» »

Proslava ob dnevu državnosti.

Proslava ob dnevu državnosti.

«
1
2

ZdravkoČolič ::

Ste gledali danes na SLO1? Meni je bila obupna. Kot bi gledov eno izmed tistih odaj A si ti tud v lukno padu (al kako se že imenuje)... Še posebaj mi je bila grozna tista mula, ki je zmagala na Slovenija ima talent in pa nasplošno tiste bedne, že stokrat slišane fore Bizobičarja in Zrniča (al kako jima je že ime). Skratka ta prizadevanja, da bi naredili to proslavo bolj zabavno oz. gledljivo so totalni fail.

bluefish ::

Same glasbene točke so bile meni polom, igra pa dokaj posrečena.

Blinder ::

Glavno da se je slišalo predsednika, on je najvišji slovenec.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ZdravkoČolič ::

bluefish je izjavil:

Same glasbene točke so bile meni polom, igra pa dokaj posrečena.


Morm priznat, da sta ble kšne 2,3 fore smešne, večina pa polom.

Icematxyz ::

Osebno mi je zadeva bila všeč. In upam da bo še več takšnih.

Ziga Dolhar ::

Tole je bil program za nedeljo zvečer, nekje na popu, ne pa za dan državnosti!

Na dan državnosti morajo plapolat praporji s karantanskimi panterji, bit narodne noše, recitirat partizanske pesmi, bentit čez hudobne sosednje države, hvalit sedanjo vlado, in skozi zganjanje safra krepit enotnost naroda, ter odigrat visoko gledališko igro za intelektualce (kjer na koncu vsi pomrejo).
https://dolhar.si/

Meizu ::

Meni še zdaj ni jasno kdo je tisto mulo izglasoval za zmagovalko, ker dejansko sploh ne zna pet. Totalna fušarija.

ZdravkoČolič ::

Ne, Žiga. Na dan državnosti moramo poslušat sedem letno mulo, ki še izgovarjat ne zna in to zato, ker je zmagala na enmu šovu, kateri izraža vso neumnost naroda in pa druge odlične pesmi, ki jih je zrecitirov priznan pesnik in umetnik Lado Bizovičar. Aja, da ne pozabim, na ta dan moramo tudi gledat polovico zasedbe Naše male klinike, ki recitirajo bedne šale, ki sta jih spisala dva zafrustrirana bedaka, ki ironično v vseh skečih uporabljata lasulje, ker pogrešata lase, na svojih privatnih nastopih sta se pa baje zelo rada tudi kruto norčevala iz izgleda članov publike (tko izražata frustracije verjetno) ...

Nič nimam proti takemu načinu prireditve, ampak a obstaja še kdo drug kot debelušen Zrnec in tist njegov kekec, ki bi bil sposoben narest program, ki ne bi šov na živce 90% normalnih ljudi. Te njihove fore so že stokrat prežvečene in izpluvane. Meni se zdi skrajno bedno, da jih gledamo še tukaj na prireditvi in jima še zato davkoplačevalci mastno plačamo...

PaX_MaN ::

Če mi gre kaj bolj na kurac od bab, je to neizobražena gamad, ki nima pojma o pojmu in pljuva po nekomu, ki nima s konkretno zadevo pol kurca, tokrat je to Bizovičar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

dzinks63 ::

Dan državnosti je resna zadeva. In če se mislijo iz tega norce delat, se pač vidi kakšen imajo odnos do vsega skupaj, popolnoma brez spoštovanja.

Meizu ::

PaX_MaN je izjavil:

Če mi gre kaj bolj na kurac od bab, je to neizobražena gamad, ki nima pojma o pojmu in pljuva po nekomu, ki nima s konkretno zadevo pol kurca, tokrat je to Bizovičar.


Nima veze, groza da za takšne proslave spravljajo gor pet neko 5 letno mulo.
Jst je ne bi niti s hiše spustu da je kdo ne ukrade...

Ne sam to je res drek, to bi morali met na teh tekmovanjih omejitve na najmanj 16 ali pa 18 let za prijavo. Ker drugače ni vredna zadeva počenga groša...

Okapi ::

Don't panic. Ko pride JJ znova na ablast, bodo tudi proslave že spet takšne, kot morajo biti.

O.

Alexius Heristalski ::

PaX_MaN je izjavil:

Če mi gre kaj bolj na kurac od bab, je to neizobražena gamad, ki nima pojma o pojmu in pljuva po nekomu, ki nima s konkretno zadevo pol kurca, tokrat je to Bizovičar.

