» »

Kako odmrznit msn?

Kako odmrznit msn?

MihaFirst ::

Zdravo!

En egoistični script kiddy se je spravil name z ice ********ed in mi zamrznil msn. Veljalo je, da se tega rešiš s prijavo v hotmail account pa ne pomaga, tak da bi bil vesel kakih drugih nasvetov.

LP

Backup22 ::

Kaj pa če uporabiš kakšen drug client? Trillian npr?
//

MihaFirst ::

mislim da ni štos v tem, namreč, tudi v hotmailov account se ne morem prijavit, ampak bom poskusil.

še kake ideje?

R33D3M33R ::

Zamrznil? Pojasni kaj sploh pomeni to "zamrznjenje" pa bo se rešitev že našla. Torej spremenil je password?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

;-) ::

HaHa povleči msn freezer-mal težko boš zguglu pomoje...pa se freezaj še 1x potem pa defreezaj.

HINT: Ne uporabljaj hotmail računa.

@LOL ::

Mislim svašta:\

Pa nisi ravno ti Edward se vedno neki hvalo kaki car da si na tem podoročju. No, očitno nisi:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Uros!no ::

Ja to je tisti edward, ki ima svoj "hekerski" forum sedaj mu pa en egoistični script kiddy zamrzne msn.


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uros!no ()

Kaličopko ::

igra se z MSN, pokvar, ne zna popravt, ns pros za nasvet:D

Edward Heker:D

MihaFirst ::

kako smo visoki

MSN freezanje sploh ni hekanje, in kakršen heker že si, tega freezanja ne moreš prekiniti :D

In vi, ki sem se vas drznil prosit za nasvet - izkazalo se je, da nimate pojma :D LUZERJI!

EWEER, TNX, ampak ne dela

LP

mtosev ::

LOL Heker neve popravit MSN. :D :D :D

Probaj unistallat pa se enkrat namestit.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

;-) ::

Probaj unistallat pa se enkrat namestit.


Ni problem v msn-ju kot programu. Ampak v računu. Tako da to nebi pomagalo.

MihaFirst ::

LOL Heker neve popravit MSN. Probaj unistallat pa se enkrat namestit.


Tukaj vidimo, kdo je heker :D

R33D3M33R ::

Z žaljenjem ne boš prišel daleč. Niti ti nimam več namena pomagati, četudi bi poznal rešitev.

Povprašaj na svojem forumu "slavne hekerje", ki se tam zbirajo :)) . Tako številen in slaven forum ima zagotovo zbrano vso smetano iz hekerskega sveta. Najbolje bo, če se združite pa shekate kar Microsoftove serverje, ker vem, da je defreezanje za take skilled profesionalce premali zalogaj. Ali si mogoče ne upaš povprašati, ker bi izpadel v njihovih očeh kot luzer? Who's looser now? ;)

V glavnem kar tako naprej. Tvoj forum se ti je pričel obrestovati. Tole temo bom pa shranil pod bookmarke, da se bom lahko še pogostokrat nasmejal :))

Kje je kaj kak moderator ali TP s ključavnico? :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

MihaFirst ::

Jst sm tule edini, ki ne žali.

Freezanje je resnično najlažja stvar, zato ker obstaja program, ki to dela po ENEM kliku čisto sam.

Tukaj sem vprašal samo zato, ker sem pričakoval hitrejši odgovor, saj je tu več prometa. Ampak pozabil sem - gre za slo-tech, kjer so vsi pametni :D

In na koncu se je izkazalo, da se freezanja sploh ne da preprečit, tko da... Noben se ne bo smejal :P

LP

StajercSSS ::

Jaz poznam odgovor.. Simpl zadevca.. Sam ne povem,ker žališ slo-tech.. :D
Mal pogooglaj pa boš takoj našel.. ;)

In na koncu se je izkazalo, da se freezanja sploh ne da preprečit, tko da... Noben se ne bo smejal

Kdo je rekel,da se ne da?
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

Azrael ::

Ni mi čisto jasno, ali ti ne moreš uporabiti enakega programa, najdeš ga itak za šalo malo in potem si odmrzneš račun?
Nekoč je bil Slo-tech.

;-) ::

Problem je v tem da tale program z neta več nedela:( Nevem zakaj sam pred kakim mesecem še je delal, sedaj pa vsem butne runtime error. Pa par jih poznam k ma zafreezane račune tako da če kdo pomaga pls ZS

MihaFirst ::

program deluje tako, da z računalnika napada microsoft server - torej če ti doma sam sebe freezaš pa se pol odfreezaš ni nobenga efekta, on te namreč še vedno heca :D

strictom ::

Kulj. Bom vsem ki jih imam na kontak listi pofrizal MSNje.

Probi z kakem drugem mejlo se vpisat boy genius. Na MSNjevo stran pojdi in vpiši en tretji mejl.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

@LOL ::

edward: ti si genij. kaj bi dal da sem lahko ti:\
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

MihaFirst ::

vem da se lahko z katerimkoli naslovom vpišem, ampak jst hočem svojga :(

strictom ::

Zamenjaj mail. A ni vseeno s katerim se vpišeš glavno da je lista enaka?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MihaFirst ::

Res je

In, bom kr tu uprašal... Kako se lista izvozi pri hotmailu? Ne morem ničesar izsledit.

strictom ::

Ne izvoziš liste. Zamenjaš mail.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MihaFirst ::

????

Kaj a naj ročno napišem vse kontakte na novo? Sej liste nimam shranjene v programu MSN ampak na hotmail računu kot normalne kontakte, mar ne?

