» »

apn6

apn6

"KeKc" ::

živjo8-)

Rd bi si kupu en moped(apn6) .Pa me zanima kua mi kej predlagate pa za kuk dnarja. Pa kšno intrnetno stran k se jh da dubit. Mam pa 330€.

hvala

"KeKc" ::

A se takga (http://www.avto.net/ad.asp?id=3406630) splača kupt?

pa še kvaj apn6 drgač od apn6s?

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: "KeKc" ()

guest #44 ::

Apn6?

zakaj pa bi to kupu? za 330EUR?

"KeKc" ::

Ne da bi ga kupu za 330EUR, ampak da mam jest tuk dnarja. sam povem za informacijo.

Lp.

Steinkauz ::

Ja no neke znanosti tle ni glih ane.
Jst bi ti predlagu kak starejši model(pod 2000).

Jst mam še vedno(čeprav ga nism vozu že velik časa, avto jebiga):
Apn 6
Letnik 1986
5 prestav
Pobrušen na 39 al nek tazga
L bat
Lipnik

Pa je kul. Čeprov je bil zuni ves čas(ne glih pod streho) je čist mal rjav.
Pr nas se ga dobi za 100-150eur.
Al pa kupi običnega pa ga mal prerihtaš, se vsaj kej naučiš.

guest #44 ::

Not worth it IMO. Raj si zrihtaj kej druzga. Za kaj bi ga pravzaprav rabu? Prevoz, zabava,...

M@73Y ::

APN6S = APN4 - ima 5,8 L rezervoar, nima števca hitrosti, nima smernikov, nima plastične zaščite na zadnjih amortizerjih
APN6 alpino - ima 4,8L rezervoar, ima števec hitrosti, ima 4 smernike, ima plastično zaščito na amortizerjih
..jump into psytrance tunnel..

"KeKc" ::

ja nucov bi ga sam mau tok za pu vas

http://www.avto.net/ad.asp?id=3342108- a tole se splača kupt?

http://www.avto.net/ad.asp?id=3342108- a tole se splača kupit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: "KeKc" ()

strictom ::

kup unga kjer vse dela. bolšega nasveta ti pa ne znam dat :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

"KeKc" ::

ja pa ko nej jes vem da use dela?

Meizu ::

Daj, piši normalno, ker ne štekamo vsi tvojega narečja. "Kua" pa to...

strictom ::

ja kko pa nej JES vem da use djela?

pogledat greš motor pa prečekiraš če ni kaj hin. Če nimaš tolk osnovnega pojma o mopedih in 2taktnih mašinah pol rajš novga kup. stari apn-ci ful crkujejo. ampak res... FUUUL crkujejo. skor vsak tedn ga morš neki šravfat.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Daliborg ::

hhphhhh :D

tole za po vaseh
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Steinkauz ::

Tako je. Precej hitro se boš mogu navadit šraufat, ker apn 6 ti res ckne skoz neki.
Jst sm mogu največkrat flikat gumo, torej morš znat dat dol prvo(ni problem), zadnjo(precej več dela), menjat zajle od sklopke, bremz, enkrat mi je zablokirala bremza, vžig je fajn poštimat, če ne se ti avspuh zamaže in ga morš pucat. Sm pa tut celo mašino odprl da sm dodal 5. brzino, brusit sm dal drugam potem pa še lbat.

Mi je blo sicer pa čist fajn šraufat, ker se velik naučiš.

50ccm kroska je pa bedarija, ker je itak ne registriraš, tko da si raj pol vsaj 125-250ccm kupiš.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Steinkauz je izjavil:

Tako je. Precej hitro se boš mogu navadit šraufat, ker apn 6 ti res ckne skoz neki.
Jst sm mogu največkrat flikat gumo, torej morš znat dat dol prvo(ni problem), zadnjo(precej več dela), menjat zajle od sklopke, bremz, enkrat mi je zablokirala bremza, vžig je fajn poštimat, če ne se ti avspuh zamaže in ga morš pucat. Sm pa tut celo mašino odprl da sm dodal 5. brzino, brusit sm dal drugam potem pa še lbat.