Zakaj pa je bil podpisan pod naslovi pesmi?

edit: Drugače pa ja, direkt poptevejevska proslava je bila to, samo še Rifle in Ališič sta manjkala.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

ZdravkoČolič ::

Jap, pod skor vse pesmi je bil Bizovičar podpisan. In sm prepričan, da sta z Zrnecom skup pisala te skeče. Pokazat se pa verjetno več ne upa v javnosti, ker njegova moderna frizura več ne zakriva kar bi morala. Zakaj pa babe sovržiš (pax_man) boš pa moral pri sebi razčistit, meni se pa kar dozdeva zakaj jih...

PaX_MaN ::

Zakaj pa je bil podpisan pod naslovi pesmi?

Em, ker je avtor skladb še iz časa, ko se je glasbeno udejstvoval?

Zakaj pa babe sovržiš (pax_man) boš pa moral pri sebi razčistit, meni se pa kar dozdeva zakaj jih...

Ej, če ti ženske nočejo it na falus, ne apliciraj svoje nepotešenosti na druge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Don't panic. Ko pride JJ znova na ablast, bodo tudi proslave že spet takšne, kot morajo biti.

O.


Hehe. I dont think so.

Pri Jansi pac ves, da ne bo slo za orignal...

djordjevic ::

PacificBlue je izjavil:

Pri Jansi pac ves, da ne bo slo za orignal...

:)) Good one.

Sicer pa ne vem, zakaj sploh tako razburjanje. Menda imate na televiziji še kak drug kanal. Če zadeva ni za gledat ... Ehm, ne gledaš. Simpl.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ZdravkoČolič ::

PaX_MaN je izjavil:

Zakaj pa je bil podpisan pod naslovi pesmi?

Em, ker je avtor skladb še iz časa, ko se je glasbeno udejstvoval?

Zakaj pa babe sovržiš (pax_man) boš pa moral pri sebi razčistit, meni se pa kar dozdeva zakaj jih...

Ej, če ti ženske nočejo it na falus, ne apliciraj svoje nepotešenosti na druge.


Ne skrbi za moj falus (lol kao izobražen), je dovolj zaposlen. Sicer so bli pa isti skeči in fore kot sta jih mela v svoji odaji. In poleg tega dvomim, da je Bizovičar napisov tisto pesem o hudi jami pred leti. Zrnec pa forsira baje neki svojo ženo še tle...

edit:
Sicer pa ne vem, zakaj sploh tako razburjanje. Menda imate na televiziji še kak drug kanal. Če zadeva ni za gledat ... Ehm, ne gledaš. Simp


To je le proslava ob dnevu državnosti in ne kakšna odaja Slovenija ima talent, da lahko to rečeš.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Prav res. Ljudje so šli v mesto mahat z zastavicami, potem so morali pa poslušati norčevanje iz našega vojnega letalstva in močerila, ki poje o jama grote kave.

O.

Alexius Heristalski ::

PaX_MaN je izjavil:

Zakaj pa je bil podpisan pod naslovi pesmi?

Em, ker je avtor skladb še iz časa, ko se je glasbeno udejstvoval?

To, kar si linkal, so čisto druge pesmi kot tiste na proslavi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

vasquez ::

Če so že mislili reflesksirati sodobno Slovenijo bi bila bolj primerna Latoya in Štern.

USS Liberty ::

Včerajšnja proslava je bila res sramota. To je samo pika na i vsem norostim, ki se jih gre trenutna oblast. Proslava je bila na tako nizkem nivoju, da je po negativni plati celo dosegla tisto proslavo, ko nam je LDS nekoč na državni proslavi recitiral kons pet(Gnoj je zlato in zlato je gnoj....) Čudi me, da letos niso kar združili državno proslavo in homo parado.

Ta država je čisto v k*** na vseh področjih. Ekonomsko bomo kmalu na nivoju Grčije. Naš GDP doživlja prosti pad, in bolj ko padamo, bolj se popularnost oblastnikov spet dviga, največja osamosvojitelja in taglavna na vseh proslavah sta pa jugosloven Turk in pa Slovenka leta, ki je leta 91 ravno prišla v puberteto...

