» »

Windows 7 z dvomestnim tržnim deležem

1 2
3
»

Lonsarg ::

+1. c točka se bo rešila, če več firm začne uporabljat linux. Posledično bi se pa samo od sebe rešil še problem a in b točke.

energetik ::

Ne, po mojem so še vedno največji problem igre. Če bi vse popularne igre delovale na linuxu, grem stavit, da se njegov delež krepko razširil. "Mulci", ki imajo PC samo zaradi špilov, bi po mojem z veseljem namestili zastonjski OS, še s aktivacijami itd se jim ne bi bilo treba ukvarjati.

5er--> ::

jest10 je izjavil:


A to je tisti, ki mi je po prvem restartu pozabil geslo in nisem mogel v sistem:P

Verjetno bi bilo boljše, če ne bi priznal, ampak tudi meni se je enkrat to zgodilo z ubuntujem 9.10. Pa iz istega medija sem prej in po tem uspešno namestil sisteme, ki še zdaj delajo.
Žal se pa nisem poglabljal v napako.

Lonsarg ::

Jah pri windowsu saj veš da verzija nima takih zažetniških bugov. linum poimenovanje je pa zavajujoče. Za nebugirane verzije edino LTS release pride v upoštev. (8.04 ali 10.04)

jest10 ::

5er--> je izjavil:

jest10 je izjavil:


A to je tisti, ki mi je po prvem restartu pozabil geslo in nisem mogel v sistem:P

Verjetno bi bilo boljše, če ne bi priznal, ampak tudi meni se je enkrat to zgodilo z ubuntujem 9.10. Pa iz istega medija sem prej in po tem uspešno namestil sisteme, ki še zdaj delajo.
Žal se pa nisem poglabljal v napako.

A se ti zavedaš, da si zdej v očeh linux fanatikov nesposoben in zabit?:P Ker to se pa res ne more zgoditi noooo.

Mislim da je tudi pri meni bila verzija 9.10. Le da je bil pri meni xubuntu

dejvid1 ::

No ja, najbolj napreden je BSD-jev operacijski sistem. Saj kar se tiče jedra. Pa zakaj ga skoraj noben ne uporablja.... Marketing dečki. Ker ni važno kaj je najboljše pri marketingu.

noraguta ::

dejvid1 je izjavil:

No ja, najbolj napreden je BSD-jev operacijski sistem. Saj kar se tiče jedra. Pa zakaj ga skoraj noben ne uporablja.... Marketing dečki. Ker ni važno kaj je najboljše pri marketingu.

zakaj bi bil pa bsd? stare gare kt linux in windowsi, dejmokej bolj progresivnega vzet , če že govorimo o napredku sicer pa razen dragonfly veje je bsd dokaj konzervativen(pa nič narobe stem).
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

dejvid1 ::

Ne dejansko analiziraj algoritme in postopke za reševanje problemov v kernelu in primerjaj z linux, ker zadne 6 mesecev sm se s tem ukvarjal in so zadeve veliko bolj stabilne in na nivoju =)

dejvid1 ::

noraguta je izjavil:

dejvid1 je izjavil:

No ja, najbolj napreden je BSD-jev operacijski sistem. Saj kar se tiče jedra. Pa zakaj ga skoraj noben ne uporablja.... Marketing dečki. Ker ni važno kaj je najboljše pri marketingu.

zakaj bi bil pa bsd? stare gare kt linux in windowsi, dejmokej bolj progresivnega vzet , če že govorimo o napredku sicer pa razen dragonfly veje je bsd dokaj konzervativen(pa nič narobe stem).


Ja stare gate, folk nima pojma, jst samo to vidim v teh postih, in da so v glavi konzervatini in ne vidijo da je zadeva relativna kar se tiče glede na končnega uporabnika(npr. moja mama je živčni zlom dobila na slackware-u, tko da je blo treba dual boot naredit). Stvari se da premerjati(če se jih sploh da) na toliko različnih načinov da lahko zmeri drugačen rezultat dobimo. Mene predvsem zanima arhitektura. =) Drugega pa uporabnost. Kaj zdej kako se lahko kregama če govorima o različnih stvareh? :D

Folk uživajte v svojem OS-u, ne pa se pritoževat nad drugimi zakaj drugače mislijo kot vi.

Nevem kaj si mislil z konzervativen? Glede česa?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ostala le Android in iOS, zbogom konkurenca

Oddelek: Novice / Rezultati
4418373 (14679) andromedar
»

Zmagovalci leta 2013: Windows in Internet Explorer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14864827 (57441) weezl
»

Tržni delež Viste začel upadati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
638272 (6496) MrStein
»

Windows 7 za petami Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6210008 (6970) Utk
»

Windows spet izgubljal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9010511 (6904) Jst

Več podobnih tem