» »

Pomoč: Zvočniki za PC

Pomoč: Zvočniki za PC

Troyan ::

Pozdravljeni!

Prosil bi vas za pomoč pri izbiri zvočnikov za moj PC. Prebral sem že vse teme in komentarje vendar sem v hudi dilemi, saj je veliko postov nasprotujočih, želje/potrebe uporabnikov pa različne... in glede na to tudi ocene določenih zvočnikov.

Naj opišem svoje potrebe/želje.
Moja soba je velika 15m2. Do sedaj sem uporabljal starejši geniusov 5.1, s katerim sem bil razmeroma zadovoljen, dokler woofer ni omagal in eden od sprednjih zvocnikov popolnoma onemel :-( Zvočnike uporabljam predvsem za poslusanje glasbe in gledanje filmov. V sobi jih lahko razporedim primerno, če bi mi priporočili več-zvočniški sistem.

Pri izboru se mi je zataknilo že pri osnovnem vprašanju ali naj si nabavim "boljši" 2.1 sistem ali 5.1. Glede znanja o kvaliteti zvoka in zvočnikov lahko rečemo, da sem popoln amater!

Za nov zvočniški sistem imam na voljo okoli 300 Evrov.

Vsako pomoč zelo cenim in se vam že vnaprej zahvaljujem!!

jRk0 ::

Edifier S550D (5.1) ali S730D (2.1). Za glasbo, so dost boljsi od logitechov in drugih primerljivih zvocnikov, vsi so dovolj mocni, sateliti so pa narjeni po principu booksheflov zvocnikov, vendar pac v manjsem merilu in majo zato tudi boljse srednje tone. Slisal sem S530D (2.1 sistem iz 550D) in so res superca. dobavljivi pa iz Avstrije ali Nemcije za okol 20 eur postnine.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6912278 (9436) boolsheat
»

Zvočniški sistem 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
101360 (1233) Slasher
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658874 (7534) Clone
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168842 (6526) Pyr0Beast

Več podobnih tem