25.6. je bil doslej edini dan v letu, ko sem obešal zastavo na bajto, letos je pa ne bom niti pod razno in tudi v prihodnje najbrž ne. Za koga le bi jo obesil? Za državo, kjer je glavna neka kvazi političarka, ki je dobila 900 glasov na volitvah in kjer je za večino ljudi največja moralna avtoriteta en sivolasi miniaturni upokojenec, ki je svojim podrepnikom omogočil, da so pokradli vse kar se je pokrasti dalo, narod pa pahnili v bedo... Hvala lepa za tako državo...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

donfilipo ::

Ma proslava je meni bila všeč. Ker je Jurij Zrnec in cela ekipa cvet tega, kar slovenija v komediji premore. O primernosti za državno proslavo pa naj ne sodi čolič, kje bosanc. pa tudi amerikansky ne;((

Glede na to, da nikoli ne bomo niti približno znali živeti, tako dobro kot Grki in se obenem bombastično (in to dobesedno:) pridušati čez Evropo in svet, ki bo dala samo kakih 200 miljard, nam ostane edino rahlo trpko norčevanje iz samih sebe in večno grenka nerazumljena žalostna pesem:8)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

bluefish ::

Včerajšnja proslava je bila res sramota. To je samo pika na i vsem norostim, ki se jih gre trenutna oblast. Proslava je bila na tako nizkem nivoju, da je po negativni plati celo dosegla tisto proslavo, ko nam je LDS nekoč na državni proslavi recitiral kons pet(Gnoj je zlato in zlato je gnoj....) Čudi me, da letos niso kar združili državno proslavo in homo parado.
Ane, ko pa so bile proslave v času Velikega Vodje kaj boljše.

USS Liberty ::

kdo pa je veliki vodja? Tito? Kučan?
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

bluefish ::

Dobro veš o kom govorim.

Good Guy ::

USS Liberty je izjavil:

kdo pa je veliki vodja? Tito? Kučan?


kekec in njegova drhal...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

djordjevic ::

Saj sem vedel, da je bilo teh 14 dni prelepo, da bi bilo res. Komaj pridejo naši nogometaši domov, že spet postane naša država močvirje žolča. Ah, ja ...
No grave is deep enough to keep us in chains.

Good Guy ::

djordjevic je izjavil:

Saj sem vedel, da je bilo teh 14 dni prelepo, da bi bilo res. Komaj pridejo naši nogometaši domov, že spet postane naša država močvirje žolča. Ah, ja ...


a slovenija ima nogometaše?.. zanimivo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

r0ker ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Ste gledali danes na SLO1? Meni je bila obupna. Kot bi gledov eno izmed tistih odaj A si ti tud v lukno padu (al kako se že imenuje)... Še posebaj mi je bila grozna tista mula, ki je zmagala na Slovenija ima talent in pa nasplošno tiste bedne, že stokrat slišane fore Bizobičarja in Zrniča (al kako jima je že ime). Skratka ta prizadevanja, da bi naredili to proslavo bolj zabavno oz. gledljivo so totalni fail.

kako odrasel komentar! svaka čast
takih otročjih izjav v enem postu pa še ne

se strinjam da se nebi smeli norca delat. kaki vmesni smešni skeč, več kot to pa je norčevanje iz praznika

Manu ::

Zakaj ste preveč kritični (malo kritike je še dobro). Proslava je bila pač v stilu humorja Zrneca in Bizovičarja.

Proslava je bila preprosto drugačna.

Mogoče se z vsem ne strinjamo in nam določene stvari niso všeč, ampak je bil le poskus izpostaviti trenutno dogajanje v državi in na humoren način izpostavit probleme. In to je vse.

Tudi meni se je zdela rahlo pod nivojem za državno proslavo, ampak če ne bomo poskusili izvest proslavo tudi na tak način, ne bi nikoli vedeli, kaj je za državno proslavo primerno in kaj ne.

Čeprav mislim, da je dobro, da se v proslavo vstavi tudi humor, saj humor je del življenja in naj bo prisoten v takšni ali drugačni meri vsepovsod.

