» »

Galaxy Ace

Galaxy Ace

1
2
»

RejZoR ::

Kupit Ace 2 z naročnino za mal pod 300 EUR je galaktičen nateg. Za ta denar sem dobil par dni starega SGS2 brez vsake naročnine...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

djordjevic ::

Ja, pa saj menda ne bo stal toliko. Imo se bo cena gibala tam okoli 100 evrov za dvoletno vezavo, kar je vseeno dokaj reasonable cena.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Meizu ::

Nekaj takega pričakujem tudi sam. Če ne bo kaj takega se pa strinjam, da bo nateg.

Zeratul ^^ ::

Janac je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:

Okej omg pozabi jaz gledam FullHD na Galaxy S3 in je užitek. Ima še vedno kup prednosti SGS2

hhahahaaha, a sploh vidis podnapise?


Jih sploh ne rabim..Jih se nisem probal
#yolo

MacGyver141 ::

Novega ACE 2 dobiš za 260€

http://www.mobisvet.si/index.php?page=s...

dr.Akula ::

Mi lahko en pove kaj je razlika med tem in tem, da je razlika v ceni več kot 120€?
ni podatka

SLO_Matej ::

dr.Akula je izjavil:

Mi lahko en pove kaj je razlika med tem in tem, da je razlika v ceni več kot 120€?

Barva; eden je bel, drugi pa črn. :D

vorantz ::

moje mnenje

ko sm ga kupu dobro leto nazaj sm bil zadovoljen
ampak danes se že držim za glavo :|

ta miniaturen notranji pomnilnik je največji problem...resda obstajajo 2sd aplikacije ampak so aplikacije ki se enostavno ne dovolijo prenest in zabašeš plac predn ti je kej jasno

tudi počasn ratava, včasih se spomni in rabim pol minute da pride k sebi in se lahko javim ko me kdo kliče :/

trenutno mam še verzijo 2.3.3 androida (isto kot ob nakupu)
sem probal zej prek kiesa upgradat, mi reče da je končano ampak seveda je gor še vedno 2.3.3 DOH
na sammobile pa ni ustreznega official roma za slovenijo tko da prek odina tut ne vem če bom lahko kej

ugh

Zeratul ^^ ::

Meni je ze SGS I ki je boljsi ponekod zalaggal...
SGS3 pa nic ne lagga :)

Apofis ::

Evo. Telefon nabavljen, galaxy ace ve. Rootan (kmalu pade še kak custom rom). Inštalirano par aplikacij. Hitrost zelo zadovoljiva (tut angry birds:)...edino kar me moti je skakanje moči signala...občasno tut nedosegljivost...kakšna rešitev? thx

bananaman12 ::

jst mam samo en vprašanje.. instagram za moj Samsung Galaxy Ace S5830i je res precej zbuggan komej da kako fotko normalno pusti. Zanima me predvsem če bi telefon rootal in dal kak custom rom gor a bi potem se programi kateri so trenutno na stock romu zbuggani kaj bolje delali?

BOCo. ::

RejZoR je izjavil:

Kupit Ace 2 z naročnino za mal pod 300 EUR je galaktičen nateg. Za ta denar sem dobil par dni starega SGS2 brez vsake naročnine...


In je galaktični nateg. Cena se prične pri 230 € :O
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716672 (13025) 1krat
»

Poceni telefon

Oddelek: Kaj kupiti
283682 (3004) cordoba
»

Simobil Praznični paket: kateri mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
193657 (2961) matobeli
»

Telefon

Oddelek: Kaj kupiti
101282 (1035) Johnny76
»

Kateri mobitel za cca. 200EUR na Orto Smart ali Mingl 17

Oddelek: Kaj kupiti
232817 (2365) Wofk

Več podobnih tem