» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
21 / 35
»»

amacar ::

Z enako uporabo mi je na 2.2.1 zdržal 3-4dni, sedaj pa 10-12ur. Skratka kriza, ampak kot berem po forumih se to dogaja tudi nekaterim uporabnikov nexus S.

ravsek ::

Samo potrjena garacija je dovolj za uveljavljanje garancije? Ce ni zraven racuna, ker je bil mobi kupljen na firmo..

mat11 ::

Dovolj.
mat

Jakob_X ::

Glede na to da nic ne kaze da bom lahko preko kiesa nadgradil svoj android 2.1 me zanima kateri rom priporocate. Naj nalozim kaksen novejsi stock ROM ali kaksen custom ROM? Priblizno mi je jasno kaj moram narediti, me pa zanima ali je res potrebno najprej flashati na nek novejsi stock rom in potem cez dati se tisti ROM ki ga bom pac izbral?

moxon ::

S svojim Galaxy-jem ne morem dostopati do gmaila preko browserja, niti z vgrajenim niti z Opero. Preko WiFi deluje OK. Ima kdo podobne težave in ali morebiti kdo celo ve rešitev za anomalijo?

Xserces ::

Jakob_X je izjavil:

Glede na to da nic ne kaze da bom lahko preko kiesa nadgradil svoj android 2.1 me zanima kateri rom priporocate. Naj nalozim kaksen novejsi stock ROM ali kaksen custom ROM? Priblizno mi je jasno kaj moram narediti, me pa zanima ali je res potrebno najprej flashati na nek novejsi stock rom in potem cez dati se tisti ROM ki ga bom pac izbral?


ja najprej flashat na novejsi rom in potem custom cez... npr flashas na 2.2.1 in potem darky 9.5 extreme (samo primer)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

moja baterija se ne utrud XD 114 ur ze on z redno uporabo in imam se zmeraj 36% baterije... pol nej pa sam se ksn rece da ne drzi baterija! :D res pa da uporablam screen filter pa ugasnn mam internet in wlan! vklucim sam takt k je treba! ;)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

PINki ::

Nestrpno pričakujem naslednika................... S2;((

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

LuGi ::

RFS is gone. 8-)

V slovenijo pride menda v drugi polovici maja

In po testih je res prava zvercah & no lag at all

jazbec ::

zverinica je po vseh testih-prav dominira
cena v nemčiji-540 evrov+poštnina (samo na zalogi še ni-cena naj se nebi spremenila)
-->http://www.hoh.de/Telekommunikation/Han...

LuGi ::

Do konca tedna naj bi ga dobili v evropi vsaj tako sem prebral na XDA kjer so eni ze oddali prednarocila =)

Sicer nevem zakaj pise tukaj CPU: 1GHz Dual-Core Samsung ..a ni sdaj 1.2GHz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

jazbec ::

tle piše, da je 1.2ghz
-->http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g...

js osebno ::

S3 pride v jeseni. Samsung je baje skrajšal razvojni čas za pol leta, tako da bo nove flagshipe pošiljal vsake 6 mesecev. Menda je namen tega narediti konkretno konkurenco iPhonu 5..

jazbec ::

kje maš link o sgs3-prvič čujem
konkurenca iphone5 je sgs2

LuGi ::

To je en izjavil na twitterju (Eldar Murtazin < who the fuck?) in sedaj vsi veselo kopirajo in si razlagajo po svoje
Apple lawsuit against Samsung isnt about current/old products. Thats the battle between iPhone 5 and SGS3 (Autumn 2011). So similar phones


Pač buče

yani2000 ::

Aha, sem šel na XDA gledat, če je res in kot vidim je.

Pač buče
Haha, tip je znan po tem, da je veliko njegovih rumorjev pravilnih.
Pač, jeseni bomo vidli če je imel prav.

Dr_M ::

Se pravi drugo leto spomladi bo na voljo :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

To je edini source in avtomatsko velja kot prbito. Jeseni pride SGS 3. Amen.

