» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
20 / 35
»»

amacar ::

Kies mi je danes javil, da je na voljo nova nadgradnja: PDA:JVB /PHONE: JVK/CSC:JV3 (XEE)

Je to že Gingerbread? Ve kdo, kako bi lahko vse angry birdse (navadne, seasons in rio) backupiral, ker jih imam vse na 3 zvezdice in nimam volje it še enkrat vse delat?

Lonsarg ::

Jaz za backup Angry birdsov uporablam Angry cheaters. Sam nism zihr, da za kaj drugega poleg navadnih deluje, se pozanimaj prej.

Najbolj ziher splošna backup aplikacija je sicer Titanium Backup. Ki dejansko data od katerekoli aplikacije kopira. Vendar pa rabi root, pa pazi, če boš uporablal Titanium še za kak SMS itd, da moraš v enako verzijo restore delat, kot si backuš. Recimo bakcup iz SMS 2.1 ni delal na restore SMS 2.2, cel sistem sesulo:P

yani2000 ::

amacar je izjavil:

Kies mi je danes javil, da je na voljo nova nadgradnja: PDA:JVB /PHONE: JVK/CSC:JV3 (XEE)

Je to že Gingerbread? ...

Ja to je "uraden" Gingerbread (v2.3.3)!
http://twitter.com/SamFirmware/status/5...

Lonsarg ::

Dobra reklama lih pred izzidom SG2 bi rekel:)

Dr_M ::

amacar je izjavil:

Kies mi je danes javil, da je na voljo nova nadgradnja: PDA:JVB /PHONE: JVK/CSC:JV3 (XEE)

Je to že Gingerbread? Ve kdo, kako bi lahko vse angry birdse (navadne, seasons in rio) backupiral, ker jih imam vse na 3 zvezdice in nimam volje it še enkrat vse delat?



Kater FW pa imas sedaj gor?
Zdele sem spoofal z I9000XWJFC/I9000OXX/I9000XXJF5/I9000XWJFC in mi javi PDA JS4 / Phone JPY / CSC JS2.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gregyk ::

Meni Kies javi da nadgradnja ni mogoča, imam pa: PDA: JS2, PHONE: JPY, CSC: MOTJS1.

amacar ::

Imel sem uraden 2.2.1, kot sem že na prejšnji strani napisal in objavil slike. Gingerbread se zaenkrat ne obnaša najbolje, saj javi force close pri status bar. Tako da bom naredil sedaj factory reset, pa da vidimo če bo kaj bolje.

AlesLJ25 ::

Pozdravljeni imam eno tezavico , in sicer ce hocem klicati ali na internet mi napise mobile network not available ( podatkovno omrezje ni na voljo.) Imel sem android 2.2 sedaj imam 2.3.3 in tudi nedela. V čem je težava. lp

Lion29 ::

dejte mi plis povedat, ako se povezat na net najhitreje...imam kar nekaj problemov s telefonom...

1. imam nastimano access point (internet.simobil)
2. ma nastimano da mi avtomatsko preklaplja med wcdma in gsm
3.use packet data vkllpljen

no, gmail in fb app mi delata ok. tut trola dela ok in android market...

brskanje prek browserja pa ne dela!!!

no prej omenjene stvari mi delajo, samo pocasi [:/]


Zdaj, rad bi uporabljal sgs kot modem, za mojga prenosnika... kako?

edino kar sem nasel, dami dela je mobile app - pr tethering...dela srednje dobro

torej kako nastimat zadeve, da izluscim maksimalno?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

yani2000 ::

@Lion29:
Meni in še eni kolegici se je že tud isto zgodilo, da je delalo vse razen internet browserja.
Da sem odpravil težavo sem moral it v Settings->Wireless and network->Mobile networks->Access Point Names in potem samo tapneš na APN (zraven mora bit zelena pika) in potem greš nazaj do home screena in bi moral internet zopet delat.
Tethering boš pa našel v Settings->Wireless and network->Mobile AP.
Glede počasnosti pa boš moral it gledat na pokritost simobila po Sloveniji. Na žalost simobil na nekaterih območjih Slovenije kar zaostaja in ima samo EDGE ("E" ikonca zgoraj v statusni vrstici), moral bi pa imet HSDPA ("3G"/"H" ikonca zgoraj v statusni vrstici).
Če si na HSDPA območju in ti vseskozi kaže samo EDGE, potem idi v Settings->Wireless and network->Mobile networks->Network mode in naštelaj "auto mode" (prvi v seznamu).

Kasali ::

Jaz imam pa podoben problem. Internetna povezava mi dela na twitterju in gmail aplicacijah. Ce grem v browser, mi povezava ne delo. Ce grem v settings, wireless and network, mobile network, access point names, mi ne pokaze nobene APN. Ce grem na menu in dodam nov APN in ga na koncu shranim je vse enako kot prej, ne pokaze nobene dostopne tocke. Ima kdo kak pameten predlog?

