» »

vdor v hotmail

vdor v hotmail

Ramon dekers ::

nekdo mi je vdrl v hotmail, in mi začel razpošiljati maile o viagri vsem ki jih imam shranjene.
kako lahko to odpravim?bi sprememba gesla kaj doprinesla k temu?
p.s. če se odpravim na msn, imam kontakt ki ga ne morem izrbisati, in me vrže vn iz msnja.
sicer msnja oziroma messangerja ne uporabljam se mi pa to zdi zelo nenavadno.
saj se je tam nekdo dobesedno zasidral in lahko kljub sprememba gesla še kar v pošti in samem mesangerju!

blackbfm ::

Verjetno imaš kakšen virus ali kaj podobnega, če po spremembi gesla še vedno ni efekta.

boogie_xlr ::

Izbriši ga preko windows live sistema. Odstrani messenger, preskeniraj računalnik z antivirusom in malwarebytes, menjaj password in na novo instaliraj messenger.

V nastavitvah od messengerja lahko daš stik pod blokirane.

Zgodovina sprememb…

zee ::

Samo menjava gesla bo vec kot dovolj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Planet_Q ::

ima zelo beden problem ki ga ne vem rešit.. ??? in bi vas vprašal za pomoč bilokatero bi mi prav prišla.. in sicer imel sem virus in so mi hotmail blokirali.. in zdej sem klical na siol in pravijo da je vse vredu da z njihove strani ni nič blokirano in da se naj na hotmail obrenem in ne vem kako???

ko se želim na messanger vpisat mi ne gre in tudi mail se ne morem vpisat ker je račun blokiran.., in prosim, če kateri ve kako se naj znebim oz, rešim te blokade?? ker bi res rad prišel nazaj do tega račun!!! geslo in mail pa se vse ujema in nič ni blokirano razen tega računa!!

Lp

KoMar- ::

Zakaj si klical na SiOL, če imaš težavo s Hotmailom? Kontaktiraj Hotmail.

Ziga Dolhar ::

PlanetQ: V prihodnje ne obujajo davno mrtvih tem in postavljaj enakih vprašanj v več temah. Pravila
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675367 (16008) tilinho20
»

Ukradli gmail in facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
132294 (1834) RejZoR
»

Windows live - MSN - Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
122805 (2694) jurre
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018961 (6146) klemenSLO
»

Kako odmrznit msn?

Oddelek: Pomoč in nasveti
464557 (2274) enxtip

Več podobnih tem