» »

ker brivnik?

ker brivnik?

huelz ::

ja, se zavedam, da tole lih ne spada semle, pa me vendarle zanima, kater brivnik kupt. zej, baje un philipsov kvadraeksn ni dobr (baje "cuka" prevec), sta potrdila dva frenda. zej c ma ksn kej vec izkusn, jih lahko izrazi. sprasujem pa zato, ker mi moj mach3 ze preseda, ker se morm ene 3x tedensko brit, tko da...

Elemen_T ::

Jazst sem si kupil brivnik PHILIPS HQ 6465+Strižnik HQC
Mogoče drago...ampak odlično! Dobiš ga na tehnika.net ...okoli 30k. Splača se kupit dober brivnik z znano blagovno znamko da je stvar res zanesljiva. Slednji brije zelo zelo natančno.

R@C@ ::

Tko nared k jest. 120 Fan in si ga usmer v fris! :D

Dax ::

Samo dejstvo ostaja... noben "suhi" brivnik ne obrije tko gladko, kot Gillete Mach3...

MadMax ::

In se eno dejstvo: cez eno uro ni opaziti razlike...

Alec999 ::

jst mam PHILIPS 5421 pa seka ... ce mas pa vec dnarja kokr 17 cukov al kok je ze bil pol si kup 6xxx k so se bolsi ;)

Dax ::

MadMax... ni res... čez kake štiri ure... OK

In tud pri feelingu ni primerjave...

`DoC ::

Ne vem no jst če se brijem z električnim pol dobim ful mozoljev tako da moja kožica nežna:D tega sploh ne prenese. Sem zvest pristaš mokrega britja...

lp
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

MadMax ::

Ce mas akumulatorskega, se lahko brijes med voznjo v sluzbo/solo... Kr nekaj minut dlje spis:D

Pr men mora bit mokro britje res mokro; po odmakanju v kadi, na primer... Drugace mi pol kocin pobrije, pol pa populi:( nic kaj nezno...

3LeR. ::

el. brivniki so za lenuhe pa še pol kurca niso vredni
mach 3 rooooxxxxx :D

Koci ::

ni ga čez Gillete Match 3 in neko pasto, ki jo dobiš v trgovini za 300 tolarjev.

Mitja 34 ::

Ka te rabiš brivnik,mal HCl pa si za neka cajta preskrbljen. :D

G[e]c ::

Brivniki Sucks ni ga cez Mach 3 :))

Elemen_T ::

Mogoče da je mach III res najbolši med vsemi ampak jast sem navajen na elektriko - Gre veliko hitreje in predvsem bolj nežno.:\

krneki ::

Pred kakšimi 6 mesci sem presedlal iz mach3 na Phillips Quadra Action 6890. In moram rečt da zadeva obrije enako! Seveda se moraš znat tud brit. Jest zadeve ne zamenam za nč, ker pršpara cajt in briješ se kjer se hočeš.

ABX ::

Brivni aparati so zakon če imaš močno brado. Shit je v temu da ko menjaš una rezila te grdo olupijo (50% cene celega brivnega aparat).

Mach 3 in podobno pri meni odpade ker pokurim ene tri žilete preden se cel pobrijem, poleg tega če imaš mehko kožo ti ta začne razpadat (potegneš kožo z prstom in začneš krvavet).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Yohan del Sud ::

Pravi moški si kocine povoska, populi, depilira in zapečati s katranom! >:D

LuiIII ::

Hej jaz imam doma pa še klino in penzel, če kdo ve kaj to je. Aja pa klino se brusi s posebnim pasom. Pobriješ se enako hitro kot s kakšnim Machom, zabriješ pa še hitreje:D. Je pa faj, če se ti ni treba briti ravno vsak dan.

Lui

DarkSite ::

Torej ker brivnik kupiti:

Odločam med spodnjimi primerki.
Stran od spodnjih modelov:

1) HQ5421 PHILISHAVE REFLEX PHILIPS
2) Philips HQ 5812 Brivnik
3) Philips HQ7415 Brivnik
4) Philips HQ7830 Brivnik
5) Philips HQ8445 Brivnik

Aje se kaksen boljsi model od teh...glede na zgornji cenovni razred?
Kerga priporočate in zakaj?
Kolk cajta kej te naprave zdrzijo(leta,meseci)?

