» »

Ali slovenci res tolko pijemo?

Ali slovenci res tolko pijemo?

«
1
2

shock ::

Zadnjič sem poslušal neke statistike po radiu in ugotovili, da smo prvi na lestvici pri količini popitega alkohola. Kdo bi se mislu in kr tako naprej in da bi se evropska unija zgledovala po nas >:D:D:)8-):P.

ChiefThunder ::

jep... res smo asi.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

NoUse4AName ::

ja, prov ponosen sem.

Highlag ::

Ja žalostno, da se ne znamo zabavati brez alkohola. :O

sharp ::

Sej ne pijem zaradi zabave,anpak zaradi ŽEJE:D,ni bolga kot 8 piru:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharp ()

Rumko ::

Highlag:
znamo se zabavati brez alkohola, vendar je z alkoholom VELIKO boljse ;)

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BaRtMaN ::

*hik* Cviček *hik* über alles! *hik* hihi *hik*

jRk0 ::

Jah, ce gledam mene in moje kolege pa to, pol smo verjetno res kar visoko na lestvici:)

vsak petek liter vina vsak minimalno, vcasih 2 + kaka piva, pa zgano pa to...


Kar tako naprej ZA ZDRAVJE ;)

vino je zdravo...:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Binji ::

Oh, jst sm ze itak vedu da pr pitju posekamo vsak evropski standard:D :D >:D >:D
Sej po tem nas tud vsi poznajo..spomnte se npr. Planice.>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Malo nas je pa še ti moramo biti kroniki :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

jRk0 ::

Zato pa tudi dosti nesemo:))

ko sem bil v nemciji na enem koncertu, in sem delal koktejle, pa seveda zraven tudi pil le-te, sem jih spil precej (okoli 14,15), samo na bolj dolgi rok, a vseeno so me vsi cudno gledali, da se sploh hodim in normalno govorim:)

nisem bil pijan posebej, niti vrtelo se mi ni:)

jap, jap:)

gremo se hvalit s pijanskimi podvigi>:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Matek ::

Mi smo bli pa s štirimi kolegi v gostilni, pa so prišli eni hrvati pa so nas nekaj zajebaali ka samo kokakolo pijemo pa so nas nekaj hotli napit. Pol so nam pa naročli liter boroničevca, pa smo spili tak na hitro. Pol so še enga naročli, smo spili pa lepo šli, oni so pa mislili da bomo pijani al kaj :)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DavidJ ::

Ko smo šli na maturanca in sem hotu v baru naročit pivo, me je natakar vprašal, s kje sem in, ko sem odgovoru, je reku, da Slovencem ne točijo alkohola.

Okay no ...

PS: Ko smo šli nazaj z isto ladjo, smo bli iz Slovaške. :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Matek ::

lol@davids
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

shock ::

Najboljše je bilo ko smo v študntkem domu povabli ene iz barcelone (izmenjava študentov). Pol zvečer ko smo šli na štud. žur in ko je nas videl kolk pijemo in mi je odgovoru: "Vi Janezki pijete vino ko vodo mi se počutimo pijani že ko zavohamo vino" :D

Tr0n ::



->

SkIDiver ::

Hehe. Itaq da spijemo na muč velik. jebat ga. Žeja je zajebana reč. Po standardu 10 litrca za 5 tapravih je mačji kašel za dobrih 10 minut če je žeja huda:D. Sicr so pa dohtarji rekl, da cvičk je zdrov in jz jih kr ubogam.

Alkohol pa ne uporablam zato, da se lahko zabavam. Mislm kje je poanta, da pridš v eno zidanco na žur pa piješ jabolčni sok. To kaziš tradicijo.

Ziga Dolhar ::

Prekleto.

Z veseljem sporočam, da nekaj nas, ki se tukajle bahamo z avatarčki, zelo pripomore k vzdrževanju visokih številka.

Se bo treba zamislit nad našo odklonskostjo :D.

BaRtMaN ::

Še posebej mi, Dolenjci, jo mormo vzdržvat, ne Sk|Diver? >:D

Sergio ::

odkar imam vozniško, nisem spil kapljice alkohola. hudo, a? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mercier ::

Po moje ga tukajšni domorodci dajejo na zob na skrivaj, doma, sami. Drugače si ne znam razlagat teh statistik. Kjerkoli sem bil, se je folk (družabno) nacejal više-manje enako (faze, posledice, količine...) in ob podobnih priložnostih, ki se najbrž pojavljajo podobno pogosto.