Karaya 52 ::

Včeraj je bilo najslabše vzdušje odkar hodim na proslave na Trg republike. Nimam problemov s samoironijo (pomoje jo je večina dojemala kot resnično...), čeprav jo tile premorejo samo na določene praznike. Nekaj točk je bilo dobrih, zadnji prizor pa je zgledal grozno, takrat so ljudje že zapuščali prireditev. Ostal sem v upanju na kakšen ognjemet, kot letalec še na morebitni zakasneli prelet letal, pa zgleda da mora prireditelj dajati vtis skromnosti - škoda da se niso odpovedali ekstravagantni pogostitvi po prireditvi. Naslednje leto bodo pod krinko varčevanja ukinili še častno četo in praproščake, čeprav je Jelušičeva napovedala vojaško parado ob osvoboditvi Ljubljane. Moramo res opomniti da je SV naslednica TO in ne JLA in da brez TO samostojnosti nebi videli.

Icematxyz ::

Meni pa je žal vidiš. Da nisem vedel da bo tako dobra. Bi se morda celo odpravil v Ljubljano. Zanimivo.

Gregor P ::

Edino predsednik države je tokrat taktično čestital naši nogometni reprezentanci in doživel zelo pozitivno reakcijo publike; takrat se mi zdi, da je bila publika še najbolj vesela, vsaj po glasnem aplavzu sodeč:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Karaya 52 ::

Mogoče je na televiziji zgledalo bolje, ekstravagantne pogostitve verjetno niso kazali, ker "varčujejo" - verjetno parkrat dražja od ognjemeta. Soseda Zdenka praznuje rojstne dneve bolj teatralno, medtem ko je bila igra na nivoju provincialne komedije. Vse skupaj bi naj odslikavalo stanje v državi, na odru so bili pa 10 letniki oblečeni v rudarsko opremo ostali pa s čepicami začetka 20. stoletja, kdaj so zgubili stik z realnostjo?

Icematxyz ::

Če gre za refleksijo sedanjosti. Potem očitki o izgubi stika z realnostjo niso na mestu.

murmur ::

Okapi je izjavil:

Prav res. Ljudje so šli v mesto mahat z zastavicami, ...

O.


Ja, grozljivo, kaj je s temi mladici da mahajo z zastavicami? Zametek nazi scene al kaj? Domovinska vzgoja? Fak kam leze ta slo kmetija. Vsi ponosni? Ponosni zaradi cesa? Bruh. Preselt se bo treba.

Karaya 52 ::

Icematxyz; Kako je lahko proletariat iz začetka 20. stoletja slika aktualne družbe? No comment. Nekdo po sili slika podobo ki ji je že potekel rok, verjetno zaradi izpete ideologije, morda so zato začeli z "Žižkom" in končali z ... ;((

murmur; imaš probleme z razumevanjem državnosti, če te motijo izobešene zastave RS selitev nima smisla (še naprej jih nameravamo izobešati ob državnih praznikih) ker boš namesto slovenskih videval nemške, avstrijske, francoske, srbske... Same kmetije!

murmur ::

Karaya 52 je izjavil:

Icematxyz; Kako je lahko proletariat iz začetka 20. stoletja slika aktualne družbe? No comment. Nekdo po sili slika podobo ki ji je že potekel rok, verjetno zaradi izpete ideologije, morda so zato začeli z "Žižkom" in končali z ... ;((

murmur; imaš probleme z razumevanjem državnosti, če te motijo izobešene zastave RS selitev nima smisla (še naprej jih nameravamo izobešati ob državnih praznikih) ker boš namesto slovenskih videval nemške, avstrijske, francoske, srbske... Same kmetije!


Ja imam probleme, pa ne z obesenimi, temvec z mahanjem 5/10/15 letnikov z drzavnimi zastavicami. S tem. Ker je lobotomija. Ce se ne motim sem tocno to tudi napisal.

Alexius Heristalski ::

scenarist in nastopajoči: Jurij Zrnec (dvojni honorar?)

režiser: Igor Gajič (režiser As ti tut not padu v produkciji ProPlus, guess who je nastopal v tej oddaji)

nastopajoča: Sabina Kogovšek Zrnec (žena od Zrneca, drgač jo lahko najdete tudi v SSKJ pod geslom NEPOTIZEM)

nastopajoči: Bojan Emeršič, Jernej Šugman, Janez Škof (soigralci iz Drame in smešnice NMK v produkciji ProPlus)

aranžer/muzičar: Gal Gjurin (ful dobr glasbenik...pa vodja benda iz As ti tut not padu)

soavtor besedil: Lado Bizovičar (WTF?!)

nastopajoča: Lina Kuduzović (zmagovalka oddaje v produkciji ProPlus)

