» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
11 / 19
»»

juhuba ::

Slabše kot prej.. Katastrofa!

max00slo ::

RoKFeler, a ti delaš pri njih? Kdo lahko tole zagovarja? Jezus kristus... pač so naredili tako in bodo delali tako, ker lahko. Ni konkurence - torej so najboljši.

Še enkrat... bolha... jezus kristus...
Si non confectus, non reficiat.

Alien123 ::

Prej je bla super, zdaj pa je grda u p..

Dumber ::

matobeli je izjavil:

sej obstaja, facebook market :))

sicer pa, od kdaj pa obstaja pravilo da če je zadeva edina in kao "dovolj dobra" da se je ne sme kurcat? sej politiki tud nekaj delajo, pa je vsem jasno da bi blo lahko bolje.


Tudi jaz ne razumem zakaj ne bi smeli kurcat. Zaradi ene pasice zgoraj kjer piše da še bodo 24ur težave? Saj ne bodo drasticno spremenili v teh urah da bo potem kul. Res ne razumem kaj so razmišljali to ni za nikamo. Sem pričakoval nekaj v stilu letgo iskanje glede na lokacije, pameten mobilen app... ne pa to sranje.

MatejT ::

Dumber je izjavil:

matobeli je izjavil:

sej obstaja, facebook market :))

sicer pa, od kdaj pa obstaja pravilo da če je zadeva edina in kao "dovolj dobra" da se je ne sme kurcat? sej politiki tud nekaj delajo, pa je vsem jasno da bi blo lahko bolje.


Tudi jaz ne razumem zakaj ne bi smeli kurcat. Zaradi ene pasice zgoraj kjer piše da še bodo 24ur težave? Saj ne bodo drasticno spremenili v teh urah da bo potem kul. Res ne razumem kaj so razmišljali to ni za nikamo. Sem pričakoval nekaj v stilu letgo iskanje glede na lokacije, pameten mobilen app... ne pa to sranje.


Alternativa seveda obstaja. To je Prodajko platforma, ki je sicer še na začetku pa vendar ima trenutno že več kot 33K mesečnih uporabnikov in raste ;)

digitalcek ::

Ijus je izjavil:

https://www.bolha.com/ huhu

haha isti kurac k prej sam izgled je drugačen.


Tole pa je kopija hrvaškega Njuškala. Fkrali?
Sicer mi je Njuškalo, pa ne vem povedat zakaj, precej v redu!


https://www.njuskalo.hr/

Zgodovina sprememb…

sitriani ::

Groza, zdj je treba res skrolat vsakič čez vse filtre jaoooo....

fikus_ ::

Rok, brez zamere, ampak tole je slabše kot prej, nedokončan produkt. Jaz se s takšnim pol izdelkom ne bi upal pojaviti.

Saj s časom bodo marsikaj popravili, ampak prvi vtis je slab.

opeter ::

Ijus je izjavil:

k smo/ste že pri tem: kaj pa kaka 3Delavnica? jao fak ta stran je bla bog i batina za grafičarje. jaz sem bil tud aktiven član foruma.
dajte tud to naredit pi*** no! k prov pogrešam kak grafičarski forum na slovenskem.


A veš, da jtista stran ni bila komercialne narave? En (oz. nekaj oseb) je iz žepa plačeval gostovanje, a to je to.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dumber ::

Želim si eno tržnico kjer ne bo možno oddati oglasa kupim.

hojnikb ::

Skylord je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Skylord je izjavil:


Ne vem zakaj potem ne spacaš nekaj boljšega, če si že tako pameten in sposoben.
Očitno nisi niti študent, kot rečeno 5 letni mulc, ki tukaj gor nekaj pametuje.
Čist enostavno, ne "hodi" na bolho pa ne boš imel nobenih problemov.
Potem pa jaz ne zastopim. Halo. Zato ker me malo boli za design.
Pa kaj če so kopiral. Itak če so isti lastniki da bodo kopiral.
Čas bo pa pokazal al bo bolje ali slabše.
Saj se vedno nekaj kurčite tudi, ko so ali bodo prenavljali slo-tech vas bo cel kup pametnjakovičev, ki bi to naredili boljše.
Vsaka stvar pa potrebuje čas da se privadiš. Samo ne tukaj mora nekaj mulcev, ki pojma nimajo vse že vnaprej spljuvat.
Daj povejte vi, ki ste najbolj glasni kaj ste vi do sedaj spacal skupaj?

