» »

Samsung galaxy s

Samsung galaxy s

««
«
1 / 35
»»

Lordvrto ::

dober dan!

Zanima me kdaj približno bo v slovenijo prišel samsung galaxy z in
kakšna bo približna okvirna cena?

Lp!

djordjevic ::

Imho nimaš pod 400EUR (z vezavo) kaj razmišljati.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Niti pod razno ne.

M-XXXX ::

Nekaj se govori o Avgustu, sam če je to res je pa drugo. Cena je po tujini cca 500€, kar pomeni, da bo najbrž z vezavo pod 400€...

PRO3Kampa ::

Meni so pri simobilu na prodajnem mestu povedali, da bo verjetno v drugi polovici julija na voljo pri njih ... Za ceno pa niso vedeli ničesar povedat.

userx850 ::

Jaz mislim, da bo telefon pri nas na voljo avgusta. Telefon je res raketa :) Tukaj si lahko ogledati nekaj podrobnosti o telefonu: http://galaxys.samsungmobile.com/

LuGi ::

Ker je cenejsi od desireja lahko pricakujemo nizjo ceno..my 5 cents ;)

Amazon 473 eur
http://www.amazon.de/Samsung-Smartphone...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

blaz87 ::

Zanimiva varjanta ki prihaja se zdi tudi motorola:
http://www.gsmarena.com/motorola_milest...

krentam ::

avgusta bo pri nas...hmm cena pa bo 500EUR (kot ponavadi za vse telefone ki jih prodaja mobitel ali kak drug ponudnik).
Mogoče ga naročim prek Ebaya bom ziher bolj pocen čez prišel..pa še splača se ker je telefon res prava bomba.
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

sloki ::

Glede na bolj mnozicno proizvodnjo tega telefona kot pa pri HTC Desire, pricakujem, da bo ta telefon na mobitelu malo cenejsi. Dejansko sem do sedaj
videl najbolj ugodno ponudbo iz Avstrije in Nemcije se pa cena giblje od 399-450 eur. V primeru, da bo mobitel dal ceno 400 eur+vezava so ga polomili totalno saj vse vec ljudi zna pobrskati za najbolj ugodno ponudbo na spletu.
Tudi na strani od Samsung-a pisejo, da zelijo, da bi njihovi top telefoni bili dostopni vsakomur(tudi navadnim smrtnikom) in da stremijo le k temu.
No pa da vidimo sedaj korak mobitel-a, kot mnogokrat do sedaj bodo gledali, da cimvec iztrzijo iz tega, ker so denarno pozresni pa tako velika firma.
Raje potem kupim ta telefon brez vezave v redni prodaji, kot pa da se vezem pri mobitelu za 2 leti za isti denar. Enostavno jim tolko ne dam.

kmetek ::

od jutri na voljo na Mobitelu


Aparat Model Akcijska cena* Oznaka akcijske cene Vezava Ident SAP KODA MPC EUR Ugodnost* Mesečna obveznost* Opomba
Samsung GALAXY S 299 AC22 24 GALAXY S-3 90005427 599 300,00 12,50 Akcija Povezani 44/77
Samsung GALAXY S 369 AC24 24 GALAXY S-2 90005427 599 229,92 9,58 Akcija Povezani 33/55
Samsung GALAXY S 399 AC1 24 GALAXY S-1 90005427 599 199,92 8,33 Splošna akcija

Aparat Model Akcijska cena* Oznaka akcijske cene Vezava Ident KODA SAP MPC EUR Ugodnost* Mesečna obveznost* Opomba
Samsung GALAXY S + NAJNAJ 10 1 AC51 24 GALAXY S-6 90005427 599 598,08 24,92 Akcija Povezani 44/77 NAJNAJ (10)
Samsung GALAXY S + NAJNAJ 13 1 AC50 24 GALAXY S-5 90005427 599 598,08 24,92 Akcija Povezani 33/55 NAJNAJ (13)
Samsung GALAXY S + NAJNAJ 15 1 AC49 24 GALAXY S-4 90005427 599 598,08 24,92 Splošna akcija NAJNAJ (15)
*Vsi zneski so v EUR in vsebujejo DDV.

