» »

Delovna praksa

Delovna praksa

perkomat ::

Torej najti moram podjetje, ki bi mi nudilo delovno prakso za program elektrotehnik v 2. letniku srednje šole.
Praktično bi bilo če bi se podjetje nahajalo v Ljubljani oz. okolici Grosuplja. Prosim, če poznate kakšno tako firmo jo napišite in po možnosti kontaktne podatke ali link do spletne strani.

Hvala

detroit ::

Tipro si probal?
Skero

perkomat ::

morda pozna kdo še kakšno?

perkomat ::

No gospe in gospodje iz vodstva na naši šoli (ERSŠG Ljubljana - VEGOVA) so se odločili, da 2. letnike prikrajšajo za delovno prakso zato problema pri iskanju nisem imel. Sedaj pa obnavljam temo saj imamo sedaj to prakso v spomladi leta 2012, obiskujem pa 3. letnik.

Če kdo pozna kakršnokoli podjetje, ki za dvotedensko prakso spejema dijake, sem mu zelo hvaležen. Obiskujem pa program ELEKTROEHNIK - elektronik/avtomatik . Podjetje naj bi se nahajalo v Ljubljani ali okolici Grosuplj

Hvala v naprej

oemdzi ::

A vam sola ne poisce podjetje za prakso,seveda v primeru, da ga sam ne najdes ?

Zimavc ::

Pozdravljen,

pošlji na Elektro Ljubljana ali pa RTV Slo, dobiš 100% :)

lp, Luka

perkomat ::

Imaš morda kake iskušnje s katero izmed teh dveh podjetij?

tado6 ::

A ni celo tako, da mora šola najti podjetje? Vsaj pri nas je bilo tako...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tado6 ()

perkomat ::

Če si hodil na Vegovo sem te informacije zelo vesel...pravijo da načeloma tega ne prakticirajo in tud omenil niso tega nč...kljub temu bi si rad zagotovil eno prakso

Gladi ::

Na vegovi je pač tako, da si boš moral sam poiskati prakso, izjemoma nekaj mest je na voljo za rtvslo. Znajdeš se pa kokr veš in znaš, najlažje da ti da kak znanc žig in to je to. Če pa hočeš dejansko neki odnest od prakse, sicer v borih 2.tednih, pa greš po spisku podjetji in pošiljaš prošnje.

Zimavc ::

perkomat je izjavil:

Imaš morda kake iskušnje s katero izmed teh dveh podjetij?

Osebno nimam, ker v drugem letniku vegove sem bil na izmenjavi, v tretjem sem si našel svoje podjtetje.
Je pa kar nekaj mojih sošolcev imelo prakso na RTVju, ampak kaj dosti razen menjavanja ramov niso odnesli. :)

lp, Luka

mgermo ::

A poznate kakšno IT podjetje ali kakšno podjetje z večjim IT oddelkom v posavju, kjer jemljejo študente na prakso?
Seveda je vedno možnost od nekoga dobit tist žig, ampak a big shocker tle - jst bi se dejansko rad kaj naučil.

Maximus ::

Inea (http://www.inea.si/)
Iskra Sistemi (http://www.iskrasistemi.si/)
Elektro Ljubljana, Gen-i


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30141024 (1227) WizzardOfOZ
»

Vegova

Oddelek: Šola
122929 (2586) nononono
»

Tehnik računalništva ter računalnikar: Kaj izbrati

Oddelek: Šola
114903 (4609) bluefish
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128092 (3052) Pimoz
»

Vegova - rač. tehnik (vs.) SŠTS Šiška - tehnik mehatronike (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7018031 (15799) lolko

Več podobnih tem