» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
35 / 35
»
»»

matonson ::

Sandi1987 je izjavil:

Sedaj imam verzijo Android-a 2.3.6. Prej sem imel 2.3.3. Kako sedaj nadgradim na 4.0? Ali obstaja kakšen lažji postopek?


Tukaj so slovenska navodila za root ter cwm: http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

Potem pa samo preko cwm naložiš izbran ROM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

Sandi1987 ::

Sedaj sem nadgradil na 4.0.4. Kje so programi v meniju?

VoidRay ::

Ce si naredil wipe data/fr si jih zbrisal.
Work can't kill you, but why take a chance?

Sandi1987 ::

Kako sedaj dostopam do SD kartice?

hojnikb ::

Naložiš si en file explorer (es file explorer recimo)..;)
#brezpodpisa

Sandi1987 ::

Kako namestim Android Market na mobilnik?

Sandi1987 ::

Hvala. Super program. GTA: Vice City končno dela brez težav. Potrebuješ samo root-an mobilnik in Android 4.0. Ali lahko malo navijem procesor in ram?

Zgodovina sprememb…

VoidRay ::

Ce imas kernel ki to dopusca lahko. Rabis program set cpu.
Work can't kill you, but why take a chance?

Sandi1987 ::

Dol sem potegnil 2 verziji Android Market in ne delata. Ali lahko drugače namestim?

hojnikb ::

Si ziher da maš sploh ICS ?
Ker tist value pack ko si ga linku na prejšni strani NI Android 4.0.

Za market rabiš pa rom, ki ga že ma vgrajenga ali pa gapps, če je rom baziran na cyanogenmod..
#brezpodpisa

VoidRay ::

Na apkmaniji imas nek modded google play
Work can't kill you, but why take a chance?

Sandi1987 ::

Imam Android 4.0.4.

Naredil sem po tem vodiču:



Prej sem imel 2.3.3 potem sem nadgradil na 2.3.6 in potem na 4.0.4.

matonson ::

Sandi1987 ::

Hvala. Bral sem, da Adobe Flash Player ne obstaja več za Android. Ali je to res? Tudi na Android Market-u ga ni več.

Sandi1987 ::

Našel sem boljši program ASTRO File Manager. Namestil sem GApps in še vedno nimam FM Radio. Ali ga lahko sam namestim? Vem, da obstaja Internet Radio.

Našel sem Spirit FM Radio.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Imam program Active Apps in me zanima, kako nastavim da se na zaslonu vidijo aktivne aplikacije, brez zagona programa? Takoj, ko sem dobil mobilnik je bilo to že nameščeno.

Zgodovina sprememb…

Sandi1987 ::

Potrebujem delujoči Java Emulator, da lahko igram Java igre.

Lion29 ::

a niso vse igre java/c++ ?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Sandi1987 ::

Ne. Rad bi zagnal Jar igro na Android mobilniku.

Lion29 ::

kaj je premalo iger na android marketu? :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nemixxx ::

Sandy kaj maš to za en root al karkoli že ,tema...
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Sandi1987 ::

Zakaj nobena igra več ne dela? Napiše, da se je program ustavil. Npr. Žal se je program Asphalt 6 ustavil. Tudi druge igre ne delajo. Ponovno sem root-al mobilnik in namestil Android 4.0.4 in je isto.

Zgodovina sprememb…

VoidRay ::

Zakaj si ponovno rootal rootan telefon?
Work can't kill you, but why take a chance?

Sandi1987 ::

Namestil sem Android 4.1.1 Jelly Bean Stable Custom ROM in vse normalno dela.

Sandi1987 ::

Zanima me, kje bi lahko dobil Windows 7 temo? Ne mislim tiste teme, ki sem jo včasih imel, ki izgleda kot Windows ampak samo spremenjeni Meni (Ikone itd.).

