» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
61 / 66
»»

MrStein ::

Ne, bolj enostavno je kliknit s srednjim gumbom miške.
Že 10 let.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

tommorrow ::

Predlagam dodelitev dodatnega moderatorja v podforum kripto valute in blockchain, saj je preplavljen s troli in tega res nihče ne bi zmogel sam poštimat, čeprav je siceršnji moderator odličen, žalitev in podobnega ne dopušča itd, vendar je vsega enostavno preveč. Med uporabniki se mi zdi primeren Mato99, saj mislim, da sam ne trola, (kaj dosti o njem niti ne vem, tako da se lahko tudi motim), vendar je odločitev seveda na vodstvu. Glede na kontroverznost tematike bi bilo mogoče dobro, da se pridruži kdo, ki je do kriptovalut nevtralen, sicer forum izpade kot negativno nastrojen ne le proti kriptovalutam, ampak tudi tehnologiji.

Ijus ::

zakaj ne obnovite in prenovite in preoblečete slo-tech strani. tole je namreč že malo dosadno in dolgočasno. lepo prosim.

tonis ::

tommorrow je izjavil:

Predlagam dodelitev dodatnega moderatorja v podforum kripto valute in blockchain, saj je preplavljen s troli in tega res nihče ne bi zmogel sam poštimat, čeprav je siceršnji moderator odličen, žalitev in podobnega ne dopušča itd, vendar je vsega enostavno preveč. Med uporabniki se mi zdi primeren Mato99, saj mislim, da sam ne trola, (kaj dosti o njem niti ne vem, tako da se lahko tudi motim), vendar je odločitev seveda na vodstvu. Glede na kontroverznost tematike bi bilo mogoče dobro, da se pridruži kdo, ki je do kriptovalut nevtralen, sicer forum izpade kot negativno nastrojen ne le proti kriptovalutam, ampak tudi tehnologiji.

Podpiram idejo da se nekaj naredi.
Jaz sem za zamenjavo moderatorja, ker trenutni je sam javno povedal da teme ne moderira. Realno je v njej več kot pol balasta.

amacar ::

Sem že omenil enako prošnjo, ni bilo odziva. Očitno ne preostane drugo, kot da trolamo.

tryhard ::

Glede na to, da vas 3/4 v tisti temi ne razume, kaj blockchain je in kako poteka ter ne znate ločiti zrnje od smetja glede kovancev, vse informacijo o kripto pa dobivate s strani Vidovitega Milana ...
Bi že bil čas, da dojamete zakaj je tisti podforum ustvarjen - da se zagradi naivne in neumne ljudi v karanteno.
Večina kovancev propade v roku leta ali dveh. Whitepaperji njih so napisani s strani otrok iz vrtca. Analiz niste sposobni ne brati in ne ustvariti.
Kripto trg je zmanipuliran, a š vedno najdete kovanc, ki nas bo rešil muk.
Bi že bil čas, da preberete knjigo ali dve glede trgovanja, preden pridete jokat k moderatorjem.

Okapi ::

Predlagam, da se zeeju vzame možnost zapiranja tem oziroma moderiranja, ker že nekaj časa dela več škode kot koristi forumu. Pač ni vsak primeren za moderatorja, hebiga.

Redorange ::

A bi se dalo naredit da se shrani tiste novice ki želiš,
da kasneje samo greš v svoj profil in jih tam dobiš?

TheBlueOne ::

Predlagam novo kategorijo "Projekti", kjer bi lahko objavljali svoje projekte, ostali pa bi jih lahko komentirali.
Podkategorije: Software, Splet, Elektronika, Ostali projekti

Se mi zdi, da manjka konkretnih zadev. :)

zmaugy ::

Bilo bi zelo informativno, da se poleg nickname-a in avtarja za vsakega člana, ki se je registriral pred manj kot pol leta zapiše tudi datum registracije.
Tako bi se včasih izognili izgubljati čas z odgovarjanjem enemu in istemu forumašu, ki se vsakih nekaj dni registrira z novim nickom in potem trosi vedno znova iste rasistične cvetke, dokler v nekaj dnevih ne dobi png.

OmegaBlue ::

Načeloma se na mouse over pri avatarju pokaže tudi datum registracije. Je pa res da ni in your face.

Čeprav, kot se sponim smo take predloge že zavrnili. Z vidika, da tudi če je neko član že x let, to ne prinese neke dodatne teže njegovemu mnenju.

Seveda so robni primeri ampak takle mamo :/
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jype ::

OmegaBlue je izjavil:

Z vidika, da tudi če je neko član že x let, to ne prinese neke dodatne teže njegovemu mnenju.
Potem pa vsaj avtomatizirat odstranjevanje sveže registriranega nazi mrčesa?