Lion29 ::

yani2000 je izjavil:

@Lion29:
Meni in še eni kolegici se je že tud isto zgodilo, da je delalo vse razen internet browserja.
Da sem odpravil težavo sem moral it v Settings->Wireless and network->Mobile networks->Access Point Names in potem samo tapneš na APN (zraven mora bit zelena pika) in potem greš nazaj do home screena in bi moral internet zopet delat.


seveda je zraven simobil apn-ja zelena pika...ampak browser mi se vedno ne dela...ce nebi bilo zelene pike mi niti gmail in fb nebi delalo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

amacar ::

Pojdi v nastavitve tega APN-ja in daj shrani pa bi moralo delati.

yani2000 ::

@Kasali:
Mogoče ti bo pomagal samo factory reset! :(

@Lion29:
Pravim da je pri meni blo isto, sam tisti trenutek ko sem šel v APN, da bi še enkrat preveril nastavitve mi je začelo delat, prej pa nikakor ne. Sprobaj še od "amacar"-ja idejo.

Kasali ::

A je factory reset res edina resitev?

Dr_M ::

Ja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Zakaj se ga tako izogibate.. za vsak konkreten upgrejd je najbolje vse pobrisat in zaceti iz 0. Si je res tako tezko vzet urco casa in nastaviti vse.. glede nato da bo potem telefon "letel" :|

Kasali ::

Po factory resetu je se vedno use enako...nic ni pomaga:/

denabiker ::

amacar je izjavil:

Imel sem uraden 2.2.1, kot sem že na prejšnji strani napisal in objavil slike. Gingerbread se zaenkrat ne obnaša najbolje, saj javi force close pri status bar. Tako da bom naredil sedaj factory reset, pa da vidimo če bo kaj bolje.


oj, si rešil težavo? Kako se obnese uraden 2.3.3?

Lion29 ::

ok, jaz sem zbrisal proxy ven in se par stvari... in zdaj dela net tudi v browserju
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

pipicar ::

Mene zanima kje bi dobil dodatne stvari za ta telefon, kateri etui je najboljši in priporočate, lahko je tudi iz tujine le da je čim ceneje in pa razne folje zaščitne. Pa še vprašanje android proti ostalim OS za telefone, je boljši ? In pa android market proti ovi storu in ostalim ? Zanima me še če lahka na Galaxy S, naložim tudi novejše OS, al samo android 2.1 in 2.2, 3.0 ? Sem čisti laik v tem, zato brez posmehovanja :) , hvala

Aja pa če lahka vse normalno uporabljam čeprav mam Simobil naročnino, telefon je bil pa kupljen pri mobitelu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pipicar ()

red_point ::

Za etuije najbolj, da pogledaš na e-bay. Napiš Galaxy S case(leather/pouch/...) Po želji. za folije isto. svetujem, pa ti, da folij ne kupiš ravno najcenejših(sprememba barve, magnet za maščobo in prstne odtise). Glede OS. Galaxy S je ob izidu poganjal 2.1, nato je bil nadgrajen na 2.2 / 2.2.1 in ravno sedaj se je pričela nadrgradnja na 2.3.3. Android 3.0 je pa samo za tablične računalnike in nikoli ne bo na voljo za smartphone. Mogoče v prihodnosti dobimo še kako nadgradnjo, vendar je to zelo malo verjetno, ker je 2.3.3 že druga večja nadgradnja, po tem pa proizvajalci navadno opustijo razvoj nadalnjih verzij, zaradi prodaje novih modelov telefonov(ki so jim prioriteteni produkt). načeloma bi telefon mogu lepo delat na vseh omrežjih.

amacar ::

Ja po resetu deluje tekoče, ampak po pravici povedano razlike v hitrosti naprav 2.2.1 ne opazim. Mi je pa nekam sumljivo hitro spil baterijo.

Xserces ::

am ja ke ste vi dobil uraden 2.3.3? :) pa ne mi rect cez KIES :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Dr_M ::

XDA, flashas pa z ODIN. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amacar ::

Xserces, ja Kies mi je javil nadgradnjo in to brez da bi naredil kakšen trik. Lepo uradna zadnja verzija Kiesa in mi je javilo, da je na voljo nova verzija. Tudi mene je to presenetilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Xserces ::

Dr_M je izjavil:

XDA, flashas pa z ODIN. :)


to vem ;) ampak za kies k je podn od podna da ti jav... men itak error vn vrze da se tega devica neda updatat in je to to ;D

amacar je izjavil:

Xserces, ja Kies mi je javil nadgradnjo in to brez da bi naredil kakšen trik. Lepo uradna zadnja verzija Kiesa in mi je javilo, da je na voljo nova verzija. Tudi mene je to presenetilo.


kero verzijo OSa si meu pa prej k ti je to javl? :) me zanima ker men kies dobesedno ne nardi nc :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

pipicar ::

ka lahka kdo mi pove neki ? Kupljen je telefon pr Mobitelu, js mam pa simobil, kličem lahka pa to ? Kje bi lahka še nastavu da bom lahka brskal preko simobila, ker trenutno lahka sam prek wifija?

