» »

"virtualni" disk ki ga ni

"virtualni" disk ki ga ni

micka ::

Danes sem postavila Wndowse na novo.Disk sem razdelila na tri particije in nato sem po nekaj časa opazila da mi sistem zazna 4 (štiri) diske.Če na ta disk (particijo) ki ga ni kliknem mi napiše da naj vstavim disketo??? Ima kdo kakšnen nasvet ??Zanima me kako je lahko prišlo do tega.(Disk je bil na novo sformatiran)

AngelOfDeath ::

Daj vstavi disketo v disketnik in stisni na ta disk :)

Baja ::

he he, to bi še znalo biti zanimivo...

...al pa ma AoD prav.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Paramedic ::

Micka(kul nejm:D): a je ta disk 8MB velik? Mogoče je plac za MBR?
End transmission.

micka ::

noup..nima 8MB..sploh pa ne morem pogledat koliko prostora ima ker se obnaša kot disketnik.Mam na sumu, da je to odkar je mož instaliru driverje za čitalnik pametnih kartic.Bom morala počakat da domu pride:D , ker nimam nobene kartice da bi sprobala.A je možno da je to??:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: micka ()

Reso ::

Čitalnik za kartice se ponavad predstavi kot removable disk in ma tut v "My Computer" drugačno ikono kot drugi diski.

Paramedic ::

micka, zdej si si pa kr sama odgovorila :D. To je disk, ki se ga da uporabljati le ko je pametna kartica v čitalniku. To je kot kak USB disk, zunanji disk, ki ni vedno prklopljen, v winsih je pa vseeno prisoten.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP namestitev brez uporabnega CD pogona

Oddelek: Operacijski sistemi
142642 (2396) Mercier
»

Prenosni računalnik - pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
61490 (1280) SimplTech
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453228 (2252) Blind
»

Disk IBM 7k250 moj najboljsi nakup letos. Priporocam bolj kot karkoli drugega. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25113657 (7554) e-marko
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310275 (7460) Keyser Soze

Več podobnih tem