OmegaBlue ::

Glede na to da vemo kdo ima GIT access, talk to that guy :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MrStein ::

Sem probal in pokaže samo ime.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

amacar ::

Pri png in osebju ne kaže datuma registracije, pri ostalih pa.

louser ::

jype je izjavil:

OmegaBlue je izjavil:

Z vidika, da tudi če je neko član že x let, to ne prinese neke dodatne teže njegovemu mnenju.
Potem pa vsaj avtomatizirat odstranjevanje sveže registriranega nazi mrčesa?

Ne mi tega delat, Jure!

PacificBlue ::

Predlagam, da se umakne iz oddelkov foruma oz onemogoči ustvarjanje in komentiranje družbenopolitičnih tem. Če ima namen slo-tech biti tehnološki forum, naj bo potem tehnološki forum. Verjamem, da moderatorjem kot tudi bralcem je težko spremljati neargumentirane in na osnovi nekih čustev in predsodkov komentirane debate, ki niso produktivne ma v ničemer.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

PacificBlue je izjavil:

Predlagam, da se umakne iz oddelkov foruma oz onemogoči ustvarjanje in komentiranje družbenopolitičnih tem. Če ima namen slo-tech biti tehnološki forum, naj bo potem tehnološki forum. Verjamem, da moderatorjem kot tudi bralcem je težko spremljati neargumentirane in na osnovi nekih čustev in predsodkov komentirane debate, ki niso produktivne ma v ničemer.


Ker ob vseh različnih področjih in nebroj številu tem, ti prav MORAŠ spremljati debate, ki se ti zdijo neproduktivne, kajne.

Jaz pa predlagam, da se število družbenih tem še poveča ker večina tukaj izraža sramotno nizek nivo razumevanja aktualnega dogajanja.

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Predlagam, da se umakne iz oddelkov foruma oz onemogoči ustvarjanje in komentiranje družbenopolitičnih tem. Če ima namen slo-tech biti tehnološki forum, naj bo potem tehnološki forum. Verjamem, da moderatorjem kot tudi bralcem je težko spremljati neargumentirane in na osnovi nekih čustev in predsodkov komentirane debate, ki niso produktivne ma v ničemer.


Ker ob vseh različnih področjih in nebroj številu tem, ti prav MORAŠ spremljati debate, ki se ti zdijo neproduktivne, kajne.

Jaz pa predlagam, da se število družbenih tem še poveča ker večina tukaj izraža sramotno nizek nivo razumevanja aktualnega dogajanja.


I am not talking to You.

Sploh pa ne s takšnim odnosom, komentarji in svetim prepričanjem ne boš daleč prišla. Ves, nekateri se resnično trudimo za boljši svet, ne pa samo gobcamo naokoli.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

PacificBlue je izjavil:


I am not talking to You.


Kako da ne, če mi pa odgovarjaš?

PacificBlue je izjavil:

Sploh pa ne s takšnim odnosom, komentarji in svetim prepričanjem ne boš daleč prišla. Ves, nekateri se resnično trudimo za boljši svet, ne pa samo gobcamo naokoli.


A res, kako se pa trudite? S predlogi cenzuriranja komentarjev in tem, ki ne ustrezajo vašemu pogledu na svet? Way to go.

PacificBlue ::

Moj predlog je bil namenjen moderatorjem. A je to razumljivo, ali morem še kako drugače obelodanit? Si se čustveno odzvala, kar je že prva napaka.

Trudimo se v resničnem življenju, od družine naprej, do okolja kjer živimo in delamo. Postavljamo in dajemo izglede, ne priznavamo sovražnosti in smo prijazni do ljudi in okolja.

Its a way to go..believe me..
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

PacificBlue je izjavil:

Moj predlog je bil namenjen moderatorjem. A je to razumljivo, ali morem še kako drugače obelodanit? Si se čustveno odzvala, kar je že prva napaka.


Jaz sem pa utemeljila zakaj je nelogičen in škodljiv. Če se ti zdi čustven odziv napaka, potem se ne bi smel čustveno odzvati na moj povsem neškodljiv komentar in predlagati njegovega izbrisa. In ne, prijazni ljudje se ne zavzemajo za cenzuro ampak za dialog.

janig ::

ciki57 je izjavil:

Je kakšen plan kdaj bo slo-tech imel responsive design? Za telefone je trenutno design malce štorast.

To bo kdaj?

louser ::

Naj kar ostane. Responsive dizajn je na telefonih drek.
Ne rabim knofov čez pol ekrana, ko pa lahko s prsti pravtako zadanem par pikslov veliko pisavo.

poweroff ::

Jaz sem mnenja, da je Slo-Tech tehnološki forum in naj kot tak tudi ostane. Družbene teme naj ostanejo, ampak naj bodo vezane na tehnologijo.

