» »

Dell latitude 110l DVD-rom

Dell latitude 110l DVD-rom

zlaznik1 ::

Lp. jst imam eno težavo ker jo sam ne morem oz ne znam rešiti sem se obrnil na tale forum. Imam Della latitude 110l in imam težave z DVD-romu ko ga dam v notebooka mi xpji popolnoma zamrznejo, če ga pa z prsti zraven mal še pritisnem not in držim mi pa delata DVD-rom in Xpji normalno čim ga spustim mi xp spet zamrzne tako da nevem težavo zdej če je kakšna možna rešitev upam da jo bom dobil tuki.
Hvala za vnaprej

rsroki ::

hhmm nimam sicer takega prenosnika, a težave je verjetno v tem da DVD predvajalnik nekje nima stika s prenosnikom (kontakti znotraj prenosnika)...če nisi ravno neki majster pojdi rajši na servis da ti pogledajo zadevo..:|
rsroki

matobeli ::

če je dvd rom originalen je nakaj čudnega, če pa je bil menjan, pa možna da se kakšna plastika ne ujema/oziroma je bil slabo vstavljen.

Če je prenosnik še v garanciji se ga nese nazaj v garancijo, drugače pa lahko tudi sam preveriš. če ti seveda križni izvijač ni španska vas. Lahko ga pa neseš tudi na kakšen servis, vendar bo morebitno popravilo brez rezervnih delov vsaj 50EUR.

zlaznik1 ::

Dvd-rom je original bom dal narazen prenosnika pa povedu kako je zadeva. Hvala za vso pomoč do zdaj.

zlaznik1 ::

Zdej mam pa drug problem :) hotu sem narazen vzet je pa glava na šraufu čist podrejana (zribana) sploh nima več zares, pa nevem kako naj to rešim. Nevem pa a je men to uspelo zdej nardit ali pa je že blo, ker je en že narazen devu ta računalik

Yohan del Sud ::

To je ene 4 - 5 let star model, ki je bil že ob prodaji veljal za sicer firmo ampak low od low model, kjer se danes prodajajo prenosniki (ne netbooki) za okorg 350 -450 evrov (takrat ene 50 -100 več). Pač starost in komaj adekvatna kvaliteta prineseta take težave. Moj nasvet je takle. Pokliči na uradno dell štacuno, da bi rad nadgradil dvd-rom v dvd-rw, če ti vzamejo starega v zakup in z malo sreče prideš skozi z nekaj 10 evri škode (in naj se oni ukvarjajo s tem problemom). Po drugi strani tvoje računalo (ta model in te starosti) s pokvarjenim pogonom ni vredno več kot 100 eur. Premisli. Prodaj tega, stisni žep in dodaj 200-300 eur in dobiš novega v tem razredu.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je Apple res kisknil z novimi MacBook Proji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34281069 (66055) c3p0
»

[XBOX 360] RRoD (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
729655 (7948) #000000
»

Acer drugi največji proizvajalec računalnikov

Oddelek: Novice / Rezultati
364751 (3525) Pyr0Beast
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916635 (7596) Seb4
»

CD ROM/DVD za prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
131676 (1601) Han

Več podobnih tem