» »

Grundig brivnik

Grundig brivnik

fctirol ::

Imam namen kupit, pa me zanima kakšne imate kej iskušnje s takimi brivniki? Koliko jih kaj priporočate?

lep vikend!

fctirol ::

Čisto nič nihče ne ve o takih brivnikih?

Kaj mislite ali je model: MS 8640 za 40 eur cenovno ugoden glede na kvaliteto?

Hvaležen bi bil za odgovor, če je tu kak expert

lp

dolenc ::

Okej so, jst imam nekega philipsovega s 3mi krožnimi rezili, mislim da je bil takrat cca 200eur. Razlika med cenejšimi pa dražjimi je predvsem v bateriji. Moj zdrži ene 2 mesca če se brijem na 2 dni. Načeloma ti manj razdražijo kožo kot britvica, ti jo pa vseeno malo, kaka krema potem ne škodi. Britvice držijo dolgo, jaz ga imam 2 leti (same dvojke) pa brije isto kot nov.

Britje je bol "zakomplicirano" kot z britvico, malo odvisno od poraščenosti, če imaš trše dlake ni problema, če imaš mehkejše (si bol mlečen :D) se malo namatraš. Vsekakor pa je britje bol komplicirano kot z britvijo kjer samo potegneš, tukaj pa kak kotek loviš :). Je pa bol preprosta priprava, nobene kreme prej, pač pred računalnikom ko nimaš kej počet malo zabrniš :D, ali pa če je potrebno malo na hitro ...

Kvaliteta britja je odvisna kolk se potrudiš :)

Vsekakor je priročna zadevica za met.

šernk ::

mislim da se na tem ne splača ravno šparati z denarjem, en philips tam za okoli 100EUR pa ne moreš nič zgrešit, pa z tehnologijo britja speed XL. Imam enega prvih z to tehnologijo, takrat sem dal zanj v akciji 120EUR (znižan iz 160EUR) in ga imam zdaj ene 4 leta že, pa lahko rečem da brije kot nov.

prejšni je bil nek cenen za cca 7000 SIT in sem ga imel dobri 2 leti, vendar ga je 8 let star philips povozil v kvaliteti britja.

raje kupi nekaj kvalitetnega, ker ti bo zdržal 5+ let če se briješ vsak dan. glede grundig in brawn brivnikov pa nimam izkušenj
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Griffith ::

Jaz uporabljam Philips HQ8100 Speed-XL. Zelo zadovoljen, veliko bolj kot prej od navadnega Brauna, kjer sem mu moral pogosto menjati mrežice, pa tudi počasneje je bril. Kako je s kakimi dražjimi Brauni pa ne vem.
Skratka, če ne rabiš baterije potem priporočam: http://www.shavercentre.com/philips_hq8...

fctirol ::

dolenc je izjavil:

Britvice držijo dolgo, jaz ga imam 2 leti (same dvojke) pa brije isto kot nov.



Torej jih ni potrebno pogosto menjat? Saj misliš rezalne glave pri brivniku ali kakorkol se že reče? Sem čist nov pri brivnikih...:8) Tud brit sem se začel bolj pred kratkim, pa iščem, kje bi kako tako stvar vprašal...

šernk ::

rezalne glave ti praktično preživijo brivnik. sam se brijem vsak ali pa vsak drugi dan in po 4ih letih britja nikakor ne razmišljam o kakršnikoli menjavi. Pa da imaš na baterijo je super zadevca, zdrži mi cel mesec brez polnjenja, briješ se pa lahko na vsakem koraku :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fctirol ::

Pol pa pri brivniku ne rabš vbistvu nič menjat? ok, kul:)

kaj pa kake mrežice menjat, kot je nekdo pred mano napisal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fctirol ()

Melanholija ::

Ni potrebe..

fosil ::

Mrežice znajo sicer bit precej občutljive, ampak če paziš ni potrebe menjat.

Če pa recimo pri prižganem brivniku vanjo drezaš z nohtom :P potem se pa zna poškodovat. Ampak niso drage za zamenjat.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156607 (1961) Klamzi
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698274 (45727) šernk
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514363 (11585) LordTado
»

ker brivnik?

Oddelek: Kaj kupiti
486915 (5015) glinik
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346661 (6020) Saladin

Več podobnih tem