Za čisto "družbene" teme pa imate med.over.net s temami o homo-gen-iziranem mleku: https://med.over.net/forum5/viewtopic.p...
sudo poweroff

Pika na i ::

Predlagam, da vsem tistim, ki redno kršijo 7.člen pravil tega foruma, odvzamete možnost sodelovanja v katerikoli temi.

Glede družbenih tem (kako se obnašati v družbi, zakaj se moški čutijo ogrožene, kako ženske prevzemajo stvari v svoje roke,......) na tehnološkem forumu pa - morajo ostati. Ker jih ljudje (moški) več kot očitno, potrebujejo.
Brez ljudi, tudi tehnologije ne bi bilo.

Če bi pa radi forum brez žensk, pa spremenite pravila.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

Ker jih ljudje (moški) več kot očitno, potrebujejo.

Protestiram proti takšnemu seksizmu! Enačiti ljudi z moškimi??? Hočeš reči da ženske niso ljudje? :))

Jaz se mnenja, da je tole tehnološki forum in da je smiselno kakršnakoli tema, ki se dotika tehnologije. Tehnologije imajo tudi družbene učinke. In o tem je zelo smiselno razpravljati.

Bi pa nekoliko zmanjšal (a ne zatrl) razne "filozofske" teme, ki nimajo nikakršne veze s tehnologijo, pač pa gre zgolj za "filozofiranje" v smislu bluzenja. Neznanstvenega ali celo protiznanstvenega bluzenja (flat earth theory, razne bioenergije, neumna prepričanja, da so moški in ženske enaki oz. da med nami ni bioloških razlik, itd.).
sudo poweroff

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Predlagam, da se umakne iz oddelkov foruma oz onemogoči ustvarjanje in komentiranje družbenopolitičnih tem. Če ima namen slo-tech biti tehnološki forum, naj bo potem tehnološki forum. Verjamem, da moderatorjem kot tudi bralcem je težko spremljati neargumentirane in na osnovi nekih čustev in predsodkov komentirane debate, ki niso produktivne ma v ničemer.


Ker ob vseh različnih področjih in nebroj številu tem, ti prav MORAŠ spremljati debate, ki se ti zdijo neproduktivne, kajne.

Jaz pa predlagam, da se število družbenih tem še poveča ker večina tukaj izraža sramotno nizek nivo razumevanja aktualnega dogajanja.


Jz podpiram ta predlog.


Glede izključno "tehnološkega" foruma.
Če želite lahko. Ampak že tako je padlo sodelovanje, forum bo potem dokončno izumrl.
Tehnoloških zadev je a dime a dozen, nowadays.

S-T ima reputacijo foruma kjer se zadržujejo ljudje, pri katerih morda celo najdemo kako možgansko celico.
Lahko, da se vas bo zbrala peščica hladnokrvnih tehnokratov in furala dokler ne odpadejo kolesa...as you wish.

Dejstvo je, da danes je tehnologija del življenja povprečneža. Debate o ženskah in moških prej ali slej se navežejo tudi na tehnološke teme.
Bananje ni rešitev za to.
Jz poznam rešitev za te reči, ampak posluha ni.

Tk da...svobodno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Pika na i je izjavil:

Predlagam, da vsem tistim, ki redno kršijo 7.člen pravil tega foruma, odvzamete možnost sodelovanja v katerikoli temi.

Glede družbenih tem (kako se obnašati v družbi, zakaj se moški čutijo ogrožene, kako ženske prevzemajo stvari v svoje roke,......) na tehnološkem forumu pa - morajo ostati. Ker jih ljudje (moški) več kot očitno, potrebujejo.
Brez ljudi, tudi tehnologije ne bi bilo.

Če bi pa radi forum brez žensk, pa spremenite pravila.


Word. Če ženske, razen kimavk, niso zaželene, naj to napišejo v disclaimer, ne pa da furajo podmukli bias kot sedaj.

MrStein ::

Nov URL: slo-družba.com ali podobno.

Družbovci bodo na enem, tech-ničarji pa na drugem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klekej ::

A sm jest mal premaknjen in ne najdem nastavitve al slotech res nima mobilne verije foruma? Pomoje prvo, ker to bi bil pa res absurd za tehnoloski ofrum :D

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klekej ::

Mi ne odpre. Pomoje bi bilo pametno razmisliti o tem, da bi forum sam preklipil na mobilno verzijo, ko bi zaznal, da si na telefonu..al pa v nastavitvah nek knof za preklop na mobilno, kot ima vecina forumov.