VoidRay ::

Vec kot ocitno nisi mentalno zdrav. adijo
Work can't kill you, but why take a chance?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sandi1987 ()

floyd1 ::

Mogoče malo nenavaden problem oz. vprašanje.
Imam SGS z zlomljenim ekranom (slike več ne prikazuje, nekaj minut po padcu je še bila, a ni več delal "touch") in naloženim CyanogenMod 10. Telefon seveda rootan, CWM naložen. Zgleda da elektronika deluje brezhibno (še vedno dela jutranji alarm (budilka), baterijo normalno polni...) in me zanima, če ima kdo kako idejo, kako bi lahko ta telefon uporabil kot "3G wireless acess point". Vem, da je v Androidu za dostop do tega treba imeti delujoč ekran, ampak...
Mogoče obstaja kak software, da bi ga lahko kontroliral (in vklopil te funkcije) preko računalnika, drugega android telefona??? Vsaka ideja je dobrodošla. Vem, da je bolj malo možnosti, a vprašati vseeno ni greh ;).

klemenSLO ::

morda z ADB toolom.
ena od mogih opcij je tudi zaganjanje aplikacij: (nisem pa še probal)

http://www.android.pk/blog/general/laun...
http://stackoverflow.com/questions/4567...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Nikola_Tesla ::

Ob zadnji posodobitvi Android platforme na verzijo 4.1.2 na Samsung Galaxy S3 je prišlo do težav z imeniki, prikazom identitete klicočega iz imenika, Gesture Search aplikacija, ki je ena najosnovnejših za varno telefoniranje iz vozila ni delovala in še nekaj drugih težav se je pojavilo. Vrtal sem in našel delujočo rešitev katero so testirali tudi moji prijatelji.

Za odpravo napake sledite navodilu:
1 Najprej je potrebno shraniti vse Stike.
STIKI > MENU (spodaj levo) > UVOZ/IZVOZ > IZVOZI NA KARTICO SD

2. Pobrisati je potrebno celotni imenik
STIKI > MENU (spodaj levo) > IZBRIŠI > odkljukaj IZBERI VSE > potrdi IZBRIŠI (v zgornji vrstici)

3. Pobrisati je potrebno tudi pomožne podatke katere ustvari imenik za hitrejše iskanje, indexe...
NASTAVITVE > UPRAVITELJ PROGRAMOV


> izberi VSE (frcni zgornjo vrstico v levo, da se pokaže) > SHRANJEVANJE STIKOV (obilo datotek je vpisanih po abecedi. Pomaknite se daleč spodaj.)



> POČISTI PODATKE > s tipko ESC (spodaj desno) zapustite izbiro.



4. Sedaj moramo nazaj uvoziti Stike
STIKI > MENU (spodaj levo) > UVOZ/IZVOZ > UVOZI IZ KARTICE SD > "Stik shrani v?" - TELEFON > "Izberite datoteke vCard" - UVOZ DATOTEKE vCARD > "izberite datoteko vCard" - izberi zadnjo po datumu !!!! > imenik se bo uvozil, počakaj

Prikaz klicočih iz imenika mora sedaj zanesljivo delovati, prav tako iskanje po imeniku

Kdor uporablja Gesture Search mora narediti še sledeče:
GESTURE SEARCH > MENU (spodaj levo) > REFRESH INDEX
Indexi se naložijo in GS mora zopet delovati.

Gesture Searc MORA imeti vsak, ki je kdajkoli med vožnjo vsaj enkrat telefoniral saj lahko izerete kontakt ne da bi bilo potrebno pogledati na zaslon za iskanje po imeniku.
 GESTURE SEARCH

GESTURE SEARCH



Veliko uspeha pri odpravljanju težav z imeniki.
Navodila sem objavil tudi na moji internetni strani Razvoj elektronika > Novice

Lep pozdrav
Nikola Tesla

Jakob592 ::

Pozdravljeni!

Jaz pa se zanimam za nakup enega od teh dveh telefonov:
HTC One S
Samsung galaxy S3 mini.

Sedaj pa me zanima, če mi lahko iz lastnih izkušen kerega bi si vzeli pa zakaj?,kdo ima kaj bolšega "v sebi",oz. primerjanje teh dveh telefonov.


Lp Jakob

rdecaluc ::

Lep pozdrav!

Meni pa je nekako uspelo telefon spravit v neko stanje. Čim ga priklopim se pokaže telefon + trikotnik z klicajčkem + računalniček.

Kaj lahko storim :P
Est modus in rebus. ,typos

krop ::

rdecaluc je izjavil:

Lep pozdrav!