Aja pa kdo ve kok bi popravu, da bi mel mal več signala, trenutno mam samo dve črtici ? Na prejšnih telefonih je bil vedno poln signal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pipicar ()

Lion29 ::

evo, sel danes moj SGS v kura.c

NEEEEEEEEEEEEEEE NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

sem razocaran in jezen ku sto mater....

zaslon je sel in mi kaze na pol zeleno sliko z nekimi kvazi vzorci... SHIT SHIT SHIT!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

moxon ::

Lion29 je izjavil:

evo, sel danes moj SGS v kura.c

NEEEEEEEEEEEEEEE NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

sem razocaran in jezen ku sto mater....

zaslon je sel in mi kaze na pol zeleno sliko z nekimi kvazi vzorci... SHIT SHIT SHIT!


Uveljavi garancijo, ni hudega, bos imel vsaj nov zaslon v najslabšem primeru, če gre za kaj hujšega pa nov aparat :) Dont worry hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

Lion29 ::

ja ... problem je ker imam racun doma (na stajerskem koncu) buhsigavedi v kjerem predalu... in dokler to uredim bo teden dni mimo... potem se 3 tedne na garanciji verjetno... in bom 1mes brez tulifona :'(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

moxon ::

Heh Google štopa samsungovo nadgradnjo na 2.3 do nadaljnega, crap :) spet se bo zavleklo :D

amacar ::

Xserces uradno 2.2.1 sem imel, ki sem jo prav tako preko Kiesa nalozil. Imampa spet tezavo, saj mi zaenkrat nenormalno hitro papca baterijo in to ob minimalni uporabi. Bom ob priliki se en format naredo pa testiral ce to povzroca novi android ali kaksna aplikacija, ceprav je prej se z vec aplikacijami kot sedaj delal brez problema.

gr33k3_ ::

Imam JVK 2.3.3 rom in deluje brezhibno =)

fingerling ::

Xserces je izjavil:

am ja ke ste vi dobil uraden 2.3.3? :) pa ne mi rect cez KIES :)

Jaz se povežem s Kies in mi napiše, da se telefona ne more posodobiti.

Zgodovina sprememb…

pipicar ::

a potem noben ne ve kako na simobilu zrihtam njihov internet na tem telefonu, tudi mmsi ne delajo!

Potem pa mam še eno vprašanje, ve kdo če se da gor naložit garmina?

amacar ::

Garmina se ne da, naloži so igo, ki je tudi zelo dobro pokrit po sloveniji. Za internet in mms pojdi na to stran in si pošlji nastavitve: http://nastavitve.simobil.si/otausersm/...

mat11 ::

Lion29 je izjavil:

ja ... problem je ker imam racun doma (na stajerskem koncu) buhsigavedi v kjerem predalu... in dokler to uredim bo teden dni mimo... potem se 3 tedne na garanciji verjetno... in bom 1mes brez tulifona :'(


Brez skrbi, točno dva dneva so rabili ko so meni menjali zaslon, pa še novi amoled zaslon dobiš, ki ne vleče na plavo, ima bolj realne barve. Meni je super.
mat

Lion29 ::

mat11 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

ja ... problem je ker imam racun doma (na stajerskem koncu) buhsigavedi v kjerem predalu... in dokler to uredim bo teden dni mimo... potem se 3 tedne na garanciji verjetno... in bom 1mes brez tulifona :'(


Brez skrbi, točno dva dneva so rabili ko so meni menjali zaslon, pa še novi amoled zaslon dobiš, ki ne vleče na plavo, ima bolj realne barve. Meni je super.


verjetno je odvisno kje ga kupis.... jaz sem ga prek enega podjetja na bolhi... niti ne vem vec tocno iz kje :(....upam sam, da najdem racun... in seveda da mi velja garancija kljub nalaganju "neuradnih" romov
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mat11 ::

Meni so ga popravljali na Ramu, in sem bil prav pozitivno presenečen.
mat

Xserces ::

amacar je izjavil:

Xserces uradno 2.2.1 sem imel, ki sem jo prav tako preko Kiesa nalozil. Imampa spet tezavo, saj mi zaenkrat nenormalno hitro papca baterijo in to ob minimalni uporabi. Bom ob priliki se en format naredo pa testiral ce to povzroca novi android ali kaksna aplikacija, ceprav je prej se z vec aplikacijami kot sedaj delal brez problema.


jst mam na sgsu od darkyja RC4 in telefon dela ze 29 ur med tem sem poslusal musko ene 2 ure in pa saru po netu in mam se zmer 82 % baterije plus nekaj SMS-ov in MMS-ov
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

amacar ::

Pri meni android OS kuri 70% baterije. V idle mi kuri 10% na uro. Ob težki uporabi se poraba ne veča. V glavnem kriza, saj je telefon neuporaben. Eno igro še obrnem, nato pa bom naredil ponoven format.