Torej bodo izdali SGS 2 le kot uvod za SGS 3.. Svašta ;((

Čakaj na jesen in si kupi SGS 3, se slisimo jeseni =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

slovenc5 ::

kaj zdej je res to o sgs3 ali ne

Lion29 ::

jaz nekega poinnta da nadgradim sgs na sgs2 ne vidim... aplikacije in sistem mi tece tekoce, tako da razlike med mojim 1ghz procom im tem dual core 1.2 (po vsej verjetnosti) nebi opazu... edino reboot mi gre na jetra da traja tolko....

ce pa nebi ze imel sgs-a bi 2jko ziher nabavu



pa se update stanja mojga tulifona.... sem nesu tle na ptuju na mobitel racun in garancijski list...in tipica ugotovi, da garancijski list ni overjen ...;( (kao ni stemplan) sem bil jezen za popizdit... in valda se mi noben ni oglasu tam, ko sem klical, da vprasam, zakaj ni bil overjen.....
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

js osebno ::

(Eldar Murtazin < who the fuck?)

Eden najbolj zanesljivih virov informacij o novih telefonih. Človek je drugače taglavni v nekakšni skupini strokovnjakov za telefone, z ogromno vezami in poznanstvi. Razen nekaterih zadev o Nokii pri njem še nisem opazil bučk..
@LuGi
Še enkrat preberi vse, kar sem napisal. SGS2 ni uvod za SGS3, samo čas do predstavitve naslednjega flagshipa so zmanjšali na 6 mesecev. SGS4 pride na MWC 2012.
Sicer pa, meni je vseeno. Jeseni ne bom letel po SGS3, ampak si bom enga SGS2 ubodu, nesramno poceni :D

Dr_M ::

Se vedno trdim, da za bozic se ne bo mozno kupit SGS3, ce bo res najavljen jeseni. Pozabite.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Ni logike da bi izdali aparat le za 6 mesecev in jeseni lansirali novega? boljesega?

Ocitno bo mobilna scena kot PC..konstantno nove grafe,procesorji itd itd

js osebno ::

Eldarjeva kolumna na mobile-review.com
Sicer je prevedena z google translateom, ampak nekje proti koncu prve teme se da videti te podatke.. Očitno ima tip res jajca, da gre take laži pisat :))

Zgodovina sprememb…

yani2000 ::

Uh... ker me vsi poznate, da ne nabijam tja v tri dni in podkrepim svoje trditve z dokazi pa kr začnimo.
Najprej bi vas rad opozoril, da mi enostavno dol visi, če mislijo zmanjšat razvojni cikel novih Android flagshipov pri Samsungu (SGS serija) na 6 mesecev.
In še vedno velja, kar sem v prejšnjem postu napisal:
Pač, jeseni bomo vidli če je imel prav.

Sedaj pa k temu:

LuGi je izjavil:

Ni logike da bi izdali aparat le za 6 mesecev in jeseni lansirali novega? boljesega?

Ocitno bo mobilna scena kot PC..konstantno nove grafe,procesorji itd itd

Zakaj ni logike? Po čem to sklepaš? Po drugih proizvajalcih?
Na primer zelo veliki player pri Androidih je še HTC. Njegovi flagshipi gredo nekako takole:
HTC Hero (julij 2009) --> 8 mesecev --> HTC Desire (marec 2010) --> 7 mesecev--> HTC Desire HD (oktober 2010) --> 5 mesecev --> HTC Desire S (marec 2011) --> 2 meseca --> HTC Sensation (maj 2011)
Samsung:
Samsung Galaxy S (junij 2010) --> 11 mesecev --> Samsung Galaxy S 2 (maj 2011)
In sedaj pač hočejo zmanjšat iz 11 mesecev cikel na 6 mesecev in se približat največjemu konkurentu (HTC), vmes pa so še plane Applu uničili, ki baje tudi hoče izdajat na 6 mesecev in ne več na 12 kolikor je imel do sedaj cikel.
"Only time will tell..." :|

LuGi ::

HTC ni naredil velikega poskoka med Desire - HD in Desire S.. torej veliki konkretni skok je Sensation - prvi dual core. Ok mogoce se je izboljal GPU in to kar konkretno but thats it? Razen če se motim in se je izboljsala se kaksna stvar vec.

Le to je zame velik skok in če mislis res samsung vsake 6 mesecev izdajati nov telefon bo prej ko slej zmanjkalo napredkov.. bo jeseni 2Ghz dual core?

Huh če mislijo pa res vsi "srati" na 6 mesecev bo na trgu veliko veliko zmogljivih aparatov.. očitno bom zaostal za 6 mesecev in vseeno imel hiter aprat 8-)

Sklepal sem res glede na druge proizvajalce

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

aljo558 ::

razmišljam o nakupu samsunga galaxy s ampak me moti to da so telefoni že za 200€ pa samo 7 mesecev rabljeni? Sej je še ACE 230€ malo rabljen :S cena se je izgubila zaradi galaxy 2 serije? Je pametno kupovat tak telefon ki je pod 250€?

