» »

Thunderbird 3.0.xxx

Thunderbird 3.0.xxx

rsroki ::

Bil sem verjetno eden izmed mnogih, ki so bili zelo veseli nove verzije Thunderbirda 3.x bo izidu. A moje veselje se počasi končuje, ker sem zdaj že malo jezen in razočaran da še vedno ni slovenske verzije...
zadnja je 2.0.0.24. Zanima me če bo sploh izšla slovenska verzija 3.x saj tega do sedaj še nisem nikjer zasledil :8)8-O Angleški vmesnik mene sicer nič ne moti, pač to moti mojo ženo in še veliko ljudi ki jih poznam...:|
rsroki
  • spremenil: rsroki ()

@nny ::

Lahko si jezen in razočaran, lahko pa pljuneš v roke in se pridružiš prevajalski ekipi. Right?

rsroki ::

@anny...imaš prav, a žal tako dober pa spet nisem (prevajalstvo)..zato sem bolj mislil na to, če kdo dela na tem ali ne ?:D
rsroki

@nny ::

Hja, očitno so res malo zaspali. :)

k4vz0024 ::

Pa ima vsaj trojka slovenski črkovalnik?

Lp

lebang1 ::

Ve kdo kdaj lahko pričakujemo slovensko verzijo 3?
Ker smo (skoraj) edini ki jo še nimamo...

LeXani ::

Unfortunately there was an issue with the 3.0.4 Slovenian build that meant we couldn't release it as beta. We expect to be releasing a beta build alongside 3.0.5 which is currently scheduled for May.
If you wish to test a nightly build, there are some here .Look for the ones with "sl" in the name.
To je to.
Čas prve prijave 04.11.2005

rsroki ::

Hvala "LeXani" za tvoj opis in link...sem danes pogledal in ravno danes 24.05.2010 so dodali beto verzijo 3.0.6, kar je dober znak..torej lahko v kratkem pričakujemo uradno polno verzijo 8-)
rsroki

sloxl8 ::

Tudi sam sem z veseljem pričakoval TB3, vendar sem jo kmalu zamenjal s TB2, saj je bila počasna kot sam hudič (kljub izključenem indeksiranju).

rsroki ::

Aleluja...:D..končno smo dočakali tudi slovensko verzijo Thunderbirda 3.0.5, ki je sicer še vedno beta verzija, a vsaj nekaj je (dne 18.06.2010)... http://www.mozillamessaging.com/en-US/t......in še povezava za prenos (windows) http://download.mozilla.org/?product=th...
8-)
rsroki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rsroki ()

RockyS ::

Zanima me kako namestit slovenski slovar, ker javi da ne podpira najnovejše verzije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer Prodigy (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
539114221 (60173) vozlov225
»

Thunderbird spet v slovenščini

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4310590 (8982) ToniT
»

Ventrilo problem!

Oddelek: Igre
51273 (1111) jizzer
»

Izšel Thunderbird 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
699752 (7177) [BISI]
»

Google Malware warning?

Oddelek: Omrežja in internet
483147 (2569) Tilen

Več podobnih tem