Kaj pravite?

Mercier ::

odkar imam vozniško, nisem spil kapljice alkohola. hudo, a?
Čestitam! (za opravljen vozniški izpit) >:D

Ziga Dolhar ::

Sergio: enako.

Pivo se mi je enkrat zamerilo, ko sem ga popil več kot kozarček. Pravzaprav veliko več. Pa sem še mešal z Jagroma, praznim želodcem ter nevajenostjo na alkohol.

Rezultat je bil za eno stopnjo slabši končni uspeh v tretjem letniku (v nedeljo bi moral zaključit tri projekte. V nedeljo sem potem cel dan ležal tam v banji ter se brihtal).

--

Hmmm, lažem: za novo leto sem popil kozarec šampanjca. ;((

Binji ::

Tle tudi kr visamo to statistiko. Jah kaj se pa nej pije v veseli druzbi druzga kot sodcek al pa 2 vina al pa piva?:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

the_unborn ::

enkrat sem zaspal na ploscadi pred levom:D sicer pa je tega ze davno, zdaj ga dobro nesemo:)

_marko ::

Mi smo gimnazici v Mariboru, pa ga vrjetno bolj pijemo ob vikendih pred šolo k marskido.

Ponavad pa tud prvo trgovina pol pa po lokalih. :D

SmoKey ::

Se strinjam s Sergiom : Sm vozu prijetno vinjen in obrnu svojo petico na streho zdaj pa nic vec. Zdej grem kar lepo na taksi, da ne kvarim statistike.:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SmoKey ()

strle12 ::

A se slovenci zavedate, da povprečen evropski človek popije 5L čistega alkohola letno:\ :\ Povprečje na enega slovenca pa pride 16L čistega alkohola:( :( :(
Taki kot sem jaz ga pa še več8-)

SkIDiver ::

BaRtMaN itaq. Po moje mi držimo polovico slovenskega povprečja. Je pa res, da nikoli ne vozem pod vplivom alkohola. En kozarček in že spim pri kaki kot pa, da bi vozu. Ne gre se zarad policajev ampak za mojo glavo in glavo drugih, ki jo lahko zgubijo, če bi jz vozu pod vplivom alkota.

Tomi ::

Mislim, da sem bil v življenju trikrat pijan. Prvič, ko nisem vedel kako, in še dvakrat letos, iz enega prav posebnega razloga. Samo sem pa potem rekel, da se ga ne bom več napil.
No, potem smo pa bili v petek zmenjeni, razlog od prej se je ponovil... in ves moj etanol je bilo v pol pokrova steklenice vodke, ki sem jo poskusil. Če imaš voljo, se da upreti tudi (pretirani) rabi etanola.
metrodusa.blogspot.com

darh ::

najhuje je... ko zmanjka vodke.... pol je treba pa šnopc ponucat za slamerje... no.. to je opis mojega zadnjega pijančevanja...
:8)


Excuses are useless! Results are priceless!

MadMicka ::

Mi smo pred neki leti bli na Krku, pol smo pa za en dan šli z ladjico do Golega otoka pa tm mal pojest pa nazaj, in v ceno je bilo vključeno neomejeno vina....

Vin je bil seveda čist topu, ampak nč hudga, smo ga tolk tankal, da je pol kapitan reku, da nimajo več vina, pa smo ga najdl in in lokal do konca :D

borinho ::

Ne maram alkota, ker zmeri ko sem pijan, mi standardi(pri ženskah) padejo na komaj sprejemljiv minimum, pol se je pa treba naslednji da izgovarjat>:D

Yohan del Sud ::

Amaterji. Meni so že dvakrat jetra zamenjali, pa tudi želodec je že šel v remont.

darh ::

borinho... ena taka u iber šovinistična.. pa ne zamert dame... :D

Kaka je razlika med grdo in lepo žensko? 6 pirov

:8)
Excuses are useless! Results are priceless!

the_unborn ::

tako bi rekel Al Bundy:D

para! ::

In vi ste dejansko ponosni na to?
Death before dishonor!

ABX ::

Dokler avto pije manj kot jaz sem miren.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DavidJ ::

Mici: HUDA!! :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Lucifer Tanatos ::

huh ja tle smo pa res zadel. Definitivno smo kroniki:D, ceprov se sam ne stejem za kakega hudega kronika, sam ko se ga pije se ga pije ornk.

