» »

nakup cdr-jev v trdi škatli

nakup cdr-jev v trdi škatli

Arthur ::

halo,
zanima me, kateri cdr-ji se dajo nabavit v trdi škatli, dobro zgledajo in niso predragi. zdaj sem nabavil Smart Buy black, ampak mi gre tista tenka, štorasta in krhka škatlica na jetra. všeč so mi Sony supremas, sam so mal dragi. za 10 komadov sem pripravljen dat kakšnih 1600 sitov.
me zanima, kam folk pol spravlja cd-je, ki so jih nabavli v cake-u? menda ne vseh v albume?

Lime ::

Pa poišči medije v širokih škatlah.
Medije iz cake-a pa imaš spravljene kar lepo v cake-u.

Dami ::

Tebi grejo Slim škatle na jetra?? LOL. Slimi so zakon. CD maš lepo na ziher v škatli in pol manj placa zasede. Jaz sn vse cdje že zamenjal tako.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Arthur ::

cd-je uporabljam v glavnem za musko, ne za programe in podobno. zato imam rad na robu škatle napisano, za kaj gre. pri slim case-ih in cake-ih pa to ne gre.
bom že kej našel.

TheJack ::

V Big Bangu imajo 10 pack MMore za tam nekje 1600 SIT.

Lime ::

Široke škatle imaš tudi v Comtronu.
LG 700MB 32x po 110 SIT

Jux ::

Obvezno MMore. Moja najljubsa znamka, sam da so mal predragi [jst sem namrec opustu te skatelne variante in furam cd-knjige, pa 50x traxdata40x za 4300 kupujem v lekerku].
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Lime ::

50x Traxdata imaš za 3.990,00 v Comtronu.

Pa sem ti privarčeval za pivo ;)

kuglvinkl ::

Rimax in Memorex, okoli 150-170 SIT za kos. V LJ Big Bangu.

Da ne odpiram nove teme: katere medije priporočate za musko? Cena nima veze.
Your focus determines your reallity

Arthur ::

sem že nabavil sonijeve supremase, za 1690 sitov/10 kom. saj bi dobil tudi cenejše, ampak mi ti zgledajo fino.

kuglvinkl: zdaj, ko sem očistil lečo v cd - playerju, mi dela kar vse po vrsti. prej so mi pa delal še največ problemov maxtorji, pa traxdate. pa tudi ni vseeno, s kakšno hitrostjo pečeš musko. en in isti cd sem posnel s 24x in 4x hitrostjo. 24-kratni mi je štekal, in je romal v kanto. 4-kratni mi dela bp, zato snemam musko zdaj s to hitrostjo.

kuglvinkl ::

Torej, kakor je razvidno iz tvojega posta, ni pomebno katere medije uporabljaš za glasbo. Samo ne vem zakaj potem vidim CDje za okoli 400 SIT/kom, ob pripisu music only (podatki gor zgnijejo...). Sem navajen, da marketnigarji žalijo našo inteligenco, samo ta bi bila pa huda. Torej, še enkrat: ali je priporočljivo za musko kupti dražje CDje ali je to lari fari?

4×, huh ta bo težka. Vsaj z 16× sem kanil peči.
Your focus determines your reallity

Lime ::

Music only so avdio CD-ji in ne računalniški.
Zapečeš jih na Hi-Fi komponenti - CD recorderju.

kuglvinkl ::

No tako, info več. :))
Your focus determines your reallity

Arthur ::

točno tako. dragi so pa zato, ker del cene predstavlja tvoj prispevek glasbenim založbam. to je isto kot z avdio kasetami. snemalna snov pa ni pri "avdio" cd-jih nič boljša, mogoče glih narobe. zato ker se avdio cd-ji v avdio cd-snemalnikih pečejo samo z 1x hitrostjo.

men 4x hitrost tud ni preveč všeč, ampak to je pač cena, ki jo plačam, da mi vse plošče potem tudi brezhibno delajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Memorex CDji - Is it live or is it Memorex? - opozorilo pred nakupom (slike)

Oddelek: Kaj kupiti
251649 (1175) TICKO
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978669 (6915) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382239 (1488) LeQuack
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342180 (1623) Lime
»

Kako posneti glasbene CD-je

Oddelek: Zvok in slika
294010 (3640) SpiDEr8

Več podobnih tem