» »

Vegova (LJ)

Vegova (LJ)

««
«
1 / 7
»»

Trubadur ::

Kašna je kej vegova?mislm prfoksi in ostali težilci?
Pa kaj se bl splača srednja al tehnična gimnazija?
Berite Thomasa!

||_^_|| ::

Če mislš it naprej je bolš tehnična gimnazija, če pa ne pol pa raj srednja.
Po štirih letih vegove ti loh povem da je bla to po eni strani največja napaka v mojmu življenju do zdej. Zakaj? Zato ker bi na katerikoli gimnaziji definitivno dosegel boljši uspeh in bolje izkoristil svoj potencial. Ampak po drugi strani pa so bla ta 4 leta 4 leta žura in zajebancije, pa tisto znanje k sm ga pridobu mi je res ostalo vklesano v glavo.

Trubadur ::

Pol pravš da je na vegovi isto sranje kt na drugih gimnazijah?
Berite Thomasa!

koyotee ::

jo! zdj sm drug let na vegovi! če mislš it gor pejt raj na rač. tehnik, pol mas poklicno maturo, loh pa gres na fax pol ce nardis en predmet k ga fax zahteva+poklicna matura! mau je bedn ampak dost carsko8-) 8-) pa pičk ni:( ce bos su na gim program je dost teži k mas se bajlo..., pejt na informativni dan pa bos tam večino kar te zanima izvedu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

||_^_|| ::

koyotee: pozabu si povedat da nimajo vsi faksi te možnosti da bi loh gor pršu s poklicno maturo+1predmet.

Trubadur: sej je povsod isto.

Ziga Dolhar ::

Da. Recimo oni za zdravnike, pa pravni.

Mene to letos tepe. ;(

Zheegec ::

Zato ker bi na katerikoli gimnaziji definitivno dosegel boljši uspeh in bolje izkoristil svoj potencial. Ampak po drugi strani pa so bla ta 4 leta 4 leta žura in zajebancije, pa tisto znanje k sm ga pridobu mi je res ostalo vklesano v glavo.

Sem v 2. letniku gimnazije :) Beda!!! Lahko greš sem, mogoče se boš celo kaj naučil, samo je full zajebana šola (recimo težja od Ledine pa takih).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

3LeR. ::

mah vegova je krneki. Evo sm cetrti letnik in v teh stirih letih mi je blo marsikdaj zal da sm su na to to solo. Sam verjetno je pa res, da s tok lenarjenja ne bi nikjer prsu s prav dobrim skoz tko k tuki.

ne bom ti nc govoru al pejt sm al ne sam men je ta solo krneki ratala.. eni prfoxi so itq cist nablojeni in krneki tezijo. mata je pogreb.. pr enih predmetih te jebejo do nezavesti drugod pa slajdas in pol ne znas nc. uglavn blah. da ne govorim o splosnih delovnih navadah dijakov in pomankanju spodbude/motivacije s strani profesorjev. Sj jim ne zamerim, ker če učijo trop nemotiviranih najstnikov pač tko je. Začaran krog..
To da se 50% pisnih preverjan ponavlja je pa itq samoumevno.

No ja stvar je zafurana..
Hvala bogu, da se bom losal tega sranja.. 5 months and counting

lp 3ler

Gandalfar ::

kaksen je osip v prvem letniku? vem, da na nasi soli pade od 6 pararelk recimo en dijak, ce se dejansko ne uspe naucit vsega ali pa full zaliva.

Zheegec ::

kaksen je osip v prvem letniku? vem, da na nasi soli pade od 6 pararelk recimo en dijak, ce se dejansko ne uspe naucit vsega ali pa full zaliva.

Ah nič takega. Pri nas na gimanziji je v 1. letniku fuknilo 7 od 32 učencev, letos sta pa že 2 šla pred koncem 1. konfe. Pa pravijo, da bo iz 4 razredov gimnazije kot po navadi naslednje leto samo še trije (na začetku 1. letnika so bili vsi razredi čisto polni - 32) Pa ni samo mata pogreb. Sploh slova (3leR. a maš mogoče Staretko;((?) pa pri fizki smo v 2 šolkih letih od 9 kontrolk 8 ponavljal >:D Fak ej.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

3LeR. ::

alien mam Zorko.. milslm da je hujš, sam ne bom trdil ker ne poznam staretke. Pr nas smo v 4 letih pr mati sam eno kontro NE ponavljal... how bout that :D

Zheegec ::

Aua. Zorkovo smo mel ene 2 ure suplence pa so ble prve njene besede "Profesor Staretova mi je rekla, da boste pri suplenci delali to pa to...". Pa belive me, Staretova je hujš, te zna prov na Zemljo zabit pa te ponižat ;(
Aja, mato smo ponavljali in je tako kot ponavadi ponavljanje dala veliko težje kot redno kontro. OJOJ!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

