» »

Lastniki TEAC-a 40x Writer-ja!

Lastniki TEAC-a 40x Writer-ja!

DeLonghi ::

Je že kdo od vas snemal z vec kot 24x hitrostjo? Meni namrec se ni uspelo, imam pa Acer CDje, ki priporocajo le 24x...ce sem sprobal z 32x ali 40x, mi ga ni posnelo do konca oziroma mi ga potem ni znalo brati...
Mi lahko kdo pomaga z nasvetom, kako posneti z vecjo hitrostjo kot 24x in katere medije naj uporabljam?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Han ::

Seveda. Mitsui 16x snema brez težav na 32x, Mitsui/Teac 24x gre na 40x. Rabiš boljšo znamko plošč. Acer je bolj podn. Pa firmware posodobi, če imaš še 1.0A ali 1.0B.

ender ::

na cenene princo sem snemal z 40x brez problemov.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

TheJack ::

Zadnje čase uporabljam predvsem Acer cedeje in moram reči, da imam z njimi sam odlične izkušnje. Uničil nisem še niti enega, pa sem jih posnel gotovo že več kot 70. Je pa res, da uporabljam 8x Plextorja. Po drugi strani pa z Acerji nima nobenih problemov niti moj kolega, ki jih snema z 24x (Teac 24x).

Ne bi jih ravno označil kot ''podn''. Pravzaprav so eni od najboljših, kar sem jih kdaj uporabljal. ''Podn'' so pa recimo SmartBuy.
Bonis nocet, qui malis parcit.

DeLonghi ::

hvala za odgovore...bom pocekiral, kako je z zgoraj omenjenimi CDji

Zanima me se damo, kako je z Mt. Rainer - dela li ne dela v XPjih - oz. kako se sploh dela ž njim?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

TheJack ::

Kolikor jaz vem (ampak nisem prepričan), WindowsiXP še ne podpirajo Mt Rainierja, čeprav ga je razvil Microsoft. Morda s prvim Service Packom.
Bonis nocet, qui malis parcit.

ender ::

z InCD dela Mt.Rainer brez problemov v Win98.

TheJack ::

Khm. A ni fora Mt Rainiera, da dela brez raznih pomožnih programov, kot je InCD? (native OS support)
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Han ::

Da, ampak ker preljubi M$ mečka s podporo, smo zaenkrat obsojeni na "zunanje" programe.

Od kje ti to, da je M$ razvil Mount Rainier? 8-O

TheJack ::

Nekje sem prebral, pa se ne spomnim več kje. Ampak ko sem malce bolj pogledal, sem ugotovil, da je Microsoft le sodeloval pri tem standardu. http://www.cdrinfo.com/articles/cd-mrw/...
Bonis nocet, qui malis parcit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hitrost in peka cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
323863 (3421) frenk
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565371 (4181) bastadu
»

Liteon 40x vs. TEAC 40x...hudi problemi z TEACom

Oddelek: Strojna oprema
171085 (882) DeLonghi
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605572 (4565) ender
»

Pečica

Oddelek: Kaj kupiti
341835 (1208) humanoid

Več podobnih tem