» »

Ventrilo problem!

Ventrilo problem!

Mare3 ::

Imam problem z zvokom v programu ventrilo. Uporabljam različico 2.1.4 in zvok dela normalno nekaj časa ko kar na enkrat postane vse tiho kot da noben nebi govoril. Ko dicnonectam za začne predvajat tisto kar so govoril ko je bila tišina. Uporabljam windows 7 x64 ulitamate in ventrilo 3.0.5 ki je najnovenjši mi dela brez problemov, ampak skoraj nihče drug ne uporablja te verzije in je probel. Če ima kdo kak predlog ali pa kej nej prosim pove. Hvala LP.

Daniellz ::

Problem je vrjetno na serverju al pa v tvoji povezavi. Probaj na strežniku resetirat ventrilo. Če ti še vedno pol je vrjetno problem v tvoji povezavi.

lp

Mare3 ::

Samo zakaj potem v novejšem 3.0.5 ne zaostaja

Guzzy ::

kr je novejši? :D

fras007 ::

Pozz
Tudi meni se je pojavil enak problem z win 7, 32bit ko zaženem ventrilo 2.1.4 dela normalno med igranjem CS igre kar neha delati :D kod da bi zapingal.
ko disconectam pa slisim vse za nazaj kaj je kdo govoril ko ga poskusam znova zagnat pa se vec ne slisi nic :S ko restartam comp pa dela naprej :/
Prej sem imel visto in je delalo normalno :|.Pozna mogoce kdo resitev???

Hvala, Lp

jizzer ::

fras007 je izjavil:

Pozz
Tudi meni se je pojavil enak problem z win 7, 32bit ko zaženem ventrilo 2.1.4 dela normalno med igranjem CS igre kar neha delati :D kod da bi zapingal.
ko disconectam pa slisim vse za nazaj kaj je kdo govoril ko ga poskusam znova zagnat pa se vec ne slisi nic :S ko restartam comp pa dela naprej :/
Prej sem imel visto in je delalo normalno :|.Pozna mogoce kdo resitev???

Hvala, Lp



men se isto dogaja na skype -.- :) Win7 x64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pogovor med igranjem

Oddelek: Igre
151526 (1280) OldSkul
»

Kateri program za zgovarjanje med igro???

Oddelek: Programska oprema
91016 (814) kozmos
»

Za vse lastnike doksis modemov berite!

Oddelek: Omrežja in internet
132201 (1798) budili
»

Kerio firewall- emule zmrzne!!!

Oddelek: Omrežja in internet
5871 (780) Fury
»

telnent.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
7955 (835) Gandalfar

Več podobnih tem