» »

Ko imaš mačka :)

Ko imaš mačka :)

SmeskoSnezak ::

Začenjam študentska leta, za katera vsi pravijo, da so najbolj nora. :P No, včere je bil en tak dan.... udeležo sn se prvič lampiončkov. Pa mam dans mal mačka, bolj glavobol. Do zdaj nisn nikol neke pil. Prebral sn, da če spiješ štamperli vodke, to mine. In sem poizkusi, dejansko deluje. Glava več ne boli tak... kakšne metode pa vi uporablate, ko vas maček preganja? :P In, kako uredite zadah? Kaj pojeste? Kolegi, sošolci mi pravijo, da najbolj paše goveja župca. A je še kaj takega? :))
@ Pusti soncu v srce... @

jRk0 ::

lol

pase hamburger, za macka pa kilometrina :> ko bo tisti stamperli vodke spustil bo pa macek nazaj ;) ker ce si skoz pijan pac ne mors met macka, ne?:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Good Guy ::

čez horsa ga ni ;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Wasted ::

Kilometrina :D jaz pijem redno, ajde 1x do 2x tedensko nekaj spijem. Mam pa par kolegov, ko se ga 2x do 3x na teden vsekajo v nulo, ostalo pa tak pijejo po malem, pivo tu pivo tam, pa včasih kaka žganica. Pa ne samo, da nesejo 2x tolko ko jaz, mačka drugi dan skoraj nimajo. Res pa je da odvisno tudi od tega kaj piješ, jaz sem spil včeraj isto na lampijončkih 2L Refoška (pa ne merkatorovega za 80c) pa 0,5L jegra pa sem danes čisto kul - če bi pil neko poceni vodko pa refošk se bi bil danes tak bogi, da nebi vedo za sebe. Ampak načeloma študenti šparajo ... :)) jaz ne pri pijači! 8-)
When I'm done there will be nothing left of you...

Wasted ::

Aja, glede juhe pa pomaga neka kisla juha kolikor sem slišal, samo jaz osebno tega še nisem probal :D .
When I'm done there will be nothing left of you...

;-) ::

Ko pridem domov pijem vodo celo noč če mam srečo še vjutro samo 1x bruham ponavadi pa enih 3x zjutraj, prej nikoli.

black ice ::

Že nekaj podobnih tem je tukaj na slo-techu.
Torej: preden greš spat spij veliko vode, po možnosti kaj pojej. Kot pijača je priporočljivo tudi kakšna cedevita ali druga izotonična pijača. Hrana mora biti čimbolj masna: hamburger, kebap, šunka... Naslednji dan po žurki poskusi spiti čimveč vode in spet nekaj pojesti (četudi ti je slabo).

Ali ubereš lažjo pot: se še enkrat nacediš.

whatever ::

Ne bi reku da je vnovično nacejanje lažja pot.

Wasted ::

Jaz pa bi :D začneš z žganico, ko več nič ne čutiš pa je tak vseeno s čim se nacejaš, pa te nič ne boli glava pa nič .. do naslednjega jutra :D:D.
When I'm done there will be nothing left of you...

ZdravkoČolič ::

Jst probam, pred spanjem popit čim več vode. Ponavadi dober liter.

PacificBlue ::

čez horsa ga ni ;)


Ja pa je, ibogain. Te mine pol vsaka želja po horsu;)

ZdravkoČolič ::

Sam tok fantje. Hors je v pogovornem jeziku heroin.

Machete ::

Vmes ko žlampaš spij sem pa tja kak kozarec vode. Preverjeno boš drugi dan popolnoma drugi človek, kot če tega ne počneš. In ne ne boš se streznu zarad tega, ne skrbi, samo telo ti bo pa vseeno hvaležno. Kot so rekli potem še pred spanjem spij kake 3dcl ali več vode in si zmagu.
Maček je pravzaprav dehidracija telesa, ker alkohol ne samo preprečuje vstopanja vodnih molekul v celice ampak jih še izriva...

whatever ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Sam tok fantje. Hors je v pogovornem jeziku heroin.


Vemo.

Steinkauz ::

Velik vode, če se ti da, si nardiš doma ocvrta jajca, če nisi jedu kej v stilu burek/kebab.
Jajca vsebujejo:
Cysteine @ Wikipedia
Dobiš to pa tut kot prehrambeni dodatek v obliki tablet.

EDIT:
Kej tazga:
http://www.amazon.co.uk/HealthAid-L-Cys...

Razmišljam da bi nabavu. Sicer ne feštam tolk pogosto, sam manjši maček je pa vseeno zaželen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

LordTado ::

Klin se s klinom zbija!
Ogenj se z ognjom gasi!

Spij ga na mačka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Wasted ::

Pa enako še tretji, četrti in peti dan, šesti dan pa bo obležal pa nebo nič čutil a ne?
When I'm done there will be nothing left of you...

SmeskoSnezak ::

Ja, sam noben ni odgovoril, kak se reši zadaha po alkotu naslednji dan :P
@ Pusti soncu v srce... @

Bethrezen ::

zvecilni gumi + deodorant

deodorant za po telesu seveda :D najbl smrdi svic po alkotu
www.urbanterror.net

Zgodovina sprememb…

DimmniBurek ::

1-2h prej kot greš domov spij 1-2litra vode. Mačka skor sigurno ne bo. Problem je, če si tolk nabutan, da se ne spomneš pit vode. Pa med celotnim pitjem pij vodo, da ostaneš hidriran... Sploh če si v kakem diskaču in plešeš in švicaš
There Is No Stronger Drug Than Reality

Steinkauz ::

Bethrezen a za tuš pa zobno ščetko pa še nisi slišu :))

mare_ ::

No, kaj pa za moralnega mačka? ;)

Wasted ::

Ščetka, tuš, ščetka, jest hrano (kaj mastnega po možnosti), žvečilni.
When I'm done there will be nothing left of you...

Bethrezen ::

Steinkauz je izjavil:

Bethrezen a za tuš pa zobno ščetko pa še nisi slišu :))


ja to pa pride u postev pol k prides domou :D enkrat
www.urbanterror.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121705 (2823) Matev
»

Kaj pojesti,da alkohol ne prime? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5720332 (20330) gruntfürmich
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511632 (9246) zk_eu
»

Maček ?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607311 (5602) Neon87
»

Ali slovenci res tolko pijemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544588 (3598) shock

Več podobnih tem