» »

Adobe zagnal kampanjo za Flash

1
2
»

ABX ::

Limit-sky je izjavil:

"Ne skrbi se dobro spomnim, packali so nekaj skupaj z CPU od Motorole in z prilagojenimi testi razlagali kako so daleč najhitrejši. Seveda s časom ta hardware je postal en tako velik FAIL da ni bilo druge kot sprejet PC standard.
Design leta 80 pa je bil grd ali še bolj grd."


Nimam pojma o čem govoriš ampak Mace uporabljam od tistih sivih grdih škatel naprej in nabavili smo Mace v tiskarni zaradi delovnega procesa, ne pa zaradi nekih testov (takrat še internet nismo imeli). In od takrat sem zelo zadovoljen z njihovimi izdelki in si z veseljem omislim še kako Applovo stvarco. Pa OS X tudi naredi svoje. Tudi jaz bi bil vesel kakšnega cenejšega izdelka, pa ne najdem primerne altenative z OS X. Pri Macu pa je moje mnenje, da je money well spent.

Kakšen fail je bil pa G4? Moj Dual 1,25 Ghz še danes prede. Je pa bil potreben prehod na Intel, ker IMO Motorola ni dohitevala. Čisto logična poslovna poteza.


Motorola ni dohitevala že 10 let pa so še vedno tupili koliko so superiorni.
Brez dvoma imaš določene izjeme ki so na OSX vredne svojega denarja, o temu ni debate.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Bananovec ::

Jaz pa mislim, da bo kampanja uspela. Če Adobe izda neko res smešno anti-reklamo za svoj izdelek, potem se tudi najde folk, ki temu podjetju zaupa.

denial ::

SELECT finger FROM hand WHERE id=3;

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Limit-sky ::

denial je izjavil:


Carsko!

sirotka ::

Tr0n je izjavil:

sirotka je izjavil:

A na podlagi ankete?

Na podlagi analize trga. Ne vem, o kaksni anketi govoris.


Žal te moram razočarat, bilo je prek spletne ankete. Sicer je 150k odgovorov, a še vedno prek ankete.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Apple ne mara Flasha (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22861630 (55903) BigWhale
»

Adobe zagnal kampanjo za Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5417877 (15837) sirotka
»

Se Applu nemara obeta protimonopolni postopek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10520368 (17955) CoolBits
»

Flash na mobitelih zamuja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16023657 (21304) lurker

Več podobnih tem