Saj so drugi poskusili - precej bolj sposobni od "tima" ki je tole sestavil, ampak je žal tako, da tisti ki ima uporabnike ostane živ, konkurenca pa ne uspe - Slovenija je preprosto premajhna.
Zato imamo skropucala a'la bolha in avto.net. Kjer prevaranti vladajo in se ti oglasi vsiljujejo na vsakem kvadratnem angstromu zaslona, ki je "prost".
Jaz imam svojo spletno stran s solidno obiska, ki je brez oglasov, in služi izmenjavi informacij. Na mojih strežnikih, ki jih plačam sam. Če bi se lotil oglasnika, bi verjetno računal par centov po oglasu in ne imel reklam na strani ...

Kot rečeno. Naredite kaj boljšega ne pa samo govorit.
hojnik and kompani...
Da ne boste samo tukaj gor glasni. Da vas vidimo junake.
Zanimivo da vsi tukaj in sedaj full glasni, da vidimo vašo stran.
Itak čez noč ne more bit, samo se takoj vidi in smo videli veliko poskusov, pa nič od nič, ne vem jaz čakam na boljšo ponudbo.


Lj, sj ni treba bit jezn, da ti niti teh 6e/h ne plačajo. Ni čudno da je takšen zmazek.

Stvar je taka, da bolši oglasniki so že bili, ampak niso uspel, ker je bilo enostavno premalo uporabnikov. To še vedno ni izgovor, da more bit bolha govno od govna. Pa 2 dni, da spravijo v red? Nezaslišano na takem portalu.
#brezpodpisa

Baja ::

pogrešam filter objavljenjo vceraj. šalabajzerji.

treba bo eno skripto spisat ...

Bellzmet ::

Tole je sedaj Njuskalo s slabim slovenskim prevodom. Škoda, sem mislil, da bo dejansko nekaj novega, boljšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

doctorM ::

digitalcek je izjavil:

Ijus je izjavil:

https://www.bolha.com/ huhu

haha isti kurac k prej sam izgled je drugačen.


Tole pa je kopija hrvaškega Njuškala. Fkrali?
Sicer mi je Njuškalo, pa ne vem povedat zakaj, precej v redu!


https://www.njuskalo.hr/


Men meče na telefonu na bolha.com njuskalo pasico cez spodnji cel ekran da dodan na domaci zaslon???

Bellzmet ::

Ja samo kloniral so Njuskalo.hr na slo bazo in od bolhe grafiko. Niso pa še vsega prevedli, pa vse povezave tudi še niso OK.

opeter ::

A ima Njuskalo in Bolha istega lastnika? No, saj je vseeno.

Simpatično strukturo ima npr. madžarska Vatera.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

_marc_ ::

Svojih oglasov ne moreš popravljati. Če na katerem od svojih oglasov klikneš na ˝popravi˝ te vrže v osebne podatke in ne v oglas, ki bi ga rad popravil.

njyngs ::

Zakaj to pišete sem? Take buge se bi zdaj moralo javljati bolhi, ne jamrati na forumu.

fikus_ ::

Saj se je Rok oglasil tukaj.

_marc_ ::

njyngs je izjavil:

Zakaj to pišete sem? Take buge se bi zdaj moralo javljati bolhi, ne jamrati na forumu.

Saj jih, Bolhi pošiljamo buge, tu jih samo šimfamo.

Machete ::

Vsaj spam scammerjov bo malo manj, ker se zateva vpis številke slovenskega operaterja. Nič več vojakov na misijah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bellzmet ::

In kaj potem, če slovenskega? A dobiš potrditveni SMS s kodo na telefon? Če ne, lahko vsak nigerijc najde slo številke in si jo potem zmisli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Machete ::

Ja potrditveni sms.
(kar še ne dela, sam hej ka pa je to vprimerjavi s slabim hrvaškim prevodom)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Bellzmet ::

A če nimaš telefona pa ne moreš prodajat?

