» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
56 / 66
»»

bluefish ::

In to kao ni možno že sedaj, da se tovrsten folk enostavno ignorira in ne replicira na objavljen gnoj?

Okapi ::

Ne gre. Vidiš napisano bedarijo in moraš odgovoriti. Tako pač je, fizikalni zakon ali kaj.;)

zmaugy ::

bluefish je izjavil:

In to kao ni možno že sedaj, da se tovrsten folk enostavno ignorira in ne replicira na objavljen gnoj?

V principu ja, ampak v praksi se izkaže da v resnici ne. Dober primer je tema o beguncih z dežurnim trolom ali dvema.

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:

Ne gre. Vidiš napisano bedarijo in moraš odgovoriti. Tako pač je, fizikalni zakon ali kaj.;)


Forum physics laws ftw! :3
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

otago ::

Funkcija "Predlagaj izbris", se pojavi samo pri nekaterih post-ih in user-jih. Imam vprašanje, se ta funkcija vžge glede na keyworde v posti ali je tudi vezana na user-ja? Oz. ali mora moderator predlagati vklop funkcije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Bellzmet ::

Je možno določeno osebo blokirat na forumu, se pravi da se ne vidi njegovih postov?

MrStein ::

Ne.
Razen če "pohekaš" na svoji strani (skripta v brskalniku, je baje jype objavil, išči)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zlate ::

Mogoče je bilo to vprašanje že postavljeno, vendar ga sam nisem videl, zato bi vprašal, zakaj ko nekdo spremeni svoj post na forumu, spodaj piše SPREMENILO?

Vedno ko to vidim, me zbode v oči. Se to lahko popravi, če to je napaka, seveda, ali pa smo vsi zreducirani na srednjespolnike :)

Hvala.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

bluefish ::

To napiše tistim, ki imajo v nastavitvah profila pri spolu izbrano opcijo Vesoljec.

Zlate ::

Aha. Hvala.

Sam mamo cel kup vesoljcev tu na forumu :P
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

MrStein ::

(tule sem citiral primer, ko spet en ni znal brisati sporočila, zdaj ne vem linka na pamet...)

Dajte no gumb za brisanje sporočil nazaj.
Vsakično limanje navodil očitno nima učinka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zmaugy ::

bluefish je izjavil:

In to kao ni možno že sedaj, da se tovrsten folk enostavno ignorira in ne replicira na objavljen gnoj?


V bistvu so nekatere objave tako ogabne da jih ne želim gledati. Običajno vedno od istih ljudi in bi torej to bila enostavna rešitev. Se mi pa dozdeva, da je ST v interesu, da se to ne zgodi in da nekateri posamezniki neovirano objavljajo svoj hatespeech.

Testman42 ::

A lahko dobimo Anonimni Eksperiment nazaj?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

bluefish ::

Nikakor.

hunter01 ::

Predlog: velikost okna za youtube filmčke bi lahko bil malo večji ali vsaj v 16/9 formatu.

Plus vprašanje: Zakaj na youtube filmčkih objavljenih na slo-techu manjkajo gumbi/povezave. Npr. full screen, link da odpre na youtube portalu.

Trenutno so filmčki majhni (premajhni) pa še enostavno (na klik) se jih ne da odpret na youtube/povečat.

MrStein ::

Workaround: klikni na naslov posnetka, nakar se odpre na YT strani, kjer lahko delaš z njim kar hočeš.

Related: Zakaj se slike enkrat odprejo v lightbox-u, včasih pa se naložijo namesto trenutne strani?
Oziroma, da bo oblika predloga: Predlagam, da uskladite, da je vedno enako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Spajky ::

Jest bi pa vgradil formulo pri odgovorih, da ne bi avtomatsko kvotalo več kot toliko in toliko karakterjev (npr. 200znakov - da bi se folk naučil snipat!), kajti zdaj je večinoma katastrofa - so dostikrat kvotani celi romani, odgovor pa npr. enovrstico ;( ... postane vse nepregledno ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

TRIROG ::

Sicer ni predlog, ampak se mi zdi neumestno odpirati novo temo za simpl vprašanje:
Zanima me namreč kako lahko nastavim prejemanje obvestil o novih zasebnih sporočilih na svoj email? Ali ST to podpira?