Meni pa je nekako uspelo telefon spravit v neko stanje. Čim ga priklopim se pokaže telefon + trikotnik z klicajčkem + računalniček.

Kaj lahko storim :P


Če lahk prideš v download mode pol marsikaj. Če pa ne pol pa kanta za smetje
Aja pa lahk še jig sprobaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krop ()

rdecaluc ::

Mi je po nekaj časa brez baterije v telefonu uspelo pridet v DL mode. Teli SGSji so kar tough :D
Est modus in rebus. ,typos

Onlyx ::

zdravo. hotel sem rootati telefon po tem vodiču pa se mi je pojavil problem, ker so po fazi 2B oz. že po fazi R (glej vodič) telefon noče rebootati, ampak obstane pri začetnem napisu galaxy s I9000 in se ne premakne nikamor (sem čakal tudi 15 min). v download mode lahko pridem, ampak nevem kako naj telefon spravim v delujoče stanje? je imel mogoče kdo že podobno izkušnjo? najlepša hvala za vašo pomoč.

http://www.hardwarecanucks.com/forum/mo...

LitralSM ::

Mi lahko kdo svetuje za dost sveži in zelo stabilen ROM?
Vem kje jih najti, vendar nimam časa vseh testirati, saj moram mobitel hitro vrniti.

Bi se dalo kako rešiti podatke oz. sporočila? Infinity boot namreč in dalje ne pride, tako meni znane rešitve za backup podatkov odpadejo.

dunda ::

Sam imam dobre izkušnje z SlimRom ... trenutno sem na zadnjem 4.2.2 build 8, je pa na voljo že tudi beta za 4.3 Androida.
https://www.kacnje.eu

Onlyx ::

Imam ponovno problem. Nekaj časa nazaj sem uspešno rootal telefon na verzijo cyanogenmod. Dva dni nazaj pa se ob ponovnem zagonu le tega, sistem ni spravil naprej od začetnega napisa samsung galaxy s. V recovery mode ne morem, tako da sem ga skušal ponovno flasahati preko odina, vendar mi windows 7 vedno javlja napako "One of the USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it", ko telefon v download modu priklopim v računalnik. posledično mi ga tudi odin ne prepozna in zdej sem v stanju, ko ne vidim več rešitve. Priklopil sem ga preko različnih usb vhodov, na treh računalnikih, vendar mi povsod javlja isto napako. Je sploh še možnost, da telefon spravim v delujoč stanje ali se lahko od njega kar poslovim?

Hvala za vse odgovore.

Nemixxx ::

Poskusi naložit še enkrat usb driver : http://ul.to/sp61xg7o
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Onlyx ::

Nemivsek hvala, sem probal tudi to, vendar še vedno javlja eno in isto napako. Pojma nimam, kako bi lahko še telefon oživil od mrtvih. Sem bral tudi malo tuje forume, vendar kakšnih delujočih rešitev nisem našel.

Nemixxx ::

Nažalost nevem za kakšno drugo rešitev :S
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Nemixxx ::

Najbolše je , da greš na xda forum pa narediš novo temo . Sem prepričan , da boš našel kakšno rešitev . Imel sem že več težav glede androida in sem jih odpravil preko tega foruma .
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

dunda ::

Onlyx je izjavil:

Imam ponovno problem. Nekaj časa nazaj sem uspešno rootal telefon na verzijo cyanogenmod. Dva dni nazaj pa se ob ponovnem zagonu le tega, sistem ni spravil naprej od začetnega napisa samsung galaxy s. V recovery mode ne morem, tako da sem ga skušal ponovno flasahati preko odina, vendar mi windows 7 vedno javlja napako "One of the USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it", ko telefon v download modu priklopim v računalnik. posledično mi ga tudi odin ne prepozna in zdej sem v stanju, ko ne vidim več rešitve. Priklopil sem ga preko različnih usb vhodov, na treh računalnikih, vendar mi povsod javlja isto napako. Je sploh še možnost, da telefon spravim v delujoč stanje ali se lahko od njega kar poslovim?

Hvala za vse odgovore.


