» »

Inštalacija winxp Sp1-posledica uničen disk

Inštalacija winxp Sp1-posledica uničen disk

_Tom_ ::

Včeraj sem inštaliral SP1 in ko sem resetiral se PC ni hotel več bootat, disk samo škriplje najnovejši IBM IC35VER07 star 2, ja dva, meseca-Drive fitnes test program napiše 0X70 Defective disk.

Majku mu j...m IBM in Microsoftu skupaj (čeprav vem, da je le slučajnost, da se je točno takrat sesul....vsaj upam.


P.s.: Uspel bootat PC, tako da sem inštaliral še en HD, nanj inštaliral še ene WinXp in preko njegovega multiboota izbral prve WinXP...??...

POVEM VAM NIKOLI VEČ IBM -Tretji disk v 2 letih (DTLA , DTLA 2, IC35VERO7)

Avalonis ::

Jaz imam tudi že tretji IBM disk in do sedaj me še nobeden ni pustil na cedilu. Pač smola, _Tom_.

perci ::

In kakšno pomoč ti v bistvu sploh rabiš?

bradek ::

Tko bom reku... sam si lastim IBMa 20gb DeskStar DPTA 372050 in sem z njim vec kot zadovoljen ze od samega zacetka. Stvar je pa taka. IBMovi diski so bili nekje 2 leti nazaj top v performansah kot tudi v zanesljivosti. Takrat vem da ce si kupil WDja si se tok zaj. da res ni, mi smo jih v firmi zamenjal nesteto (serija Caviar). Zdej se je pa stvar obrnila. Kakor vem so novi IBMovi diski narejeni v vzhodni evropi nekje in je zato kvaliteta izdelave in zanesljivost boga. WD je pa preselil proizvodnjo in so se zlo zlo popravil kar se tice zanesljivosti. O hitrostih pa ne vem ker se nism poglabljal v to. 2 leti nazaj sem, ce me je kdo vprasal, predlagal IBMov disk...sedaj WDjev.... bomo videli kaj pride zdaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bradek ()

matter ::

Vau jes mam isti disk pa mi ni crknu ko sm dal SP1 gor,
tako da je to slučaj zate. Se pa bojim da nau še men kmal crknu.
Dela pa že kakih 10 mesecev.
Bom za vsak slučaj ventilator vanj uprl, če je napaka posledica gretja.
Sicer pa je baje novi WD z 8MB predpomnilnika uredu zadevca.
Pomembne podatke pa rajš na stari komp backupiram :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM

Oddelek: Strojna oprema
171181 (992) TheJack
»

IBM 120GB

Oddelek: Strojna oprema
312035 (1475) iration
»

IBM => a sploh še kakšen disk dela?

Oddelek: Strojna oprema
231270 (757) Clemento
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311133 (6761) ChiefThunder
»

IBMov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
312262 (1607) Andor

Več podobnih tem