3LeR. ::

ah pozn je že se mi ne da več o šoli.. sam je desjtvo da SUX.
pr nas pr mati je enmu modela dala za podpisat izjavo da pr nejnih urah ne bo govoril . mislm krneki

Susthy ::

brb...pr nm je pa se največji pogreb dojča
letos smo use kontre ponavlal...:)

drugač pa se strinjam s 3lerjem vsi prfoxi so nablojeni >:D

Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

[D|g|t] ::

jest sm tud na wegovi......... blah ......... teska in zahtevna (gimnazija)..... no sj drgac gre .......... ni pick........... mah....... mi je zal in mi ni ;=)

Zheegec ::

Kater razred pa je kdo? jaz sem G2a:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

||_^_|| ::

maximus: koga pa maš za dojčo?

ALIEN: mnja..sej vem, mislm da je bil naš program (rač. tehnik) tut težji od marsikatere gimnazije. Sam to se itak vsakmu zdi da je njegov najtežji>:D

Susthy ::

G2D
Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

Susthy ::

amm..za dojčo mam zver ;(
Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

Zheegec ::

Zver ja :) Jaz pa Višnjikarjevo .......... Fijuuuu!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Susthy ::

eden pogostih stavkov Zverove "Tolele je blo trebalo za doma nardit..." lol:D
Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

||_^_|| ::

ALIEN: višnikarca je faca, jst sm jo mel tut. To je ena najbol fer prfoks na šoli.

Zheegec ::

Tisto ni bilo zaradi fer/nefer :D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

[_DeV|L_] ::

se posebi je fer ko da noge narazen ;>

Zheegec ::

U devil :D Tebi pa Vegova škodi :D

P.s. komu pa ne?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

[_DeV|L_] ::

Mnja....Komu pa ne skodi vegova??? :D

G[e]c ::

Vegova :D ;(( :\ :'( ;(


Ka pa vem pejt kam drugam, jest sm hodu nanjo pa ne vem kaj bi reku cudna sola super folk, spoznas svasta probas svasta:D Ka pa vem pihen se pa se odloc :))

koyotee ::

r2a! ma lazar je faca:) sam je loh pa tud dost zajeban

zlobcek ::

Ej fanjte tisti k mate Staretko na Vegovi - ce hocte pridt na maturo ji ne razlagite da so bli usi slovenski umetniki pjanci, zato ker sm ji to jest dokazu pa me ni spustila na prvi rok mature. Valda sm ji prnesu papirje iz slovenskih "hate" pagov od razlicnih pisateljev pa sm se ji mal zameru ocitno. :D

Uglavnem sola nebi reku da je lih poden. More ti mal strom lezat, pa ne smes it na tehnicno gimnazijo k je baje u ibr zaj. pa se use tanajbl glupe prfokse fases. Jest sm bil na elektroniki pa je blo 4 leta same zajebancije pa prov dobr sm bil skoz.

Zheegec ::

pa ne smes it na tehnicno gimnazijo k je baje u ibr zaj. pa se use tanajbl glupe prfokse fases

A to mi šele zdej poveš :D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

3LeR. ::

hmn jst sm g4b... pa fantje ne mi bluzit da je teh. gim u ibr ful zajebana... kar se mene tiče je mata mal bedna drugač pa ni pene.. no ja lah bi blo bolsa sam..

Vesoljc ::

men pa recimo sploh ni žau, da sem šou na vegovo (rač tehnik). resda je zafu.ana, ampak po končani maturi in vpisu na fri, sem prvi letnik naredu v "šusu". vse smo že predelal na vegovi (od pascala, c+ja, rač. sisitemov, tud mal elektro...).
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

bozjak ::

Jst grem nasledn let na Vegovo zdej sm 8 clas OŠ. A je kakšna omejitev za Rač. tehnika (kr ne vem če bom mev zadost pik). PA dejte še kej povedat ...
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Zheegec ::

Za R je po mojem omejitev, ker se ponavadi veliko ljudi vpiše. Pred dvema letoma in lani se mi zdi da so speljali brez omejitve, kako je bilo letos ne vem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

||_^_|| ::

No, odkar sem na faksu(FRI) mi je prvič v življenju vegova prav prišla. Tisti k so z drugih šol praviloma gledajo k teleti v nova vrata.

koyotee ::

na je blo za solsko leto 2001/2002 vpisanih 119 na 56 mest:\ k so pac eni fuknl, drgac nas je blo 64 v obeh razredih. Lani pa so dal 3 razrede racunalnicarjev, letos pa spet sam 2. Cist odvisn. Mi smo mel 79 tock omejitev.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

b4d ::

