» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
60 / 66
»»

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

Žal mi je, da ti moram omeniti. Si tercialnega pomena - zgolj meni v zabavo.


Lol, ta forum je en velik Joke, s tabo na čelu :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Zgleda, da modi pobrišejo kakršnokoli temo (tokrat ne mojo), ki vsaj malo nakazuje na kontroverznost.

Predlagam torej, da se modi opogumijo in dodajo k drugemu členu pravilnika:
-Prepoved odpiranja tem s kontroverzno vsebino.


Moram priznat, da mi je blazno smešno, kako se hvali z formaliziranostjo foruma, češ da moraš dat javne prošnje po tem in tem zakonu itd., v resnici pa se modi obnašajo čisto prostaško.
Pa ne mislim, kritizirat samo zato, da kritiziram. Ampak take zadeve pač uničijo nek karakter socialnega medija. Postal bo nek generičen, bland medij.
Ni zastonj, da je mnenjalnik bil tako popularen.

Anyway, če želite čist, politično nesporen forum, dajte to, tko kot se radi hvalite, formalizirat v pravilnik.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

"No, bo sel brane o tem debatirat na kaksen bolj svoboden forum. " ~Gandalfar

No, pravilno. Eden se je že opogumil.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FrRoSt ::

Kaj pa kakšna funkcija ignore!? za določene uporabnike?

Morda kakšni posodobljeni IZRAZI in OZNAKE za določene uporabnike!? npr.: smeti; lahko tudi v ang., to bodo še bolje razumeli,... ect,ect.

Saj to še google obvlada. že vrsto let :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

MrStein ::

jype-ta vprašaj, ima skripto za to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

trstenjak ::

V meniju zaposlitve predlagam, da se rubrika 'Plačilo' preimenuje v 'PLAČILO BRUTO OD - DO' zaradi manipulacij s strani delodajalcev.

Redorange ::

Kam je pa izginila tema Predlogi novic?

MrStein ::

Tu spodaj pod tole temo je. Mogoče ti je dalo na drugo (ali tretjo) stran. Čeprav so prazne.
Primoževa finta...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Redorange ::

Hvala, dobil.
Sem pa med tem časom pozabil, kaj sem hotel prilimat :P

MrStein ::

Happens every time... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Spajky ::

vostok_1 je izjavil:

Zgleda, da modi pobrišejo kakršnokoli temo (tokrat ne mojo), ki vsaj malo nakazuje na kontroverznost...Predlagam torej, da se modi opogumijo in dodajo k drugemu členu pravilnika: -Prepoved odpiranja tem s kontroverzno vsebino.
Saj to de-facto je že kar nekaj časa, nisi opazil? :-)

vostok_1 je izjavil:

"No, bo sel brane o tem debatirat na kaksen bolj svoboden forum. " ~Gandalfar
No, pravilno. Eden se je že opogumil.
Mislim, da ne samo eden :-) ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

vostok_1 ::

Jz mam čisto vest. Iskreno sem želel pomagat, večkrat, če pa so nekaterim v užitek power tripi, i can't change that.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

AlphaOne ::

vostok_1 je izjavil:

Jz mam čisto vest. Iskreno sem želel pomagat, večkrat, če pa so nekaterim v užitek power tripi, i can't change that.


Ja, tudi stalin in hitler bi, če bi ju vprasal, oba grem stavit da zatrdila, da jo imata pravtako

MrStein ::

Milijontič:

Če se vam ne da ločevati združenih sporočil pri brisanju enega od njih, potem jih sploh ne združujte.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vostok_1 ::

AlphaOne je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jz mam čisto vest. Iskreno sem želel pomagat, večkrat, če pa so nekaterim v užitek power tripi, i can't change that.


Ja, tudi stalin in hitler bi, če bi ju vprasal, oba grem stavit da zatrdila, da jo imata pravtako


You're gonna go osnovna šola on me?
Kaka idjotska primerjava je to?

MrStein je izjavil:

Milijontič:

Če se vam ne da ločevati združenih sporočil pri brisanju enega od njih, potem jih sploh ne združujte.


Agree. Toliko butastih elementov se je headbangalo na STju. Nediskriminatorni modi + slab interface.

Modi, daj povejte kje je problem? Nema para, ni volje itd.?
STje ena najstarejših aktivnih spletnih SLO strani z dolgim CVjem. A res mora tako hirat?
Idej sicer imam polno, ampak s takim vodstvom bi vrjetno vse končalo v debelem betonskem zidu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jb_j ::

Ali se lahko komentar zbriše, ali popravi več kot 2x?

MrStein ::

Test.
Prvi popravek.
Drugi popravek.
Tretji popravek.

Očitno lahko.