TRIROG ::

Ampak da ne bom smetil teme samo z vprašanji:
Super bi bilo, če bi lahko z enim klikom skočil na zadnje sporočilo v temi:
V stolpcu se povsod izpiše uporabni, ki je postal zadnje sporočilo, in čas posta, spoda pa je dovolj prostora, da bi bil še link v smislu "Prikaži" ali kaj podobnega. Zdaj ob kliku na nick prideš samo do uporabniških podatkov posterja...

Red_Mamba ::

kdaj bojo pa omogoceni linki v podpisu na socialne medije primerni 22. stoletju?????
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Veron ::

upam, da nikoli :)
Ta forum je vredu ravno zato, ker ni nepotrebne navlake

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Unknown_001 ::

Veron je izjavil:

upam, da nikoli :)
Ta forum je vredu ravno zato, ker ni nepotrebne navlake


Se podpišem pod tole.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Red_Mamba ::

Unknown_001 je izjavil:

Veron je izjavil:

upam, da nikoli :)
Ta forum je vredu ravno zato, ker ni nepotrebne navlake


Se podpišem pod tole.


ce vidva zelita ziveti za leseno zlico imata seveda vso pravico.
tako kot jo imamo mi da zivimo v 22. stoletju
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Bellzmet ::

No mi živimo v 21. stoletju. Mogoče bo pa res zadeva na voljo v 22. stoletju ;)

Veron ::

@Red_Mamba, izrazil sem samo svoje mnenje, don't take it personal :)

Red_Mamba ::

Bellzmet je izjavil:

No mi živimo v 21. stoletju. Mogoče bo pa res zadeva na voljo v 22. stoletju ;)


pol pa ni cudno, da je forum tak podn :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Kenpachi ::

Pa sej ze mas e-penis v podpisu... Kogar bo _res_ zanimalo, bo navigiral tja po srednjevesko.
Zaraki Kenpachi.

jype ::

zmaugy> V bistvu so nekatere objave tako ogabne da jih ne želim gledati. Običajno vedno od istih ljudi in bi torej to bila enostavna rešitev. Se mi pa dozdeva, da je ST v interesu, da se to ne zgodi in da nekateri posamezniki neovirano objavljajo svoj hatespeech.

"Atomsko na Balkan!" pa res ni hate speech. Vsaj nič bolj kot večina ostalih prispevkov v tisti temi.

Ampak ker sem dobrega srca, ti ponujam Slo-Tech userscripts

petrus ::

Friends feed/prispevki prijateljev, identično funkciji "zadnji prispevki" samo za več oseb hkrati.
stati inu obstati

Machete ::

Zdravo,
a res ne bi omgočili brisanja ZSjev? Ker je (pri meni) čista džungla..
Hvala in Lp.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TRIROG ::

Še enkrat povprašam:
Kako lahko nastavim prejemanje obvestil o novih zasebnih sporočilih na svoj email? Ali ST to podpira?

Okapi ::

Predlagam strogo prepoved "popravljanja" navedkov. Zadeve ostajajo na netu za vedno in ko bo čez čas kdo bral, mogoče ne bo razumel, da je navedek nekdo drug naknadno "popravil" in bo mislil, da je tako napisal originalni pisec.

Skratka, prispevke s "popravljenimi" navedki bi morali IMHO moderatorji dosledno brisati.

hojnikb ::

kaki notifikejšni, ko te nekdo omeni ali quota bi tudi bli kul za forum v 21. stoletju
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

ne da se predlagat ankete, zato tukaj:

Bi kupili emulator zvoka trdega diska za vgradnjo v PC, ki ima le SSD?

da

ne

samo za PC od dedka/babice
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Bellzmet ::

Wat?

Unknown_001 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

ne da se predlagat ankete, zato tukaj:

Bi kupili emulator zvoka trdega diska za vgradnjo v PC, ki ima le SSD?

da

ne

samo za PC od dedka/babice


Kakšna bebava pogruntavščina je pa to spet? Vsako ropotanje je moteče. Da bi ga pa kdo pogrešal? No thanks, raje uro poslušam ki ima vsaj enakomeren miren tempo, ne pa da ti začne nekaj kar v sredi dela hreščat kot zmešano. Vsi stremijo k temu da bi bil računalnik čim tišji, prav tako upam da se zavedaš da je hrup lahko škodljiv. Da bi bilo pa zanimivo za kakšne entuziaste ki so navdušeni nad zvokom, pa sploh ne verjamem, ker imajo diski tako grd zvok da tudi če bi se potrudil uživati v zvoku se ne bi dolgo s tem ukvarjal. Razen če imate to kot nek background noise ki naj bi kao pomirjal. Ampak to je spet neka nepotrebna navlaka ker bi bilo bolje narest programček ki ti kombinira zvočne posnetke v ozadju, kar pa komot predvajaš na zvočnike.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Ne razumeš. To folk rabi! S tem veš, da disk deluje.