LuGi ::

Cene padajo ker jih je veliko na trgu.. in mobitelove akcije - 1eur kakor tudi "najnaj" so veliko pripomogle temu.

PINki ::

Res dobiš že super telefon za male pare.

Lion29 ::

lej, tako bom reku... ceprav mi je crknu zaslon, bi ti SGS za 200e definitivno priporocil, ce je v dobrem stanju (chekiraj zaslon, kot je predlagal doktor em)

bi pa pocakal se kak mesec, da bosta mobitel ali simobil dala sgs2 v akcijo... se ti bo po mojem to bolj splacalo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Constantine ::

Kies mi je posodobilo na 2.0.0.11044_11, lahko pričakujemo počas update? :)

Zgodovina sprememb…

moxon ::

Niti ne :D

gr33k3_ ::

Ima kdo že ta ROM I9000XWJVH ??
kako se obnese in kako inštalirati brez da izgubim kakeršnekoli podatke na telefonu ?
je slovenski jezik ?
Sem pa potegnil ta rom in mapa vsebuje samo 1 rar datoteko torej preko odina zamnjam samo PDA ? in ohranim vse podatke ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gr33k3_ ()

btree ::

jaz sem update-al na tega in dela dobro, nima pa podpore za slovenski jezik.
Edino navigacija Aura včasih šteka, samo mislim, da še ni zunaj prava verzija za 2.3.3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

Lion29 ::

PIZDA SEM NADRKAN!!!!

1. telefon je sel v kurac - zaslon, sem ze dobre 3 tedne brez
2. Ko nesem na mobi center, mi pravi, da ga ne morjo vzet, ker garancija ni stemplana
3. Sem moral na svoje stroske poslat telefon na podjetje kjer sem kupu
4. danes klicem, da kaj se grejo, kje je telefon in mi pove, da je vceraj poslal nazaj in DA NI POPRAVLJEN! da so zavrnili garancijo in da naj klicem na RAM2 zakaj. Sem mislu znoret...
5. POSTARJA danes ni blo. Grem dol v nabiralnik chekirat in vidmi obvestilo o prispeli posiljki...sem ratal kar zelen od jeze. Pise da lahko dvignem komaj od 17-18h! Jebemljimmater leno....
6. Valda grem na posto in jim zatezim in jih posljem vse v 3pm...

pizda telefon sem cuval kot nor... nikoli ni padel nikamor ga nisem ruknu... 98% casa je bil v plasticno usnjenem etuiju, debelm... in tudi ce bi padel mu nebi bilo nic... ampak mi NIKOLI NI!

in oni meni ne uveljavijo garancije.... jebemjimmatercigansko
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Jebiga, samsung... :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lonsarg ::

Ah, iste izkušnje imam tako z HTC kot Motorolo, če se le da zavrnejo. Jaz bi raje videl, da kupim izdelek BREZ garancije in je zaradi tega 50EUR cenejši. In pote sklenem kasko zavarovanje za kakih 50EUR, ki ti vrne keš v primeru pokvarjenega telefona za približno ceno, ki se trenutno prodaja na bolhi. Jebeš garancije.

amacar ::

Mogoče kdo ve, če se mi splača nadgraditi na PDA:JVH / PHONE:JVO / CSC:JV3 (XEE), trenutno sem na PDA:JVB / PHONE:JVK / CSC:JV3 (XEE), mi je pa Kies ponudil nadgradnjo, a nimam spet volje na novo nameščat vse aplikacij, nekih hujših problemov pa s trenutnim FW-jem nimam.

Lion29 ::

citiram iz dopisa, kis em ga prejel iz RAM 2

Opis napak: Ni slike na ekranu. malo obrabljen pok. 792.
Opis del: Aparat je mehansko poškodovan (LCD) V tem primeru se garancija ne prizna. Predvideni stroški popravila 180€.



Meni se bo spipalo do amena!!!

Bi razumel, če bi mi telefon kdaj padel po tleh ali pa bi ga kdaj kam ruknil. NIKOLI ampak res NIKOLI se to ni zgodilo. Poleg tega pa je vedno bil v ciglastem etuiju!


KAJ naj naredim??? Jaz se seveda z njihovo ugotovitvijo ne morem strinjati in je nikakor ne bom sprejel.

Kakšne možnosti imam? Kako lahko postopam?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Piška ::

A še ima kdo težave z Marketom, pri vpogledu Just in? Mi zašteka in konc...pa to dela že kar nekaj časa...