Ne verjamem, da je/bo obvezen vnos veljavne telefonske številke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

djabi ::

Bellzmet je izjavil:

A če nimaš telefona pa ne moreš prodajat?

Ne verjamem, da je/bo obvezen vnos veljavne telefonske številke.


Baje bo. Zaradi preprečevanja zlorabe ... no saj te še vedno lahko nategnejo. ;)

Machete ::

Ne vem, jaz sem hotel obnoviti en oglas, pa zahteva vpis kode dobljene preko smsa. Ampak pač ne dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

A una rumena pasica bo sedaj tam več dni? Zakaj ni samo na začetni strani lol, ne da zavzame toliko prostora na telefonu. To je to, ko giki programirajo in se ukvarjajo z designom in uporabniško izkušnjo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bastadu ::

Zgleda še vedno ne bo opcije aktivirati več oglasov naenkrat, katastrofa ...

Miptrip ::

Kaj pa izbira zasebnika ali trgovine, a zdaj bo treba še vse oglase od trgovin pogledat, bo tako kot salamon 90% trgovine ostali pa take ne objavljajo ker se jih ne vidi med vsem drekom.

juroz ::

upajmo da je to zadnji žebelj v krsti bouhe. ;)
drugače pa tisti ki je prodajkota reklamiral -> daj naredite filtre kot se zagre.

Bellzmet ::

djabi je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

A če nimaš telefona pa ne moreš prodajat?

Ne verjamem, da je/bo obvezen vnos veljavne telefonske številke.


Baje bo. Zaradi preprečevanja zlorabe ... no saj te še vedno lahko nategnejo. ;)


No fajn, če bo. Drgač te pa tudi kupec lahko nategne... ;)

Aja seveda so telefonske kul samo zaradi "nigerijcev".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

FTad ::

opeter je izjavil:

A ima Njuskalo in Bolha istega lastnika? No, saj je vseeno.

Simpatično strukturo ima npr. madžarska Vatera.


Avstrijski Willhaben ima tudi dober vmesnik imo.

Machete ::

No sedaj ne zahteva več potrditve. Oglas lahko obnoviš brez vpisa telefonske. (Mogoče so obupali, ker jim ne rata vzopstavit storitve?)
Ampak zadeva ni kar tako rešena, saj v zadnjem koraku omogoča zgolj obnovitev s 'plačljivo opcijo'. Brezplačno sploh ne moreš obnoviti (neizpostavljen oglas).
Sem pa kliknil ok, preden sem opazil, da je privzeto obkljukana plačljiva storitev za 3,56 EUR in je šlo čez, čeprav imam samo 0,6 EUR še na računu. ??!! :D
Ne vem ali je izpostavljen ali ni, zda je pač itak prvi, ker je zadnji vpisan.. Nič jasno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrStein ::

Ijus je izjavil:

https://www.bolha.com/ huhu

haha isti kurac k prej sam izgled je drugačen.

Pa še to minimalno. A so samo barve in debelino črt spremenili? Pa font?

matobeli je izjavil:


nej se magari združijo čist z njuškalo, da prikazuje vse oglase, če so že ista firma.

Ta sprememba bi dejansko bila smiselna.

Glede mobilnega pa raje sploh ne bom gledal. To ponavadi zgleda, kot da testirajo (in razvijajo) na kaki tablici z 10" ekranom in rečejo: saj je skoraj dobro... Ship it!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Kamion ::

bastadu je izjavil:

Zgleda še vedno ne bo opcije aktivirati več oglasov naenkrat, katastrofa ...


To so skrili že v stari verziji zaradi upsellinga.
Vendar je JS funkcija še vedno obstajala, tako da je bilo treba samo pravi gumb vstaviti v HTML... :D

The Player ::

Kamion je izjavil:

bastadu je izjavil:

Zgleda še vedno ne bo opcije aktivirati več oglasov naenkrat, katastrofa ...