Mi smo lani imeli Staretovo, je stroga, sam ful navadi. Drugače pa ufff ni pičk!!! Sej je ok, Tigrica rula še najbulj. Iztič ti imaš vse naštudiranu!!!
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()

Vesoljc ::

tigrica pravš da je še vedno jezna :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

gappee ::

Hooo, celo pe betici z metlo dobiš, če zaslužiš --pa tud, če ne!>:D >:D >:D


G3c. Mamo Zorkovo za razredničarko; velik jih pravi, da je --rajš ne bi napisu:D -- sj je, sam kr nauči, pa zna bit fer.:\
Drgač pa, maš dobre prfokse (ki jih je normalno manj), maš slabe, maš za******, maš...

:D

Pa še to: Rožac (nemščina) uči dele telesa na sliki gole lepotice! Naredi vse, da bi si dobro zapomnli.0:)

Pa en njegov švedski stavek(ki nam ga je seveda povadal tudi v nemščini:
En pojke fikar en flicka.

A uganete, kaj pomen?>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gappee ()

Zheegec ::

G3a - imamo Staretovo za slovo. To pove vse ;(( >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gandalfar ::

Koliko je povprecni uspeh na gimnazijski maturi, strokovni in kaksen je % uspesnosti?

Vesoljc ::

naš razred je 100% naredu maturo, seveda uni, ki smo jo šli delat ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zheegec ::

Na maturi je vedno nadpovprečen (gimnazijska matura), drugače pa 1. letnik: 32 dijakov - 2 letnik: 25 dijakov + 2 nova, tretji letnik 21 dijakov + 4 novi...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

b4d ::

Ja tigrica pizdeka še vedno. Drugač pa ji je lani sošolc reku da je "nastala kad je medvjed napao bukvu" pa ga je z metlo taku namlatla
b4d.sablun.org

Sami ::

Jst sm G1.c:\ Ampak morm čimprej it dol s te šole, ni punc, ni zabave, pa še bedno je povrh;( Pozanimal sem se, da bi v 2. letniku šel na drugo šolo, ampak bom mogu delat celoletni izpit iz glasbe, ker jo na teh. gim. ni. Kdor se noče zajebat nej ne gre na to šolo!

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Rumko ::

Sami: itq je zabava, cak da se spoznate, boste vidl k boste vsak tedn pijani pol pa se ksni izleti, hehehe, pol pa ce fuknes kokr nekateri (jst) pa itq gres pol se obujat spomine, pol morm se z novim klasom na ksn izlet it mal ga zapit pa tko, verjem mi hudo je ... sam se hujs bi blo ce bi clo ksna picka bla, recmo da bi blo pol klasa pick, bi sli na izlet, se ga nafukal, lepo nasledn dan se zbudu s ksno sosolko v sob :D

b4d ::

Ja ženske niso Vegovska vrlina

Drugače pa g1c, sej si fazo kumej, itak da ni nič zabave, k te je na začetku še strah delat pizdarije
b4d.sablun.org

Sami ::

Ja res, da sm komi pršu na Vegovo, ampak že začetek je bil zlo čudn. Prvi dan, ko sem prišel iz šole smo se vsi bivši sošolci poklical in si imel za povedat, kako je blo pri vsakmu, vsi so bli nekam veseli in zadovolni. Pri nas je blo tko čudn, vsi so se neki držal zase, nč niso govoril,...Na Vegovi se mi zdi vse tko čudn, ko zjutri prideš v šolo se nič ne dogaja, vsi stojijo na hodnikih in tako je cel dan. Če pa grem k frendom pogledat na druge šole se mi zdi vse bolj živahno, ves folk nekam nori, vse je bolj pisano, Vegova pa je mal staromodna. Pa, da sploh ne govorim o učiteljih, eni so umsko prizadeti, če bom hotu pri slovi in mati na koncu imet vsaj 2 ali več se bom mogu učit kot norc...8-O

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Vesoljc ::

če bom hotu pri slovi in mati na koncu imet vsaj 2 ali več se bom mogu učit kot norc...

ampak če boš meu 2, boš tud maturo znau narest...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

4DFX ::

Ja, in slova ti bo ful koristla na FRI pa Elektrotehiki.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gimnazijska MATEMATIKA vs Vegova

Oddelek: Šola
252209 (1329) WizzardOfOZ
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128085 (3045) Pimoz
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719271 (7297) DOOM_er
»

kam naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649462 (8272) overlord_tm

Vegova tehnična gimnazija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11419882 (18142) STASI

Več podobnih tem