» »

Aspirin vs Lekadol

Aspirin vs Lekadol

1 2
3
»

Steinkauz ::

Aspirin nima za burek. Men praktično ne pomaga.
Lekadol je bolš, vendar ni glih želodec friendly.
Men je najbolš nalsegsin, katerega mi je izmed teh 3eh priporočala tudi dohtarca kot najmanj škodljivega.

BigWhale ::

Uspelo vam je obuditi stiri leta staro temo. A bo kdo kaksno novo dognanje objavil? :)

zrataj4201 ::

Steinkauz je izjavil:

Aspirin nima za burek. Men praktično ne pomaga.
Lekadol je bolš, vendar ni glih želodec friendly.
Men je najbolš nalsegsin, katerega mi je izmed teh 3eh priporočala tudi dohtarca kot najmanj škodljivega.



Tole pa ne bo držalo.Aspirin je tisti, ki ni za želodec frendly. Into zagotovo!

Zato pa pri piku čebele, ose..... lahko daš aspirin v usta, da se zmoči in takoj na mesto vboda8-).Z Lekadolom pa tole ne bo šlo.

Steinkauz ::

Nikjer nism napisal da je aspirin želodec friendly.
Samo pravim, da je men lekadol tudi precej razdražil želodec. S tem, da še jetra obremeni.

nikjozo ::

BigWhale je izjavil:

Uspelo vam je obuditi stiri leta staro temo. A bo kdo kaksno novo dognanje objavil? :)


Kolikor je meni poznano, je najmočnejša zadeva ki jo pri nas kupiš Caffetin (proizvaja makedonski Alkaloid).

Vsebuje polsintetični opiat kodein (v telesu se pretvori v morfij) in skupaj s kofeinom in paracetamolom (+ še eno aktivno učinkovino, ne vem sedaj na pamet) naredi močno kombinacijo. Cena mislim da je ugodnejša in je močnejši od samega Lekadola.

Downside je, da težje odvajaš blato, pa ne priporoča se je jemanje preveč pogosto. Kako močna je zadeva, pravi podatek da, heroinski odvisniki si s kodeinom pomagajo pri krizi ali odvajanju.

Če greste s Caffetinom čez mejo, se pozanimajte, kako je z legalnostjo. Ponekod je strogo prepovedan.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Online lekarne tujina

Oddelek: Loža
365536 (526) tikitoki
»

Tablete proti zobobolu, glavobolu...

Oddelek: Loža
3728378 (5874) Valvoline
»

Aspirin: novo orožje v boju proti raku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6124549 (22329) username
»

Aspirin + C

Oddelek: Loža
93423 (3282) JanK
»

Heksenšus (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7428280 (25957) antonija

Več podobnih tem