Glede raznih jelenckov pa tega: jah vsakega mora enkrat izucit da se NE MESA, mene je mogl mal veckrat hehehe

Ni pa to kaka stvar na katero bi mogl bit prov zlo ponosni, to se strinjam
Les yeux sans visage

Vesoljc ::

moja najhujša pijanska ekskurzija je biu 14-dnevni "izlet" do črnega morja (bolgarija,romunija)... le dva dni sem biu trezen :) (enajsti ter zadnji). ker so bile cene tam hardcore niszke, smo si posteno dali duška... DOBR per je biu okol 100-150 sit... da o domačih žganicah (mastika) ne sploh omenjam....
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

FastWIND ::

In Vino Veritas!

shock ::

Več ko spijemo boljši smo in lepše zgledamo.>:D

Thomas ::

Prekleta pjača!

Samo sem realist. Pa vem da je rešitev samo učinkovita anulacija posledic.

Lepe besede - so tratenje časa. Še huje. Vlivanje praznega upanja, da se bodo pijanci spreobrnili in začeli hoditi za Rugljem.

Heh ...





Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

krucymucy ::

xbite: snops za slamerje .... me too, skor vsakic ko smo pri kolegu v atkovem kotičku med litri in litri snopsa :D

na dolenjskem pa itak mi ne ostane drugega kot cvičk!

Jure2k ::

He he.

Grčija... Maturantski izlet...otok Samos... Priprave na Grško NoČ... liter viskija iz djuti free shopa, jst pa kolega vsak 2 × 2 deci, pred tem pa pizza in 5 perov zraven. Ma kaj je pač blo vroče in smo žejni bli (okol 38°C ampak fejst suh zrak). pol prec po viskiju sva rekla, da ni tok kul in sva rekla, da bova na grški noči pila nič alkoholnega (vina). Stanje se je v desetih minutah izboljšalo in čez pol ure sva ga na grški noči že lokala. Kolega je moagal po dveh deci vina!! s tem, da je imel ene 30 kil več ko jaz, jaz sem ga spil pa dva litra, Potem smo nekaj jedli (ne me vprašat kaj, ker se ne spomnem, neki črnega je blo, česar trezen nebi niti probal). Kolega, se je zgubil, zato smo predčasno zapustil zabavo, seveda sem v slovo sunil en vrček vina >:D (poln, da ne bo pomote ;) ). Kolega smo iskali po celi plaži vse do bajte, kjer smo bili nastanjeni, kjer sem ves vesel našel pokozlan WC ;(( , požrto mojo vodo, ki je bila namenjena izganjanju mačka čez noč;(( ...;((
NEkako smo izvedeli, da ga je neka ženska z avtom pobrala in ga peljala v naš hotel, ker je bil totalno nažgan.

Drug dan sem imel takega tigra, da ga ne privoščim nikomur,... niti sovražniku>:D

Naslednji dan ob 12:15 (točno se spomnim :D ) sem ponovno zaužil alkohol in maček je bil do konca premagan. Zvečer smo tolkli slemerje. Seveda je po Murphiju zmanjkalo vodke, Sprita smo imeli pa še 2 litra >:D zato smo veselo uporabili še 2 litrško flašo Ouzota, ki je bil namenjen za šverc komerc proti domu>:D

No, takrat sem bil v formi svojega življenja.
Ah ja, treba bo naprej trenirat, da se mi forma povrne, to so bili časi.

TheD ::

Pijemo k norci ... glej novoletne stante, medico in kuhan vin'
TheD or not TheD?

Smorny ::

Slovenci prav gotovo pijemo dosti. Po celem svetu, ga pijejo dosti, samo s študenti se moraš družiti :D
Pijan sem naredil toliko neumnosti, da bi lahko popisal celo rolico WC papirja.:\ Sedaj. ko sem že ustaljen in umirje gosp..., pa se s prijatelji dobivamo le še na kaki pijači in večerni debati; tudi to ni slabo.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Alexius Heristalski ::

Glede na napisano jaz nisem Slovenec. In ponosen sem na to.
Zdravljica suxxx!:)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

18ka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514923 (13167) Free Bird

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239904 (34132) BigWhale
»

En hribček bom kupil, bom trte sadil... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
977595 (5831) snow
»

Kebrov zakon

Oddelek: Loža
283229 (2688) Ikarus
»

MLADI IN ALKOHOL

Oddelek: Loža
453364 (2660) IR Babun

Več podobnih tem