Mi je blo sicer pa čist fajn šraufat, ker se velik naučiš.

50ccm kroska je pa bedarija, ker je itak ne registriraš, tko da si raj pol vsaj 125-250ccm kupiš.


dej dej, pri "štirki" pa res težko kaj crkne, edino zajle menjaš pa ferode vsake tok, gume po potrebi. vse kar rabiš pod sedežem sta dva ključa ter izvijač, pa lahko večino stvari na poti popraviš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

Steinkauz, no ja, že 125ccm kroske majo lahko tudi 40-50 konjev, kar definitivno ni malo za tistih 100kg kot jih ima motor... Če jih ima seveda :)

__Devil__ ::

Kaj takega si nabavi: LINK. Čisto dovolj. In parkrat močnejšo od APN.

Blinder ::

Samo a niso te kitajske reči zlo slabo vzdržljive? Varianta da že z normalno vožnjo ti se trga veriga pa take..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

__Devil__ ::

Uh, to bi tudi mene zanimalo, ker v kratkem načrtujem nakup v smislu enduro/cross. Ima kdo kakšne izkušnje z tebi Loncin motorji?

Meizu ::

Groza od motorja. Imel moj prijatelj tako za zabavo in ga je bolj servisiral kot kaj vozil. Skratka kupit tale motor je še najmanjši strošek. Malo daljšo furo nardiš, pa se vtrže ketna, enkrat se zamota okoli obnikov, poči guma, odtrže gonilko, in še bi našteval. Chickenshit skratka.

Dejstvo, da ima 3 mesece garancije pove vse :)

__Devil__ ::

Pa se da dobiti do ene 300-400EUR nek spodoben cross motor?? Sem gledal 125-250ccm honde ampak 1kEUR+ ne misim dati za motor, ki ga bom razbil v enem mescu, če ne prej.

Meizu ::

Če ga misliš razbit v enem mesecu potem bo tudi tale ok, kar je pa več boš pa moral po raznih Hondah, KTM-ih posečt, seveda 1-2kEUR +

__Devil__ ::

Jebiga, če ni dnarja. Bom vzel nekaj v stilu poceni kitajca (a.k.a Loncin itd..) pa bomo videli kako bo.

šernk ::

kaj vi delate da morate apn6 skoz šerawfat mi ni jasno. Doma je ena stara cca 20-25let in razen da je razpadla kapca od svečke delat tik-tak

pa tudi z novimi nisem videl ravno kakšnih težav, večina frendov jih je stalno šerawfala iz veselja in da je šlo namesto tistih 50 tja do 90km/h
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

__Devil__ ::

Tut sam mam apn6 drugače doma, staro nekje 25 let (?) še ščitnike ima za noge :)) in še vedno dela super. Je pa res, da je večina delov bila menjaja le "štel" je še ostal :D. Nazadnje je šla 95 km/h po klancu ;((. 42L brušen bat, "powerca" itd.. :D. Sedaj pa nevem, če bi jo spravil na 70, ker že počiva kar nekaj časa :P.

Edit: Jah no, sklopka drsi pač, pa žre kot tank :D

Zgodovina sprememb…

"KeKc" ::

ka pa atx, a toj kej bol. Vem sam da gre glih ene tok kukr apn6??

Steinkauz ::

Meizu je izjavil:

50ccm 40-50 konjev


lol:))

strictom ::

jah atx ma ž serijsko 5 prestavo. drgač je pa ista žalost od cvajtaktrja. kup si unga tomosa 50 ccm k se mu mašina suče do 15k obratov... d6 al neki takega je :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Meizu ::

Steinkauz je izjavil:

Meizu je izjavil:

50ccm 40-50 konjev


lol:))


Kr poglej si razne 125ccm KTM-e pa ti bo vse jasno.