Pa hitro odgovorte k dlake hiter rastejo...

cao
:)

Gwanaroth ::

Smola + samolepilni trak powah :) :)
Lights often keep secret hypnosis..

BigWhale ::

Bencin, vzigalica anyone?

Caligula ::

Jz mam ze ene 7 let Philishave k sm ga dubu v Duty Freeju za 150 mark takrat pa dela k sus. Pa priginal ma tista tri rezila gor. Se nism nikol menju.

Je pa res, da to ne pove nic za te k se dons prodajajo. Lahk se je ze vse to spremenil.

antonija ::

Mach 3 makes ou feel manly!!!>:D And it also rox....:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

cryptozaver ::

Philishave serije od 6000 naprej bo sigurno dobra izbira. Nic ne cuka, nic ne rani koze, nic ne pece koza, samo operes pod vodo, je na baterije... (lahko se brijes med zajtrkom :) )
Kadar imas pa cas, priporocam MACH 3. Meni zadostuje za dva dni!

OldSkul ::

Mach 3 caruje, samo je pa res da se če imam res dolge kocine brijem tudi 15 minut.

VASkO ::

jaz pa se ne rabim brit, ker mi skoraj nic ne rase pa sem ze cetrt stoletja star pa sem faus vsakemu kosmatincu

Smorny ::

jaz mam philipsa že 7 let in deluje brez problemov, je akumulatorski. Do sedaj sem menjal samo rezalne glave, akumulator pa še vedno drži cel teden. Pogrešam le, da se ne prilagaja obrazu.
Glede mozoljev in rdečice po britju: s časom se koža tega navadi in se nekoliko utrdi.
Če bo crknil bom nabavil philipsa ali pa braun (interface).
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

krneki ::

Če si za brivnik pomoje s Philipsom 6000+ nimaš kaj za zgrešit. Jaz imam že nekaj let 6890 in sem zelo zadovoljen. Včasih se brijem na nulo, včasih pa sam s trimerjem odvisno kako mi paše in oboje opravi odlično. Ko je zadevo treba oprat ga samo pod curkom vroče vode namakaš in to je to.

iso2000 ::

Jaz pa sem z elektrike migriral nazaj na manualno britje, ker je neprimerno boljše! Philipsa pa uporabljam samo še za na kakšna potovanja.
LP

Jux ::

sam sem koristil nebroj brivnikov in daleč najbolje obrije mach3. Sploh ne razumem, kako lahko trdite da se hitreje pobrijete s tem klumpom od philipsa (mam enega z tremi glavami doma, z akumulatorjem, ni odporen proti vodi, pač ne vem točne številke :)).

Jst osebno vzamem penzl pa kakšno kvalitetno kremo oz. peno za britje pod pritiskom od Niveje in svežo mach 3 žiletko. V dveh minutah se pobrijem bolj na bolj gladko kot sem bil gladek takrat ko sem ven iz maternice prilezel. Je pa saffer, ker so žiletke res drage - tko da bi jst reku če nimaš keša se brij z phillipsom, drgač pa mach3 in pogosto menjanje žiletk.

PS: kako vam znese se pobrit z elektriko hitreje kot z žiletko. Pa z pobrit mislm pobrit, ne pa mal počohat po faci tko da si ves šekast. Sem se ene 3 mesce redno bril z brivnikom in ok, če se VSAK dan briješ pol še gre, ampak 3 dni stara brada recimo - GROZA.

Še enkrat MACH 3 0WNZ!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

BlackHole ::

Ker tudi sam prisegam na Mach3, me zanima kako pogosto menjate žiletke. Menni se zdi, da imam tisti komplet (4 ali 3) sigurno vsaj pol leta, če ne več. Brijem se pa 2 x tedensko in sicer tako, da se najprej pobrijem z enim starim Braun brivnikom, toliko, da tisto taglavno dol potegnem, potem pa lepo z Mach 3 spoliram kožico.

Divko ::

Jap, Mach 3 je mega, samo bog ne daj z vrelo vodo razkužvat žiletk, ker una gumica pa še un "balzam" trakec takoj razpadeta...:D Drgač pa eno britvico uporablam tko dolg, dokler ne začutim, da ne teče gladko po bradi, se prav po filingu...