-------------------------------

CENA
237.000 evrov bruto

-------------------------------

Stregel Vam je: slovenski medijski konglomerat

Čudno, da ni bil še prenos na PopTV, Kanalu A ali TV Piki. Aja, to bi potem stalo še več, saj res.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

donfilipo ::

Kad se slavi, tad se časti:))
Niso zvezde poceni. S tem da se od prej pa ne spomnim, da bi sploh kakšno videl:|
PaxManove številke nam razkrijejo, da veselje in slavje stane! Žalost vam dostavijo zastonj....ali pa če smo natančni, tudi ne! Samo rahlo ceneje!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Motika ::

Sicer sem v tem prepričanju bolj osamljena kot ne, ampak po mojem mnenju je VELIKA večina ljudi preprosto preneumna, da bi to proslavo razumela. In ja ... zato bilo kaj drugega primernejše ... čeprav se je meni zdela najboljša do zdaj. Ironija je bila čisto VSE ... in na nek način je predstavljala Slovenijo ... taki pač smo ... vključno z izglasovano Lino (se strinjam, da mlajši od 16 let nimajo na takih tekmovanjih kaj iskati ... ampak zdaj je prepozno ... in tu so posledice), Narodnozabavnim rockom ... itd. Pri nas doma so vsi (razen mene) dejansko bili prepričani, da gre za resničnega Žižka (celo njegova bivša študentka)... nekdo je ponosno rekel, da je zadnja točka najboljša od vsega (čeprav je bila tudi ta v bistvu ironična ... še veliko bolj kot katera druga ... najbolj zabavno je bilo, ko so z zastavicami začeli mahati še tisti 'bolj vzhičeni' deli publike) ... vse pohvale Periču, za katerega bi najprej pomislili, da je predober glasbenik za tole (isto velja za Gala Gjurina), ampak očitno je zadevo tudi on vzel kot neke vrste ironijo - in kot vedno pel odlično ... pri tisti posebno ''umetniški'' točki so mi od smeha lile solze po obrazu (ne tako redko se zelo podobne točke štejejo kot 'višja' umetnost ... samo da se jim nihče ne smeji, ker jih imajo za resne oz. ne-ironične) ...

V glavnem ... čestitam vsem ustvarjalcem in sem vesela, da so si upali to narediti. Upam, da bomo videli še kaj takega ... in včasih se je koristno smejati sam sebi.

ZdravkoČolič ::

Sennsaya. Neumnost, večina ni bilo mišleno kot ironija, tisto kar je pa bilo je bilo pa meni skrajno bedno. No mogoče je pa bila vse ironija, ampak mi smo preveč neumni, da bi to videli in ste to zaznali samo vi člani mense. Si gledov tisti del South Parka, kjer ljudje vidijo pomen v knjigah v katerih ga sploh ni (če nisi priporočam ogled). Tale Žižek je biu pa že stokrat viden v njihovem šovu. Grem si zdj na drevo banano odtrgat.

Wox ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Grem si zdj na drevo banano odtrgat.

Pejt rajš na sosedov pašnik.
Commodore 64

imagodei ::

Zakaj se že ne bi smeli delat norca? ;) Ker nekateri ne znajo zagrebsti razpadajočih trupel preteklosti in na vsakem vogalu vidijo (Murgelske) palčke?

Mogoče je pa proslava brihtnim pokazala vso bedo miselne zaciklanosti nekaterih posameznikov, ki na vsakem koraku vidijo sile kontinuitete in ta zombijevski miselni konstrukt izrabljajo kot izgovor za neuspehe. V Hudo jamo s takšnimi miselnimi vzorci!
- Hoc est qui sumus -

Gregor P ::

imagodei je izjavil:

V Hudo jamo s takšnimi miselnimi vzorci!

Tole pa niti najmanj ni smešno:8) A se sploh zavedaš, kakšne grozote so morali pretrpeti ljudje v Hudi jami? Iz nekaterih stvari se pač ne norčuje:|

Huda jama 1


Huda jama 2

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

imagodei ::

