» »

CD ROM/DVD za prenosnika

CD ROM/DVD za prenosnika

Biker ::

Imam prenosnika DELL inspiron 3800, pa je crknu cd rom. Kje bi lahko dobil novega, ali pa kar DVD. Saj to so standardne zadeve, znotraj tistega ohišja, ane ?

Aja, ne mi rečt da naj grem kupit original od DELLa spare part.
  • spremenilo: Biker ()

andrej ::

prenosnki so dokaj specificne zadeve. ce ene stvar pase v en model ni nujno da v drugega. jaz vseeno svetujem da se obrnes na dell oz. nase prodajalce.

Ziga Dolhar ::

Jep. Stvari povečini niso generične. Uvoznik za Slovenijo je FMC.

andrej ::

Na zalost, ker to zelo negativno vpliva na cene:O

Ziga Dolhar ::

Andrej: milo rečeno :)).

btw, v Piranu sem opazil, da imaš Della... lahko vprašam katerega? (jst insp 4100)

andrej ::

Inspiron 8100. Je bolj hud kot moje desktop racunalo:D Samo diski so jako pocasni v prenosnikih. Da bi mel WD 8 MB za prenosnika bi bla bomba:D

Ziggga, v kateri vrsti si sedel in na katerem sedezu;)

Ziga Dolhar ::

Andrej: 1. vrsta, poleg Sergeja. -- oni, ki ti je prinesel slušalke ("Hello, you have reached Microsoft").

andrej ::

aha, te ze mamo na piki:P

Ziga Dolhar ::

Na.. piki?

andrej ::

ja tak kot vcasih v soli:D

Biker ::

Jaz sem razdrl tisto ohišje z CDjem, ki se vtakne v laptop. Notri ni nič drugega kot samsungov standardni CD rom za prenosnike, ki ima standardni priključek zadaj. V ta priklop gre potem adapter na Dellov interface za CD/Flopy ... Tako vem da se to da, samo nisem še nikjer zasledil da bi se dalo samo to stvar dobit. Povsod ti turijo neke originalne dele, ki se cenovno n krat dražji, v bistvu pa isti šit.

andrej ::

res je. vse je isto stranje, drugo pakovanje.

Ziga Dolhar ::

Biker, enako je pri "navadnih" računalniških komponentah :].

Han ::

Jep, sem klical Iskro Računalnike, ki je zastopnik za Dell, za zamenjavo CD-ROM pogona za DVD-ROM. Menjava (proti doplačilu) seveda ni možna, čeprav je mašina še v garanciji... Ti pa takoj prodajo Lite-On DVD-ROM z Dellovo nalepko in Dellovim firmwarom. Cena: dvakratna glede na model, ki ga kupiš sam v trgovini. :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191116 (858) BorutK-73
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916208 (7169) Seb4
»

Gericom Hollywood advance 52160- Hofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5910679 (8064) fosil
»

Kateri notebook kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
121957 (1675) mich
»

Prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
181639 (1450) PsiHO

Več podobnih tem