LapD ::

kiri carji ... 400EUR za vezavo, pri mobisvetu pa 460 brez :S Sicer pa vseeno ... nikol več samsungovega telefona.
web&motion designer

LeQuack ::



Haha kir poraz no. 50EUR Cenej kot je v trgovini, ne vem iz koga se norca delajo.
Te redne cene pa tud ne vem kje dobijo ker so astronomske, v Nemčiji se ga dobi že za manj kot 450EUR.
http://geizhals.at/eu/?pg=1&a=535151&bl...

Sem sicer mislil da po dvigu cen in zmanjšanju storitev iz prejšnjega tedna načrtujejo kaj konkretnega za ohranitev naročnikov, pa očitno ne.

Aja dejte uni z vezami povedat kva so te Najnaj zadeve.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

LuGi ::

@Alter

Z dodatno opcijo Izbire NAJNAJ 10, 13, ali 15, pa lahko naši naročniki na obstoječih naročniških paketih Samsung Galaxy S kupijo za vsega 1€!

"

Samsung Galaxy S se prodaja skladno s standardnimi pogoji v Splošni naročniško-prodajni akciji in za pakete Povezani z Izbiro NAJNAJ (Aneks UMTS št. 17/2010).

POMEMBNO OPOZORILO:

Izbira NAJNAJ 15 se doda paketom v Splošni akciji, kar pomeni, da ima naročnik v dobi 24 mesecev na prejetem mesečnem računu dodatnih 15€ z DDV za nakup mobitela Samsung Galaxy 1 z akcijsko ceno 1€. Enaki pogoji so tudi za ostale pakete, le glede na pakete se spreminjajo dodatne Izbire NAJNAJ (podatki so v zgornji tabeli). Sklene se Aneks UMTS št. 17/2010, ki mora biti samostojen za dobo 24 mesecev.


V priponki dodajamo vzorec Aneksa UMTS št. 17/2010:

<<GO 3.2.224.0 (6. 7. 2010) Aneks UMTS št. 17-2010.pdf>> 

Pogoji za Aneks UMTS št. 17/2010: 

Akcijska ponudba velja ob sklenitvi/podaljšanju naročniškega razmerja Mobitel GSM/UMTS za vse naročniške pakete v Splošni akciji in pakete Povezani za 24 mesecev, razen za sklenitev naročniškega razmerja Mobitel GSM/UMTS za 24 mesecev za paket Povezani 55. Velja za vse, ki nimate veljavnega aneksa GSM: št. 8/2005, št. 8/2005 Povezani (12 mesecev) ali aneksa UMTS: št. 14/2005, št. 14/2005 Povezani (24 mesecev) ali samostojnih aneksov GSM: št. 16/2009 (24 mesecev), št. 16/2009 Povezani (24 mesecev) ter UMTS št. 17/2010 Povezani (24 mesecev) z Izbiro NAJNAJ, ki mora biti prav tako samostojen.

LeQuack ::

Aha se prav dejansko na obroke odplačaš. Ampak zakaj potem 15€ * 24 mesecev = 360€, se pravi manj plačaš kot pri enkratnem plačilu. Takih nebuloz že dolgo nisem videl.
Quack !

LuGi ::

Nebi vedel.. jutri poglej na mobitel.si =)

M-XXXX ::

LeQuack je izjavil:

Aha se prav dejansko na obroke odplačaš. Ampak zakaj potem 15€ * 24 mesecev = 360€, se pravi manj plačaš kot pri enkratnem plačilu. Takih nebuloz že dolgo nisem videl.

Tole 100% drži? Tole so že prej imeli, ali so nanovo uvedli? Nekako me mika, da ga grem jutri puj >:D
Edit: so me prehiteli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

d0rK ::

Karkoli nad 150 z dvoletno vezavo je NATEG. Fuck Mobitel.

M-XXXX ::

d0rK je izjavil:

Karkoli nad 150 z dvoletno vezavo je NATEG. Fuck Mobitel.

Koliko je naročnina na penzjon paket? Če je še zdaj 5€, to pomeni, da v 2 letih daš 120€ za to... Tako da ni tako hudo:)

djordjevic ::

Kako si pa ti prišel do cifre 120EUR?
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

djordjevic je izjavil:

Kako si pa ti prišel do cifre 120EUR?