Poskusi na kakšnem drugem računalniku. Sam sem imel podobne težave na Win8, potem pa sem uporabil sosednji računalnik z Win7 in ni bilo težav.
https://www.kacnje.eu

Gapi ::

dunda je izjavil:

Onlyx je izjavil:

Imam ponovno problem. Nekaj časa nazaj sem uspešno rootal telefon na verzijo cyanogenmod. Dva dni nazaj pa se ob ponovnem zagonu le tega, sistem ni spravil naprej od začetnega napisa samsung galaxy s. V recovery mode ne morem, tako da sem ga skušal ponovno flasahati preko odina, vendar mi windows 7 vedno javlja napako "One of the USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it", ko telefon v download modu priklopim v računalnik. posledično mi ga tudi odin ne prepozna in zdej sem v stanju, ko ne vidim več rešitve. Priklopil sem ga preko različnih usb vhodov, na treh računalnikih, vendar mi povsod javlja isto napako. Je sploh še možnost, da telefon spravim v delujoč stanje ali se lahko od njega kar poslovim?

Hvala za vse odgovore.


Poskusi na kakšnem drugem računalniku. Sam sem imel podobne težave na Win8, potem pa sem uporabil sosednji računalnik z Win7 in ni bilo težav.


Človek a ti sploh bereš kaj je napisal Onlyx? Preberi zadnja dva stavka dokler ti ne bo jasno. Napisal je tudi da uporablja Win 7

Moderatorju pa sporočam da lahko zbriše moj post po tehtnem premisleku.
No person is rich enough,to buy back his past.

dunda ::

Gapi je izjavil:


Človek a ti sploh bereš kaj je napisal Onlyx? Preberi zadnja dva stavka dokler ti ne bo jasno. Napisal je tudi da uporablja Win 7
Moderatorju pa sporočam da lahko zbriše moj post po tehtnem premisleku.


He, he - sem prebral, brez skrbi. Dal sem mu le nasvet, da naj poskusi na drugem računalniku.
In zraven dal pač primer, ko se je meni podobno zgodilo (čeprav je potem pač delovalo na WIN7, kjer fantu ne deluje, ampak to je zgolj ponazoritev težave).
https://www.kacnje.eu

Boobiz ::

Meni se je fon par dni preden bi dočakal 3 leta obesil. Šla mi je baterija in zdej ga pod nobenim pogojem in z rezervno baterijo ne morem zagnat. Endless loop (logo i9000 in semaphore kernel).

Torej, ne morem ga zagnat niti v recovery, samo v download. Kakšne so opcije? Flashanje z odinom ni več dosti v modi, ker ni več primernih novejših romov ampak se bojim da je to edina možnost...
Se ADB shell lahko uporablja v DL mode?

Sem že totalno iz vaje po vseh teh letih, zato se obračam na vas. Trenutno je sicer naložen 4.1.2.
I'm drunk, what's your excuse?

rdecaluc ::

Še vedno lahko flashas na stock z odinom in potem spet nazaj.
Est modus in rebus. ,typos

drole01 ::

Imam eno vprašanje za 5570 mini rad bi namestu čisto na novo android od mobitela imam rom
S5570XWKS7_S5570XWKS2_S5570OXFKS2_HOME.tar(md5) notri so samo 3 datoteke Naredim preko odina ampak mi vse ostane v telefonu. Če naložim na novo tega GT-S5570_S5570XWKTN_S5570OXXKTB_S5570XWKT6-2 ki so notri posebej datoteke APBOOT,MODEM,CSC,CODE mi pa naloži na novo.
ali je fora v apboot datoteki ali je treba naredit kaj drugega
Sem pa tut iskal na forumu pa nisem nič najdu je preveč
PROSIM ZA POMOČ MOGOČE JE VPRAŠANJE BUTASTO AMPAK ZA ODGOVOR PA BI BIL HVALEŽEN

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drole01 ()

21kiss ::

ko vam je bila baterija zdrobljena, lahko dobite novo. o prenosu apk datotek ali usb gonilnika, tukaj je njihovo spletno mesto. poskusite zdaj: https: //www.uteku.com/verizon-samsung-galaxy-s7...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: knesz ()
««
35 / 35
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333909 (150928) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275617 (4386) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111583 (10504) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711133 (8713) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233522 (2877) klinker

Več podobnih tem