Phoebus ::

Ej fantje kaj je sploh finta? Kaj naj bi to pomenlo "zamrznit" msn account? Spremenit geslo? Al je kaka luknja kje zadaj?

Vikking ::

če sem prav razumel programček aka. "freezer" naj bi pošiljal pač geslo za prijavo, po prevečih poskusih (ker geslo za prijavo ni pravo) se pa račun zaklene in tako si "zamrznjen". V bistvu je račun blokiran.

Verjento je pa edward fasu kakšnega trojanca pa ga zej malo..:D :D

MihaFirst ::

nisem nicesar fasu

na sreco mam vec v glavi kot pa doloceni osebki tukaj

Predlagam zaklep.

shadeX ::

hmm....zakaj obstaja sploh ta forum?
da se pomaga pa četudi kevinu mitnicku....:)

@LOL ::

Aha:))
Edward: ker si ravno v tej sceni, mi daš Mitnickov e-mail. Nekaj ga moraš vprašati, mam probleme s hekanjem pa rabim nekaj informacij?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

SynTax64 ::

Aha:))
Edward: ker si ravno v tej sceni, mi daš Mitnickov e-mail. Nekaj ga moraš vprašati, mam probleme s hekanjem pa rabim nekaj informacij?


Ja ja, tudi jaz rabim NUJNO njegov naslov, moram nekaj nujnega z njim govorit.:P
Edward ma saj si si bogi po svoje, OMG :\

petarda ::

živjo

Sem videl, da tukaj govorite o zmrznitvi msnja... namreč men se je zgodilo da sm imel odprt msn in me je čez čas enostavno vrglo dol...ko sm se hotel še 1x prijaviti mi je napisalo da imam napako 80048823. Pregledav sm že povsod po internetu in tudi živce zgubu... tko da prosim če ima kdo kakšno rešitev, da mi pomaga!

Hvala še enkrat!

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

petarda ::

zee

Najprej hvala za pomoč! Pozabiu pa sm omenit še, namreč naslov msnja mam preko email.si in sedaj tudi maile ne morem it tja pogledat... kao da imam napačno uporabniško in geslo. Uporabniško in geslo imam pa samo jaz.Tako da tudi če menjam geslo na msnju ne morem pridit do njega ker ne pridem v mail.

R33D3M33R ::

Če si imel geslo od maila enako tistemu od MSNja potem ti je napadalec verjetno odvzel še mail račun. Najbolje, da se pomeniš z ekipo email.si in poveš kaj se je zgodilo. Mogoče ti bodo resetirali geslo in ti vnovič omogočili dostop do inboxa.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

petarda ::

vse je možno ampak sm meu gesli različni in mam občutek da vse kar se je nanašalo na moj mail mi je zamrznilo,pa tud če maš različno geslo.

meacho ::

Mogoče imaš trojanca na tvoji mašini in ti logira gesla...

petarda ::

ne bom trdil da ni možno... samo tudi to sm pregledav pa mi ni našlo nobenga virusa... mam pa NOD

ferguson ::

izklopi omrežni kabel in ga ponovno vklopi in zadeva bi se morala sprostiti

petarda ::

tudi to sm že naredu... ne pomaga... je slučajno kakšna možnost da bi mi T2 kaj blokirav?

Pyr0Beast ::

pidgin ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

sharkSLO ::

Kako odmrznit msn?

Men je en "prjatu" že drugi account blokiru ... in imam zlo pomembne stike pa to gor ... Se, da to kako popravt? Odmrznit al pa karkol ... ??

Penny ::

sharkSLO, žal se ne da, najbolje da si ustvariš 3. msn in malo bolj popaziš nanj!!!
Tenks!! LP

pionir1 ::

seveda se da, obstaja nekakšem popravek, jaz sem imel s tem probleme in sem jih uspešno odpravil, lahko me dodaš na msn ( pionir1@email.si ) pa ti povem kako

MihaFirst ::

Predvsem je stvar taka, da se lahko zamrzne samo hotmail.com račun. Čimprej torej pejte drugam, pa bo vse kul :)

Monix ::

Zdravo!

En egoistični script kiddy se je spravil name z ice ********ed in mi zamrznil msn. Veljalo je, da se tega rešiš s prijavo v hotmail account pa ne pomaga, tak da bi bil vesel kakih drugih nasvetov.

LP

Meni se je danes isto zgodilo da se nisem mogla upisati na msn sam sem napačno vpisala geslo. seveda se mi dozdeva d so mi ga zamrznl..kako ga lahk odmrznim????????????????????????

ali kdo tudi ve kako ga zamrzniš samo uprašam?????

Hvala za odgovore. :)

enxtip ::

Peesda to je staro že 3 leta ko sem jaz uporabljal. Nekateri pa še niso slišali, zanimivo.:D
Kot vem gre za zamrznitev računa 24ur, kasneje je potrebno ponovno freezat.
Lahko poizkusiš si ga sam friznit in pol nazaj odfriznit in se prijavit, načeloma bi te moralo spustit noter. Ni pa nujno.
Če pa ne bo, pa bo treba počakat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hotmail ob prehodu desetletja začasno izgubil e-pošto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
267014 (5356) andromedar
»

vdor v hotmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
61771 (1551) Ziga Dolhar
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6312953 (9765) FitnessBoy
»

vdor v zasebnost

Oddelek: Pomoč in nasveti
355841 (4155) majii
»

MSN Messenger 7.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5836788 (34860) R33D3M33R

Več podobnih tem