Če je še zdaj naročnina 5€ mesečno, vezava pa je 24mesecev je 24x5=120€ Za ta denar ne dobiš nič, razen telefona ter vezavo (nobenih pogovorov, nobenih minut, nobenih SMS-ov, nobenih podatkov)...

djordjevic ::

Tistih dodatnih vsaj 10EUR za NAJNAJ na mesec pa si spregledal? ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

djordjevic je izjavil:

Tistih dodatnih vsaj 10EUR za NAJNAJ na mesec pa si spregledal? ;)

Opa, popravek: naročina je 5.99€ mesečno. Kar nanese v dveh letih 144€. Tukaj ne govorim za najnaj akcijo, ampak splošno akcijo, pod katero spada tudi penzjon paket. Kar nanese 400€+144€ je 544€ za telefon, kar je cca 100€ dražje od mobisveta. Je pa res, da naj bi bil v tem primeru Slo jezik plus Slo swjpe in najbrž še kakšen mobitelov widget...

Dr_M ::

Zakaj bi placeval 5.99EUR, ce se nic ne pogovarjas? >:D:))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Zakaj bi placeval 5.99EUR, ce se nic ne pogovarjas? >:D:))

Zakaj ti bi dali telefon cenejše od prodajne cene? zato:D

Dr_M ::

Zakaj ti bi dali telefon cenejše od prodajne cene? zato:D


Zato, da placas na obroke vec.

Ocitno so rahlo (mocno) precenili ta telefon, glede na Desire.

BTW, cene v prosti prodaji veljajo za uradnega uvoznika in ne za neke salabajzerje, ki samo preprodajajo telefone, ko pa je treba pa uveljavljati garancijo, pa nikogar nikjer.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

djordjevic ::

Ma, za 450EUR ga dobiš na nemškem amazonu. V prosti prodaji. Je še treba kaj dodati?
No grave is deep enough to keep us in chains.

d0rK ::

Mene edino slovenski Swype mika, res. Ampak, ali bo ta sploh na voljo v kratkem oziroma, je že??

Bi lahko kaj drkal pri "mobitel" funkcijah s telefonom kupljenim v tujini?

M-XXXX ::

d0rK je izjavil:

Mene edino slovenski Swype mika, res. Ampak, ali bo ta sploh na voljo v kratkem oziroma, je že??

Bi lahko kaj drkal pri "mobitel" funkcijah s telefonom kupljenim v tujini?

Na Mobitelovemu tehniku ali kaj je že tista stran so rekli, da naj bi imel že, prav tako Slo Android... Je pa zlo verjetno, da se bo dalo nasnet Slo verzijo na katerkoli telefon...

kmetek ::

slovenski swype nisem nikjer najdel.....

m-xxx: misliš?

red_point ::

M-XXXX je izjavil:

djordjevic je izjavil:

Tistih dodatnih vsaj 10EUR za NAJNAJ na mesec pa si spregledal? ;)

Opa, popravek: naročina je 5.99€ mesečno. Kar nanese v dveh letih 144€. Tukaj ne govorim za najnaj akcijo, ampak splošno akcijo, pod katero spada tudi penzjon paket. Kar nanese 400€+144€ je 544€ za telefon, kar je cca 100€ dražje od mobisveta. Je pa res, da naj bi bil v tem primeru Slo jezik plus Slo swjpe in najbrž še kakšen mobitelov widget...


pa še dve leti garancije maš pri mobitelu. sicer pa tistih 144EUR bi plačal v vskem primeru al vzameš telefon za 400EUR al pa za 150EUR.

Zgodovina sprememb…

krentam ::

hja...
razmišlam ravno da vzamem telefon na mobisvetu, pa še samo sklenem naročniško razmerje na mobitelu..
bom vsaj vedu da je telefon odplačan :D ...sicr pa sej anglešk zna itak že vsaka budala, tko da me za jezik telefona sploh ne skrbi pa tud če je angleški :)
tist planet pa ostali widgeti pa tut če bi bli al pa ne...
sicr pa je planet men osebno fajn za pogledat al pa rezervirat kako karto za kino...
no bomo vidli ampak veliko prednost ma prva opcija..torej : 1. Mobisvet _telefon 2.Mobitel _vezava na paket
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

M-XXXX ::