Xserces ::

meu tut sam tak problem... format mensezdi da je resu stvar drugace pa SCREEN FILTER neki najbolsga za strom sparat :))

rabu bi sam se neko aplikacijo ko bi rabu net da bi mi samo vzgal prenos in ne da ga mors rocno :D
glede android OS si probu kšn task killer al pa kej podobnga da ti ne laufajo kšne stvari uzad ;)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

$%&/() ::

10% na uro? Uf, kriza. Imaš ugasnjen wifi? Jaz namreč nisem vedel, da wifi porablja baterijo tudi, če ni povezan na network. Sedaj ga ugašam, kadar ga ne potrebujem in telefon brez problema zdrži 2 dni, včasih več.

(Darky 9.2 Extreme, 2.2.1 JPY)

Xserces ::

ja moje stanje je zdele unplugged for 45 Hours z obicajno uporabo telefona... klici pa smsi,mmsi in pa muska 4 ure vse skupi potem pa še malo brskanja po netu... in sem še zmeraj na 77 % baterije
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

yani2000 ::

Xserces je izjavil:

meu tut sam tak problem... format mensezdi da je resu stvar drugace pa SCREEN FILTER neki najbolsga za strom sparat :))

rabu bi sam se neko aplikacijo ko bi rabu net da bi mi samo vzgal prenos in ne da ga mors rocno :D
glede android OS si probu kšn task killer al pa kej podobnga da ti ne laufajo kšne stvari uzad ;)

Hvala za Screen Filter app, bom sprobal ko bo čas.
Sem šel brat opis na Marketu in sem vidu, da je prav tako Tasker omenjen.
Tasker je eden najboljših appov za Android res pa je, da je namenjen za malo bolj napredne uporabnike, ker lahko res skoraj vse kar si zamisliš narediš z njim, še posebej s pomočjo raznih pluginov (npr. Screen Filter). Veliko programov sem lahko dol zmetal, ker sem si njihovo funkcionalnost sam spisal v Tasker-ju.
Jaz imam sedaj preko Taskerja nareto, da mi od 20h-8h brightness zmanjša na 10%, bom še poizkusil s Screen Filter-jem.
Sedaj pa glede tvojega vprašanja glede "net on demand", sigurno obstaja kakšen app na marketu, sam jaz bi na tvojem mestu naredil profil v taskerju, da takoj ko se ekran vklopi se ti data paket ali wifi vklopi in po 5min izklopljenega ekrana se ti net izklopi.
Glede task killer-jev ti pa lahko povem samo nekaj: izogibaj se jih!
Če pa ti že ponori kakšna aplikacija in ti po zaprtju nabija procesor na 100% (npr. A Online Radio,...) si v Taskerju spiši profil, da ko jo zapreš jo kill-a.
Jaz imam preko 20 profilov naretih v Tasker-ju!
EDIT: Menim da ti glih Tasker naredi smartphone dejansko "smart".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

Xserces ::

gremo probat :D

kerga tocno ti uporablas?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

ravsek ::

Predvidevam, da za nakupr rabljenega galaxyja se splaca pocakati se kaksen mesec, da pride ven 2-ka? Najbrz bo cena takrat malo padla, ce ne drugega, ker bo sigurno kaksen lastnik 1-ke presaltal na 2-ko in se bo hotel "znebiti" telefona...

aljo558 ::

Se splača počakat še mesec? Ker že zdaj so galaxy s-i po 250€ na bolhi...mislim da ceneje ne bo šlo. Imam pa eno vprašanje. 16.maja mi poteče rok 18 mesecev pri simobilu in razmišljam o nabavi galaxy Ace telefona...in če mi ne bo všeč ga prodam in kupim rabljenega S-a. Na kaj moram biti pozoren pri rabljenih S-ih?

Dr_M ::

Na kaj moram biti pozoren pri rabljenih S-ih?


Da ima veljavno garancijo. Pa obvezno display poglej, predvsem modro in belo barvo (Color flashlight)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
20 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770332405 (149424) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111469 (10390) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711064 (8644) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233500 (2855) klinker

Več podobnih tem