FireSnake ::

Se kaj razmišlja o funkciji "Ignoriraj uporabnika", ki bi omogočala, da se objav nekaterih pacientov sploh ne bi videlo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

euagrus ::

In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

zmaugy ::

FireSnake je izjavil:

Se kaj razmišlja o funkciji "Ignoriraj uporabnika", ki bi omogočala, da se objav nekaterih pacientov sploh ne bi videlo?

Se delajo gluhe za ta predlog.

MrStein ::

Delajo se gluhe za vse predloge, ker ni več developerja...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vostok_1 ::

No, če že ni možno konstruirat, naj se ne destroja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. tema za predlaganje novic je zašla na stran 2. Tam kjer folk redko pogleda. Predlagam, da se jo pina na prvo stran.
Zgleda, da res S-T počasi postaja rjaveča ruska ladja. Sam še mi stari mornarji vstrajamo, kljub zateženimi poveljniki.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

roCkY ::

Meni se pa zdi kot da se vse dela s padali. Kamor pade pade, ko bo pač bo če bo.

vostok_1 ::

Saj pravim. Ima že svoja leta. Ni več tako interesanten za mlado kri. Ta se zbira drugje.
Stari smo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

PS. tema za predlaganje novic je zašla na stran 2. Tam kjer folk redko pogleda. Predlagam, da se jo pina na prvo stran.
Zgleda, da res S-T počasi postaja rjaveča ruska ladja. Sam še mi stari mornarji vstrajamo, kljub zateženimi poveljniki.


Pij več vodke.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

WallSreet ::

Imam predlog. Je možno da boste v bližnji prihodnosti omogočili da se OP posodobi? Tu mislim predvsem na razne teme kot so serije in dogodki ki se odvijajo v daljšem obdobju. Recimo primer: Odprem temo o neki novi seriji ki se je ravnokar začela. Recimo primer: Stranger Things Season 1 [coming soon, March 15). In potem ko je enkrat sezone konec in ko napovejo prihod nove, da se da spremeni naslov v primer: Stranger Things Season 2 (July 6) pa da se lahko sproti posodablja OP. To imajo praktično vsi forumi kjer lahko updataš in posodabljaš naslov tako, da uporabnike že naslov povleče v temo in da je še v prvem postu praktično vsak update v zvezi z temo oziroma v mojem primeru serijo. Mislim da je ta sprememba skoraj da nujna saj se mi zdi to, da se OP po nekaj minutah zaklene absurdno.

Recimo lep primer: Stranger Things 2016? Stranger Things (2016)

Nekdo bi mislim da gre za film iz leta 2016. Če bi bil možen update, bi se naslov lahko spremenil v Stranger Things Season 3 (kmalu...4 Julij)

Mislim da bi bil ta update odličen in je skoraj nujen. Upam da Slo Tech ne bo tudi v letu 2019 ostal v letu 2001.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Predlagam, da odstranite pripono, saj iskanje ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

vostok_1 ::

Predlagam, da se odstrani opcija izbrisa posta, ker se več kot očino zlorablja.
In to še v jasno politične namene.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Ko se lotim pisanja po slo-techu, se mi pogosto zgodi, da je več kot zadnjih 10 odgovorov mojih. Ljudje se preprosto prepočasi kregajo. Zanima me, če bi bilo mogoče implementirati sistem, ki bi ljudem, ki prepočasi tipkajo, prepovedal odgovarjanje na pomembne teme. Tako bi se lahko kregali le tisti, ki smo za to usposobljeni.

V upanju na ugodno rešitev predloga vas lepo pozdravljam.

SmeskoSnezak ::

Jype, prepocasi? Argumentiran pogovor pogosto potrebuje cas in dobri argumenti se pisejo dlje, so dalsi. Nimajo vsi KPM (KPH) nabildan v nulo :)
@ Pusti soncu v srce... @

jype ::

Zdelo se mi je, se bo komu predlog zdel zabaven, pa sem ga napisal.

dejanslo ::

Pri branju prispevkov forumašev moj notranji glas zvije od bolečine, ko naletim na neuporabo rodilnika. Opažam, da je tega vse več in me odvrača od branja na sploh. Predlagam uvedbo gumba, s katerim bi pisca lahko opozoril, hkrati pa mu dal možnost popravka. Npr, da označiš zgolj nepravilno besedo in stisneš gumb "rodilnik!"
There`s More Than One Way To Do It

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Zdelo se mi je, se bo komu predlog zdel zabaven, pa sem ga napisal.


Saj je.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
««
61 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485167 (3800) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636897 (29242) Mavrik

Več podobnih tem