Glede brisanja:

MrStein je izjavil:


JAVNA OBJAVA:

Sporočilo se briše (v celoti, da ni več vidno) s tem preprostim postopkom:
- klikneš "popravi"
- klikneš "polni popravi"
- izbrišeš vso besedilo (hekerji: ctrl-a , DEL, ostali: držiš tipko DEL ali backspace, dokler ni vse izbrisano, umetniki: z miško označiš vso besedilo in izbereš "Cut/Izreži" oziroma "Briši/Delete")
- klikneš "pošlji"

(pišem spet, ker očitno folk še vedno ne pozna te preproste operacije)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Duhec ::

Danes ponoči ob 2:37 je bil objavljen prispevek uporabnika @TOPAK (je registriran lobist), z naslovom "Afera Registrske tablice 2017 - ozadje milijonskega lobističnega posla" z dokumentacijo in nekaterimi linki. Odkriva ozadje Rtvslo.si članka.
Ker ne najdem več te teme me firbca ali je bil post umaknjen s strani uporabnika ali strani Slo-techa?
http://blackbird.si/

jb_j ::

trenutno sploh nimam možnosti popravljanja teksta: (mogoče problem zaradi chroma?)

amacar ::

Popravljaš lahko samo nekaj časa (recimo 10min) po objavi.

jb_j ::

ehhh, tega še nisem doživel na nobenemu forumu.
ampak, dobro, vsak dan se naučim nekaj novega.

MrStein ::

Marsikje imajo tako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

poweroff ::

Tisto sem videl in on ni lobist. Samo trdi, da je. V resnici je navaden nakladač. ;)
sudo poweroff

Duhec ::

poweroff je izjavil:

Tisto sem videl in on ni lobist. Samo trdi, da je. V resnici je navaden nakladač. ;)

Hvala. :)
http://blackbird.si/

gruntfürmich ::

predlog za anketo če so še aktualne: koliko investirate v kripto: 10-100-1.000-10.000-100.000+
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

Pred dnevi sem videl nek modernejši izgled STja na fonu. Kaj je stem?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

kuall ::

Na mobitelih je slo tech samo readonly, ne moreš brat zs, pa tudi ne prime "show desktop version" opcija v brskalnikih, ker slo tech ne gleda user agenta ampak zgleda velikost monitorjev.

T-h-o-r ::

Wat. Men dela normalno ko na pcju
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kuall ::

Najbrž imaš velik mobizaslon.

Unknown_001 ::

Predlagam možnost razveljavitve predloga izbrisa. Ko sem na telefonu zaradi debelih orstov po pomoti tapnem predlog izbrisa.

Torej klik na predlog naj bi deloval po principu;
Tap 1
Tap 0
Tap 1
Tap 0
.
.
.

sarma832 ::

Samostojen subforum/kategorija za kriptovalute.

Trenutno je vse v enem threadu in je polno spamma, tako bi lahko bilo v več threadih, bolj pregledno.

Baja ::

slotechar je izjavil:

Predlagam slotehariji in modom da ustvarijo posebn crypto koticek na forumu. Ker se zanimanje siri prevec hitro in je ta tema premajhna za vse crypto debate. Kot vidite je ta tema najbolj priljubljena in zelo hitro pridobiva nove bralce. Kmalu bo nevzdrzno ce ne bomo razdrobili na vec tem. Ko kliknes na forum bi bila zazeljena posebna sekcija za kriptovalute. Vedno vec bo zanimanja

slotechar ::

Nov forum oddelek za kriptovalute. Prevec zanimanja za eno temo in se narasca. Najbolj popularna tema zdaj.

Zgodovina sprememb…

ramiz?! ::

slotechar je izjavil:

Nov forum oddelek za kriptovalute. Prevec zanimanja za eno temo in se narasca. Najbolj popularna tema zdaj.

+1
Never regret anything, there's always a reason things happen.

amacar ::

+1 (spam zanalašč, da se kaj premakne)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Ajnstajn` ::

nov forum oddelek za kriptovalute, ker je trenutno samo 1 tema in popolnoma neberljiva.
//

slotechar ::

Hvala za nov oddelek za kriptovalute.

Gapi ::

Pri predlogu izbrisa če se da kratek opis razloga zakaj podajaš predlog.

Popravek: In možnost predloga pri vseh uporabnikih. Ne samo pri Persona rudis, Persona non grata in novih uporabnikih.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

SmeskoSnezak ::

Predlog:
MOJE PREBRANE TEME (KJER NISEM SODELOVAL)

Marsikdo prebira kaksno temo, a ne sodeluje. Vem, da je moznost, da das temo med "Moje teme", a tam je potem prevelika zmeda, ker ne ves izrecno, ali si samo bral temo ali si noter pisal, ali kaj...

