» »

Lite-ON 40/12/48 ret VS TEAC 40/12/48 oem?

Lite-ON 40/12/48 ret VS TEAC 40/12/48 oem?

Tito ::

Mam dilemo, kero stvar se bolj splača:

-Lite-ON 40/12/48 za 17 777 sit
ali
-TEAC 40/12/48 za 23.000 SIT
Oba imata napredne funkcije ... in pečeta 99 min...

Prosim povejte hitro :D!

urban ::

Jaz mam LIte on 40125w, in sem ga fleshal na 48125w.Zaenkrat sem z njim zadovoljen.
Sicer pa si pod iskanje napiši (flashanje liteon40125w), pa ti bo bolj jasno, kaj mislim o liteonu.

LP

Tito ::

Kaj je kaj narobe znim, da si ga flashow?

urban ::

Nisem ga flashal ,da bi bilo z njim kaj narobe. Ko ga flešaš se spemeni kar nekaj stvari
1. imaš pekač 48125w, se pravi možna hitrost peke 48>:D
2. Pridobiš MT. Rainer ( zakon zadeva)
3. Poveča se ti pomnilnik iz 1870Kb na 2000Kb
4. Pa se spemeni se način pisave CAL, CALV al neki tazga...sem že mal pozabu...>:D

Sicer boš več zvedel če bo prebral , že omenjeno debato na forumu.

LP

Matek ::

urh, glede druge in tretje točke se mi zdi malo hecno. Za MT.Rainier moraš met v pekaču strojno podporo, če ne bi vsi proizvajalci naredli firmware za pekač, ki bi meli not mt.rainier, pa tudi za tistih dodatnih 130KB pomnilnika se mi zdi hecno, ker mora pomnilnik fizično bit, ne moreš ka ti kr poflashat pa nastane nov pomnilnik.

Edina možnost je, da je pekač v bistvu isti, samo da ga pri Liteonu flashajo, ampak ne vem. A si ti že sprobal Mt.Rainier?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Marko007 ::

Predlagam Teaca - je mogoče nekoliko počasnejši, ampak ... klik. Pa baje je vse to normalno :O :O :O

urban ::

Madman mato situcija se ti lahko zdi smešna vendar je resnična.
Verjemi , da LTR40125w podpira Mt.rainer, vendat ga Nero ne zazna, ravno tako nero pri pregledu CDRW napiše da ima 1870Kb pomnilnika.
Proizvajalec je sicer napisal da ima LTR40125w Mt.rainer, in 2000Kb pomnilnika, vendar letega brez flashanja nimaš!!!!Jeba

Se pravi LTR 40125W nima MT.rainerja, in ima 1870Kb pomnilnika.Ko ga flashas Imaš Mt.Rainer in 2000Kb pomnilnika.
Kar se tiče Mt.rainer---zakon zadeva, zamisli si 700MB veliko disketo......>:D That's it!!


LP

shadow ::

tito ... ce se ti gre za dnar si kupi lite-ona, dobra zadeva za zelo ugodno ceno, ce ti dnar ni ovira ti bolj priporocam teaca.

urh, ti je mogoce ze kdo, kdajkoli, kjerkoli povedu da si debil ? ce ne, sem jast tukaj prvi. debil si.

sploh pa se nauc napisat MT.RAINIER. 700 MB disketa ? Brihta, sploh ves kaj je MT.RAINIER ? to je mal izboljsan CD-RW standard ki pa ga na zalost trenutno podpira samo linux kernel 2.5.x, tko da z tvojimi windowsi lahko lepo drkas kurac dokler se ne bo microsoft spomnu URADNO podpret MT:RAINIER v stilu kaksnga upgrejda al pa service packa. Do takrat MT:RAINIER ti sploh ne bos mogu uporabljat, uporablju bos standardn CD-RW zapis. Verjetno preko DirectCD al pa InCD. Mogoce se to, MT.RAINIER je bil narjen z namenom da bi debili kot ti znal uporabljat REWRITABLE CDJE. Namrec dogaja se, da folk kot si verjetno ti, sploh en zna formatirat RWja zato bojo z "uradno" uporabo oz. ko bo pac zadeva zacela laufat, na trg dal takoimenovane MT.RAINIER kompatibilne CD-RW nosilce, preformatirane, za debile kot si ti.

Softwerski upgrejd pomnilnika ... damn ... tega raj sploh ne komentiram.

Nej ponovim da ne bos pozabu, debil si urh. dvakrat premisl predn kej napises debilko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shadow ()

urban ::

Shadow, najprej hvala zo tvojo res izvirno poročilo!! No naj ti povem, da MT. RAINER uporabljam, seveda z programom InCD. Formatiranje v formatu CD RWM ali UDF file format mi ne dela nobenih težav. Mi pa verjetno ni treba dvakrat razmislit, da jih dela nakomu takšnem kot si TI! Mogoče sem debil, sploh se mi ne, da pregovarjat o temu, vendar si ti kot kaše še nekajkrat večji. To si potrdil z svojim pisanjem.
Res je, da je LTR cenejši od Techa, tudi nikoli nisem rekel nič čez Techov pogon, ker ga nisem sam preizkusil.
Preizkusil sem pa LTR48125w in sem z njim pač zadovoljen, kar mi TI ne moreš preprečit.
Je tudi res, da windowsi še ne podpirajo Mt.rainerja in ko ga bodo, bom lahko mojo 700 Mb disketko>:D prebiral na vsakem računalu. Tako pa jo lahko uporabljam samo na svojemu, ali računalu, ki ima program INCD.
Kar se tiče pomnilnika pa nisem mislil, da ga povečaš ampak , da ti ga Nero drugače zazna. Ne vem kako naj se izražam, da boš ti razumel, ampak ti predlagam ,da malo prečitaš tole stran.klik.
Dobrodošel v klubu debilov, mislim, da si po rangu kar Master !!!!
LP

Urh

krucymucy ::

LTR-40125W in LTR48125W prav tako tudi LTR32125W so fizično popolnoma enake enote z različnimi firmware-i! kaj se spremeni če flešaš pa je drugo! Če pač v firmaware-u ni vključene podpore MT. RAINIER-ju ga ni, če pa je pa je!!! Enote vse namreč to podpirajo - če je le flešan s pravim firmwareom!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskete prihodnosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
677949 (5517) CaqKa
»

Kateri pekač med izbiro...

Oddelek: Kaj kupiti
131035 (766) bukvi
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565373 (4183) bastadu
»

cd-rw

Oddelek: Kaj kupiti
251543 (1144) BoO
»

WinXP in SP1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141410 (1049) Tomi

Več podobnih tem