Dr_M ::

za rocno britje je res delec najboljsi mach3 :) parkrat potegnes in si ze vs lep ;)

glede strojnega britja..mislm da so najbolj kvalitetni braunovi brivniki. moj fotr je ma enga ze vec kot 10 let, pa si je novga kupu sam zato, ker se je prejsnjega navelicu :) nekateri so govoril da se tista mrezica lohk strga, ampak jest nikol nism vidu da bi se kdaj. aja..pa brijejo tut odlicno :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

krucymucy ::

mati mi je kupila phillisshave pred leti, se vedno stoji tam v omari ... sem ji reku a i blo skoda dat 28k al kolk je ze dala takrat, da se jest z gillette brijem ... ali pa wilkinson diammond je tudi zelo dober, mogoce se boljsi od mach 3, sam se pa zapaca, kar se mach 3 ne .... neumnost je kupovati brivnik za 25k ... za 25k se brijem z mach 3 pet let ... v teh letih bo pa tud brivnik crknu ...

cryptozaver ::

Brown SUX. Pa tut mrezica se strga, koza pece, daljsih dlak ne obrije. No vsaj tako moj bivsi. PhiliShawe je za razred boljsi. Zmore vse prej omenjeno, je na baterije in se pere z vodo. Kaj bi si lahko se zelel?? (Razen to da se ga ne navelicas :D ).

TESKAn ::

Hehe, Mach3 čez vse:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

m.i.h.a. ::

Mach3 fan club TUKAJ!:D

glinik ::

Jaz imam pa Brauna 6550, pa tudi super brije.Po treh letih se mi je zdaj malo mrežica poškodovala, itak bi se naj menjala vsaki 2 leti.

Malo slabše brije v tej "vdolbini" pri grlu, je pa to edina pomanjkljivost.

Lp

McBoby ::

Jaz sem se zdaj nekako odločil za Philips HQ7830 Brivnik. Zdaj me pa zanima, kje ga najceneje kupiti. V big Bangu in Merkurju sta po 27.790,00 sit. Je kdo videl še ceneje?

cryptozaver ::

Dobra odlocitev. Cekiraj se v BOF- u. Ko sem jazz kupoval philishavea je bil tam najcenejsi. Pol pa gres se na en cocktail in si na istem...:D

Jux ::

nooooooo. MACH 3: resistance is futile - we will assimilate you.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Bevcan ::

Tisti ki tako zagovarjate mach 3, kaj boste rekli ko bo ven prišel mach 4, zdi se mi da na tržišče pride vsake pol leta en nov brivnik in stari je v hipu pozabljen, za razliko od električnih. Tu noben ne zagovarja Philipsa HQ 8894

Jux ::

če lahka nardijo boljši brivnik od mach3, pol pa svaka jim dala. Predvsem pa ne se tolk petelinit, mach3 je pomoje zuni že skor dve leti.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Dr_M ::

mach3 je uzun ze ene 3 leta. jest ga mam 2.5 leti, pa sm ga bl pozn dubu. sam strojno britje se nikakor ne more primerjat z rocnim, je pa res da je pri rocnem vec packarije :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OChack ::

kaj pa kej tacga k bi kocine populul vn z čimmanj bolečine?
Int€l inside, IDIOT Outside

Blaz90 ::

Torej. obujanje stare teme :D, tudi jst kupujem brivnik saj se britvice enostavno ne splačajo zame (vem, da se fajn obriješ pa vse. Sam jst mam zelo gosto pa grobo brado.)
Ker mislim zapravt kr dost denarja (nagibam se na tega) me predvsem zanima:
- če mogoče ma kdo ta brivnik in kok se kaj odnese ?
- ter kolko je kaj razlike proti enemu staremu phillipsu, npr. fotr ma nek 54xx model s tremi glavami in mi je kr vredu, vendar predvidevam da je ta kr boljši ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

jrtjtejtt ::

Jst predlagam nakup tega KliK
:D :D :D

Saladin ::

Če se z očetovim lahko dovolj dobro pobriješ, potem vzemi le posodobljeno varijanto istega, ne pa takoj najdražji model.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

glinik ::

Če ti je tisti stari Philips OK, potem bo najbrž tale nov BOMA ... upam vsaj :)

Stestirat ga res ne moreš nikjer :(

Jaz sem trenutno na klingi, ki je brez konkurence ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698078 (45531) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824192 (16244) radmannsdorf
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514349 (11571) LordTado
»

Brivnik

Oddelek: Loža
4610507 (7106) matmel
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346654 (6013) Saladin

Več podobnih tem