__Devil__ ::

Ja al pa Honde 125ccm 40-50KM+, cena pa je tut 1kEUR+

Steinkauz ::

50=!=125

MrBrdo ::

Za po vasi pač kupiš enga frčota cim ceneje pa da dela, zdej al je to APN6 al Ciao al kej drugega pomojem ni važno.
MrBrdo

USS Liberty ::

To so bli cajti, ko smo še Tomosove mopede furali... res so se kar dosti kvarili, a rezervni deli so bili poceni in se jih je dalo dobiti povsod, pa tud ni bilo treba imeti nekega velikega znanja, da si lahko celo mašino prešraufa.

Sem imel Automatica, pa nato APN6, na koncu pa BT 50... Če si imel BeTejca, si že kakšno flatno punco lahko dobil, saj je bil za tiste cajte to kar lep motorček, pa tud letel je tja do 100 na uro...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

strictom ::

BTji kolker se spomnem so bli 80 ccm. 50 varijante nisem nikoli videl.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

USS Liberty ::

80 ccm je bil CTX 80
BT je bil pa 50 ccm... je pa imel že original navito mašino, da je dobro letel...


http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

tiga325 ::

USS Liberty je izjavil:

80 ccm je bil CTX 80
BT je bil pa 50 ccm... je pa imel že original navito mašino, da je dobro letel...





Res je...50 kubični so bli vsi, sam ga je blo treba registrirat, ker je imel končno
po tehničnih podatkih 80 kmh. Pa izpit za 125 kubikov si mogu met.

Jest sem imel tacga, izvozni model, grafitno sive (temnejše) barve...matr sem bil frajer. (o:
Sam letel je pa res dobro...z mal predelave pa sploh.

To so bli cajti...

...

aja pa ATXa se je tudi dalo dobit original z BT mašino... Oznako je imel ATX 50B, navaden
pa ATX 50C... je blo fajn, ker se policaji niso vtikali v to, pa še registrirat ga ni bilo treba.

CTX-i pa so bli 80 kubični...sam takrat ko sem jat že tok zrastu, da bi ga lahko imel, so pa
k nam prišle Yamahe DT125... ni bilo treba dost študirat in izbirat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiga325 ()

MrBrdo ::

IMO 25ccm čist dovolj za po vasi in po mestu pa še bolj varno... Jaz sem mel prej skuter, zdaj pa imam frčota in me nekoliko nižja hitrost sploh nič ne moti (je pa "odklenjen", ampak pomoje bi se lahko tudi z 25km/h sprijaznil). Pač ker greš po kolesarski se itak lahko tok izogneš gužvi da tudi z 25km/h ponavad hitreje prideš kot z avtom.
MrBrdo

T0RN4D0 ::

Mah za 25kmh pri teh letih mu predlagaj vsaj kolo ne pa eno prduljo k jo moraš še tankat in vzdrževat za brezveze :)

Če maš pa 330EUR in ti je to skrajni domet pa ne kupuj mopeda za več kot 100EUR, ker ti bo 10EUR pobralo vsako tankanje, vsaka zajla, če misliš registrirat je še tisto neki, pa pri takšnih starejših zadevah se tud vedno najde kej za zamenjat... Sploh ko ugotoviš da je prepočasen.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

"KeKc" ::

Ker auspuh se pa na apn6 najbl splača dat?
Pa a se tegale(http://www.avto.net/ad.asp?id=3710852) splača kupt?
si bum pasigurn kupu apn6 pa nč druzga.

Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: "KeKc" ()

GamingFish ::

Jst sm dal za ''šterko'' 320 EUR, ampak je ko nova, plus tega je še regristrirana.
Se opavičujem za napake v postu...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup scooterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8417723 (9609) tech level
»

gokart

Oddelek: Na cesti
303833 (2944) kriko07
»

a rabm izpit za 49ccm

Oddelek: Loža
3313860 (9090) majko123
»

Kako začeti z motociklom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6015273 (9044) KTr1sk
»

4-taktni, 2-taktni?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5132142 (3781) gapLLL

Več podobnih tem