Se da to urediti?
@ Pusti soncu v srce... @

oxyuranus ::

Predlog:

Glede na to, da so se celo podjetja kot je google in twitter odlocila, za prepoved oglasevanja kriptovalut in se zacela vsaj za okus obnasati bolj druzbi prijazno, bi se morda tudi slotech, kot verjetno najvecje slovensko jedro kriptodebat odlocila, da storita kaksno druzbeno koristno delo in prepovedala debate o kriptovalutah, tole je pocasi slo ze cez vse meje, ne recem nic, ce se o njih debatira kot o tehnologiji, debate, promoviranje in zavajanje ljudi, ki sem mu v zadnjem letu prica na tem forumu, pa je slo ze cez vse meje. Kot najvecji slovenski tehnicni forum, bi pricakoval, da se boste distancirali od financnega spekulanstva. Cisto tako, za dobro vecine ljudi, sploh ker je slovenija dokazano fantasticna destinacija za razne "easy money" sheme kot je catch the cash, pac vecini ljudi mozgani ne sezejo tako dalec, da bi se zavedali v kaj se spuscajo in debate raznih kriptovalutnih propagandistov, ki so se zbrali na tem forumu ne pomaga nikomur razen njim. Ce ne drugega jim vsaj racunajte za reklamo =/
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

amacar ::

Se strinjam, pa tudi neumne komentarje (kot je tale nad mano) bi lahko prepovedali ali pa vsaj zaračunali.

Red_Mamba ::

A lahko dobimo v podpisu PNG ali SVG slike, da lahko lepimo iz http://shields.io???

 SloTech

SloTech

[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

TheBlueOne ::

Glede na pogostos tej, kaj se kdaj najbolj splaca predlagam stalne ankete v smislu "Najbolji prenosnik za pod 1000€" in podobno.

Ce ima kdo voljo predlagam, da se sprogramira tako, da oddan glas ostane aktiven sest mesecev, ce nekdo, ki ima aktiven glas predlaga kaj drugega, se glas prenese. Ce ima izdelek nic glasov mesec dni, se izbrise iz izbire za glasovanje.

Admini bi morali samo skrbeti, da ce se veckrat doda isti izdelek, da ga lahko zdruzijo v enega.

Tako bi bile tele ankete kar se da aktualne. Pameten bi bil tudi obraten redosled komentarjev pod njimi, da se na zacetku prikazuje najnovejse.

Isti princip bi bil zanimiv tudi za vprasanja kakor "Kam vlagati denar" in pravzaprav vse, kjer se izbira najboljsega konstantno spreminja.

MrStein ::

7982884e je izjavil:

Invictus je izjavil:

Čez 10 let bodo imeli že vsi proizvajalci električne avtomobili in Tesle noben niti povohal ne bo...

Sicer morajo pa tako ali tako najprej zalaufat proizvodnjo...

hehe, skoda, da nismo na redditu, da bi vklopil remindme bota
koliko bi bil pripravljen stavit na tvojo napoved, in koliko proti napovedi da bo tesla cez 10 let vredna vec kot 2x je trenutno?



Taki reminder, da se čez kako leto pogledajo in preverijo razne napovedi, bi tudi na sT prav prišla. Sem že nekajkrat hotel uporabiti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fikus_ ::

Nekateri lepijo cele romane z interneta! Se da kako naredit, da se bi preprečilo lepljenje celih romanov v forum, ker je zadeva neberljiva.

Npr. da se omeji na 20 vrstic, ali mogoče 50.

MrStein ::

Podobno je pri citatih. Ni nobene potrebe citirati 100 vrstic sporočila, ki je itak vidno par cm višje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

looser ::

Naredite teme v smislu "Nasveti o zaposlovanju" in/ali "Nasveti o samozaposlovanju", kjer se skozi čas (in strožjo moderacijo) ustvari približno kakovosten knowledgebase za mlade (in malo manj mlade) iskalce usmeritev glede zaposlovanja. Potem vsa vprašanja, ko kdo sprašuje o "SP", se usmerijo tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

DeeCoy ::

Resen predlog..
Naj se vsi linki po defaultu nastavijo na target="_blank".
Ker se zna komu zmesat..

MrStein ::

Open in new tab.
Everything else is... hmm, sem pozabil kako se rek konča.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeCoy ::

MrStein je izjavil:

Open in new tab.
Everything else is... hmm, sem pozabil kako se rek konča.

Na vsakem normalni strani dandanes je stvar narejena tako, da ni treba ctrl držat vsakič, ko klikneš na link v temi.

[Offtopic]
Desni klik in open in new tab je bil popularen 10 let nazaj.. A ni bolj enostavno ctrl držat in kliknit?
««
60 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644483796 (2429) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636768 (29113) Mavrik

Več podobnih tem