Prvič, moja gornja izjava ni bila mišljena, da bi izpadla smešno ali sarkastično. Niti najmanj. Drugič, s povedanim se nisem iz nikogar norčeval. Malce zbadljiv je prvi odstavek, medtem ko je drugi mišljen smrtno resno. Sporočilo je matter of the fact ugotovitev stanja, da nekateri ob vsakem svojem neuspehu krivijo neke sive eminence, ostanke iz preteklosti in nočejo obračunat sami s sabo. Na googlu že najdeš komentarje, da je šlo pri praznovanju dneva državnosti za "komunajzarsko proslavo". Jaz pa pravim, da je Zrnec morda želel malo spodbuditi tudi k razmišljanju, da po skoraj 20 letih ideoloških bojev in obkladanja z "rdečimi in belimi" vse skupaj izpade približno tako smešno, ko je že kar bedno. Lahko se gremo spet vračat nazaj in ugotavljat, kaj je večje sranje - ali izdajalstvo ali streljanje izdajalcev in njihove ožje ter širše žlahte, ampak ravno to je eno sporočilo, ki ga lahko potegneš iz proslave: "it suxxx". Zmanjšuje vrednost osamosvojitve. Blazno so s tem obremenjeni desničarji, ker seveda za spravo potrebuješ tudi samorefleksijo, ne samo iskanje izgovorov za svoja dejanja; za kvalitetno politično delo pa je potrebno prevzemat odgovornost, ne pa iskat izgovore v silah kontinuitete. Živimo tukaj in zdaj, ne pa 65 let v preteklosti. Osamosvojitev sta izpeljali tako desna, kot leva opcija.

Ti je šlo ob proslavi na kozlanje? Well, yeah, meni gre vsakokrat, ko desnica začne jamrat, da je levica vpregla cel svoj aparat, od Murgeljskega palčka, do (menda v verige vpete) duše pokojnega Drnovška in ostalih sivih eminenc, da bi pri tej ali oni stvari onemogočila desnico. Ja - reveži. Če je proslava vsaj v desetih ljudeh (predvsem na slovenski desnici) vzbudila takšno misel, potem je to ena najboljših proslav v zgodovini samostojne Slovenije.

Namreč, če se še po skoraj 20 letih nekateri izgovarjajo na podtalno komunistično partijo in "človeka izza zavese", ki bojda vodi celo Slovenijo, potem je cel point osamosvojitve približno tako beden, kot so bedni komentarji nekaterih razočarancev nad "komunajzarsko proslavo".


Nisem si mislil, da bi kdo rabil podnapise, pa vendar: V Hudi jami so se dogajale svinjarije, ki jih ne zasluži nobeno živo bitje, kaj šele človek. Zasluži si pa večno pozabo v takšni jami Zombijevski predvsem desničarski miselni konstrukt o silah kontinuitete in opravičevanje lastne nesposobnosti preko namišljenih "komunajzarskih sabotaž".
- Hoc est qui sumus -

opeter ::

Se popolnoma strinjam z Imagodejem.

Namesto, da bi se dandanašnji politiki ukvarjali s trenutnimi problemi in iskali neke rešitve, ves čas kažejo eden na drugega in prekopavajo drek iz preteklosti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor P ::

V mojem komentarju nisem podal nobenega mnenja o proslavi, temveč izključno samo komentar o tvoji zares povsem neprimerni izjavi, namreč "miselne vzorce" ustvari človek, in te miselne vzorce (torej človeka) si verjamem da povsem nepremišljeno "poslal" kar v Hudo jamo (figurativno, posredno seveda) ... kakorkoli obrneš se takšne miselne konstrukte, opravičevanja etc. ne rešuje na takšen način, ampak imamo v 21. st. povsem humane metode obravnavanja in reševanje takšnih problematik; bodisi se to rešuje s pogovori, argumentiranjem, izobrazbo, pravno pomočjo ipd. ... ravno zato, da bi vse skupaj šlo v večno pozabo so verjetno tudi naklepno pobili vse te žrtve v teh jamah in te zločine skrivali pred javnostjo, ker sicer bi lahko to opravili tudi javno pred neodvisnimi sodniškimi tribunali in ne bi bilo treba kaj pozabljati, ali se na novo spominjati (kot npr. ni potrebe po tem po Nürnberških javnih procesih).:|

Ali če ti bo morda na takšen način jasna neprimernost tvoje izjave:

V Auschwitz s takšnimi miselnimi vzorci!
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLOVENIJA , politika, volitve, predsedniške volitve

Oddelek: Problemi človeštva
428307 (7129) Kamran
»

Vera Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8719941 (15712) MrStein

Domobranstvo 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6415641 (14169) Primoz

Pretekle vojne, pozabljena zgodovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
728289 (6979) Primoz
»

Slovenski bancni sistem

Oddelek: Problemi človeštva
479383 (8231) hokuto

Več podobnih tem