>:D

V kompletu dobiš še 8GB spominsko kartico. V primeru, da jo prodaš zanjo dobiš cca 20€, kar pomeni da v paketu NAJNAJ 15 telefon praktično stane 340€.

red_point ::

po eni strani telefon ni sploh ni spet tulk precenjen. pri SOS plus maš 5,99EUR naročnine kar pride v dveh letih 144EUR. prištejemo še tistih 361EUR za plačilo na obroke in dobimo 505EUR. pri mobisvetu je za 460EUR 1 letna garancija in je brez dodatne 8GB kartice(20EUR). če ti po enem letu kaj crkne boš dal ziher več kot 25EUR za servis. no tako si približno na istem.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Ja lahko pa počakaš par mescov pa bo cenej v redni kot pri Mobitelu.
Quack !

kmetek ::

In vmes bo spet morje novih telefonov.....začaran krog.

d0rK ::

M-XXXX ful fovš. A je hiter? Na phonearena.com so neki omenjal da je včasih mal počasen. Res se želim losat tega 2G iFona ampak 400EUR je preveč. :/

M-XXXX ::

d0rK je izjavil:

M-XXXX ful fovš. A je hiter? Na phonearena.com so neki omenjal da je včasih mal počasen. Res se želim losat tega 2G iFona ampak 400EUR je preveč. :/

Opazno hitrejši in bolj "tekoč" kot Desire. Sem pa opazil, da ima telefon praktično le 256MB rama (omejitev roma) tako da bom zdajle malo pobrskal če se že kaj da naredit, oziroma če se kakšen updajte na to temo pričakuje...

d0rK ::

Sej bo problem rečen s Froyem.

smassher ::

M-XXXX je izjavil:


>:D

V kompletu dobiš še 8GB spominsko kartico. V primeru, da jo prodaš zanjo dobiš cca 20€, kar pomeni da v paketu NAJNAJ 15 telefon praktično stane 340€.



Kako je pa kaj občutek v roki, glede na desire?

Sam imam desire, in me zanima, če se splača menjat, samo, če je tak plastik fantastik in drseč, pri rahlo potnih rokah, bom kr na gumiranem desireu počaku. :D

dukedl ::

meni moja nokia n80 počasi "umira" in sem bil čist navdušen nad galaxyem. odvrnila me je cena in pa cenena plastika zadaj in da je brez flasha. Pa dejte no, ker gsm v teh časih nima flasha? #epic fail

We don't like:

Plasticky case; Samsung's own widgets are weak; some apps load slowly; poor battery life; no camera light; iPhone-wannabe menu style; software is flaky in places


http://reviews.cnet.co.uk/mobiles/0,390...
lp dukedl

LuGi ::

Eni ga pač ne uporabljajo.. sicer je pa mene odvrnila cena,velikost + nima flasha.

LeQuack ::

Mene je odvrnil Mobitel.
Quack !

d0rK ::

Ohišje se mi sploh ni zdelo ceneno. Kolk od vas ga je sploh že držalo v roki?

Tudi mene je odvrnil Mobitel.

Dr_M ::

Zame je pa Mobitel kvecjemu plus.
Moti me pa to, da nima flasha. Aja, pa dejstvo, da je samsung :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LeQuack ::

Tisti flash na mobitelih je najbolj brezvezna stvar. Nima nobene moči in je skoraj neuporaben, sami fotoaparati pa že zaradi optike nimajo dobrih slik ponoči. Če rabite fotoaparat nabavite fotoaparat.
Quack !

LuGi ::

V prostor pomaga.. imam aparat kateri nima flasha (HTC HD) in dejansko ne morem fotkat kaksnega papirja brez da bi blo vse megleno.. Si sposodim aparat k ma flash in viola vse se vidi (N95)

SuperKobeD ::

megleno? Potem je problem v fokusu na flashu :)
[With the lights out]

LuGi ::

Moj nima flasha.. na n95 je vse crystal clear ko je flash aktiven ;)

Dr_M ::

Jest flash uporablam se namesto lucke. Mi velikokrat zelo prav pride :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
«
1 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770332397 (149416) medenko
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6111467 (10388) BOCo.
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711064 (8644) Lonsarg
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233499 (2854) klinker

Več podobnih tem