Taka aplikacija bi se lahko prodajala po 50 EUR na komad... :))

/Sarcasm off
sudo poweroff

Bellzmet ::

Jaz imam boljšo idejo.

Bi kupili emulator zvoka SSD za vgradnjo v PC, ki ima le HDD?

da/ne

D3m0r4l1z3d ::

Res je bolj za 1. april tole, ampak če bi jih vsaj 20 po pravic odgovoril, bi blo zanimivo 20 ne videti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Bellzmet ::

Še enkrat. WAT!?

fikus_ ::

Nekateri obujajo stare teme po več strani.
Bi bilo možno narediti, ko klikneš na temo, da te vrže na stran na kateri je tema obujena in ne na prvo stran? Ko vrže na prvo stran, potem iščem, kje se začne obujena stran teme.

fosil ::

Predlagam da se v pravila vnese prepoved enovrstičnih linkanih postov.
en primer
Če je to forum naj posti nekaj povedo, ne pa da moraš klikat na linke, da izveš ali te zadeva sploh zanima ali ne.
To je sploh nadležno če si na telefonu.
Tako je!

Karaya 52 ::

Predlagal bi, da se v pravila zapiše prepoved debatiranja na temo migracij. Trenutno v pravilih o tej konkretni zadevi nič ne piše. Uporabniki foruma tako naivno debatirajo o migrantski problematiki, misleč da na forumu veljajo določene ustavne pravice, potem pa se njihove prispevke sistematično briše. Pravilnik je tako potreben nadgradnje zato da bo lažje sledil dejanjem moderatorjem. V nadaljevanju pa bi ta prepoved lahko služila tudi razširitvi seznama prepovedanih tem.

Upam, da bo moj predlog padel na plodna tla. Končno moramo Slovence poenotiti. Samo tako se bo v državo vrnila radost in enotnost iz leta 1950.

Alencica ::

Predlagam odprtje teme o begunski krizi v Sloveniji 2015. Od 18. februarja je preteklo dovolj časa, da se pobriše neumestne objave.
V vmesnem času razvoj dogodkov nakazuje na smiselnost odprtja teme.

Primoz ::

Bo ... danes zvečer ali jutri zjutraj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

nevone ::

Uporabniki foruma tako naivno debatirajo o migrantski problematiki, misleč da na forumu veljajo določene ustavne pravice, potem pa se njihove prispevke sistematično briše.


Vso pravico imajo moderirat svoj forum po svojih željah, saj niso državna inštitucija. Na nas je, da se odločimo, ali bomo sodelovali ali ne. Tudi trgovina ima možnost prodajat samo obleke za močnejše postave, in ne za vse mogoče okuse in potrebe.

Ustavna pravica do svobode govora pomeni, da lahko govoriš kar hočeš, ne pa tudi to, da ti morajo to omogočati drugi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ahac ::

Primož... jaz si še vedno (že 10 let) želim en gumbek za
spoiler
tag.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

broken/link ::

https://cert.si/strategija-kibernetske-...
Vlada RS je na seji dne 25. 2. 2015 sprejela Strategijo kibernetske varnosti Republike Slovenije. Dokument je začel nastajati v začetku leta 2014, čeprav prve aktivnosti za ureditev tega področja segajo celo v danes daljne leto 2008...

Karaya 52 ::

nevone je izjavil:

Uporabniki foruma tako naivno debatirajo o migrantski problematiki, misleč da na forumu veljajo določene ustavne pravice, potem pa se njihove prispevke sistematično briše.


Vso pravico imajo moderirat svoj forum po svojih željah, saj niso državna inštitucija. Na nas je, da se odločimo, ali bomo sodelovali ali ne. Tudi trgovina ima možnost prodajat samo obleke za močnejše postave, in ne za vse mogoče okuse in potrebe.

o+ nevone


Zato sem tudi predlagal, da se v pravila zapiše člen o prepovedanih temah.

Primoz ::

Saj ga mamo ... prvi je. Kaj vam jaz morem, če se o tej temi ne znate pogovarjati ne da bi zatavali na to področje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.
««
56 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490627 (1426) bastadu
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19637255 (29600) Mavrik

Več podobnih tem