Xserces ::

jap tut jst...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

red_point ::

Meni "just in" delo lepo, drugač pa za informacijo, od danes so pri nas tudi uradno na voljo tudi plačljive aplikacije na marketu. :)

Piška ::

No sej ne moreš verjet... sem spet probala in zdej DELUJE just in kot tudi nova rubrika Top paid!

Finally! :D

BladE_ ::

Lion29 je izjavil:

citiram iz dopisa, kis em ga prejel iz RAM 2

Opis napak: Ni slike na ekranu. malo obrabljen pok. 792.
Opis del: Aparat je mehansko poškodovan (LCD) V tem primeru se garancija ne prizna. Predvideni stroški popravila 180€.



Meni se bo spipalo do amena!!!

Bi razumel, če bi mi telefon kdaj padel po tleh ali pa bi ga kdaj kam ruknil. NIKOLI ampak res NIKOLI se to ni zgodilo. Poleg tega pa je vedno bil v ciglastem etuiju!


KAJ naj naredim??? Jaz se seveda z njihovo ugotovitvijo ne morem strinjati in je nikakor ne bom sprejel.

Kakšne možnosti imam? Kako lahko postopam?


Če je LCD razbit ne moreš nič, sam od sebe verjetno tudi ni počil...
Akcija - Reakcija

Boobiz ::

Jst bi se obesu na neštempljano garancijo. Če imaš račun uleti v trgovino kjer si telefon kupu in udari po pultu kaj se grejo, da ti niso štempljali garancije.

Ko boš urihtal garancijo, pa boš lahko na servisu moril, da ti naj utemeljijo trditev, da je bil telefon poškodovan in da zaradi tega ni priznane garancije, če je telefon brez vidnih posledic. V kolikor je meni znano vedno velja kjer je dim je tud ogenj.
I'm drunk, what's your excuse?

Vanadium ::

BladE_ je izjavil:

Lion29 je izjavil:

citiram iz dopisa, kis em ga prejel iz RAM 2

Opis napak: Ni slike na ekranu. malo obrabljen pok. 792.
Opis del: Aparat je mehansko poškodovan (LCD) V tem primeru se garancija ne prizna. Predvideni stroški popravila 180€.



Meni se bo spipalo do amena!!!

Bi razumel, če bi mi telefon kdaj padel po tleh ali pa bi ga kdaj kam ruknil. NIKOLI ampak res NIKOLI se to ni zgodilo. Poleg tega pa je vedno bil v ciglastem etuiju!


KAJ naj naredim??? Jaz se seveda z njihovo ugotovitvijo ne morem strinjati in je nikakor ne bom sprejel.

Kakšne možnosti imam? Kako lahko postopam?


Če je LCD razbit ne moreš nič, sam od sebe verjetno tudi ni počil...


No men ise je že zgodilo da je, na predpotopnem siemens SL10d, napaka v zasnovi in je ekran od vročine počil oziroma šipica na njemu.

Lion29 ::

Zaslon in vse je brez praske. Nikjer ni nic pocil in nic.... ocitno so oni notri nasli "rahel" pok....;(

@memoz: ne, sej to sem uredil... sem mogu na lastne stroske poslat trgovcu kjer sem kupil,da je ta stemplal in potem on poslal na servis... iz servisa so poslali spet k njemu on pa meni nazaj (nedelujoc telefon in postemplano garancijo s katero jim lahko je..m mater)...

ej ne morte verjet kolk sem razpaljen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

floyd1 ::

Kies mi je javil nadgradnjo na PDA:JVH, PHONE:JVO, CSC:JV3(XEE). Je že kdo naložil in kako deluje?
Trenutno imam PDA:JS7, PHONE:JPY, CSC:JS1(XEE).

Boobiz ::

Jaz bi ti priporocal menjavo. Jst sm vceraj presedlal iz js8 na jvh in sm presenecen nad res tekocim delovanjem.
I'm drunk, what's your excuse?

Lion29 ::

V glavnem pr RAM2 so mi zavrnili garancijo in da pod nobenim pogojem ne vzamejo z mehansko poskodbo... ces da je zaslon rahlo pocen po sredini (od zunaj seveda ni vidno nic)....

v glavnem meni se bo spipalo malo da jih nisem poslal v 3pm... in se 180e hocejo imeti za popravilo
MRS cigani jedni
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
21 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333529 (150548) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275596 (4365) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111538 (10459) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711110 (8690) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233516 (2871) klinker

Več podobnih tem