To so skrili že v stari verziji zaradi upsellinga.
Vendar je JS funkcija še vedno obstajala, tako da je bilo treba samo pravi gumb vstaviti v HTML... :D


Prosim razloži kako tale "upseling" izgleda v praksi, ker si ne predstavljam kako bi to delovalo na bolhi.

To, da so ukinili ta "feature" je res traparija. Na koncu se ti je bolj splačalo po preteku oglasa, starega izbrisati in na "novo" ga ustvariti, ker gre nov oglas avtomatsko takoj na prvo mesto, kot pa iti vsakega posebej aktivirati.

nejodagreat ::

opeter je izjavil:

A ima Njuskalo in Bolha istega lastnika? No, saj je vseeno.

Da.

https://www.styria.com/en/brand-portfol...
https://www.styria.com/en/brand-portfol...

Zgodovina sprememb…

2dark ::

Sporočila ni možno popolnoma izbrisat iz koša? Pa niso notri zložena prvilano po datumih.

Bolho so kakšni južni kupili, ker mi pri sporočilih spodaj piše SLJEDEČA ...

Zdaj silijo v objavo lokacije. Še nabolje, da jim točno poveš kje si doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

jocoj ::

The Player je izjavil:

Kamion je izjavil:

bastadu je izjavil:

Zgleda še vedno ne bo opcije aktivirati več oglasov naenkrat, katastrofa ...


To so skrili že v stari verziji zaradi upsellinga.
Vendar je JS funkcija še vedno obstajala, tako da je bilo treba samo pravi gumb vstaviti v HTML... :D


Prosim razloži kako tale "upseling" izgleda v praksi, ker si ne predstavljam kako bi to delovalo na bolhi.

To, da so ukinili ta "feature" je res traparija. Na koncu se ti je bolj splačalo po preteku oglasa, starega izbrisati in na "novo" ga ustvariti, ker gre nov oglas avtomatsko takoj na prvo mesto, kot pa iti vsakega posebej aktivirati.
Ali upselling sedaj spet dela? Ker sem obnovil 20 oglasov in so vsi skočili navzgor, vendar je datum objave na današnji dan in ne prvoten dan objave. Hrošč?

2dark ::

Mislim, da je čas, da nekdo naredi eno proper slovensko verzijo za prodajanje. Ker tole je en kurac.

Samo dobro ime si je potrebno spomnit, ki ne vsebuje šumnikov, enostavno in ima asociacijo na prodajo predmetov.

jocoj ::

2dark je izjavil:

Mislim, da je čas, da nekdo naredi eno proper slovensko verzijo za prodajanje. Ker tole je en kurac.

Samo dobro ime si je potrebno spomnit, ki ne vsebuje šumnikov, enostavno in ima asociacijo na prodajo predmetov.
Prodajko

2dark ::

jocoj je izjavil:

2dark je izjavil:

Mislim, da je čas, da nekdo naredi eno proper slovensko verzijo za prodajanje. Ker tole je en kurac.

Samo dobro ime si je potrebno spomnit, ki ne vsebuje šumnikov, enostavno in ima asociacijo na prodajo predmetov.
Prodajko


Prodajko je smešno ime. Ime mora biti dobro.

jocoj ::

Prodajko že obstaja, če ne veš

https://www.prodajko.si/

2dark ::

jocoj je izjavil:

Prodajko že obstaja, če ne veš

https://www.prodajko.si/


Vem. Samo je smešno ime. Največji izziv je poiskat pravo ime.

digitalcek ::

Prodajko-kupko.
Ali pa: prodam-kupim.

Zgodovina sprememb…

Ijus ::

haha trzinka.si - tr(govanje) z in(ternetom) -ka
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Uizi ::

Prodam dobro ime. Cena:10k€ + 5%/mesec Lp

Ganon ::

Sporočila imam vsa pomešana, sploh niso razvrščena kronološko. Nekaj besedila je v hrvaškem jeziku. Pri oglasih, ki bi potekli čez 5 dni, mi piše, da potečejo čez 45 dni. Zasebna spročila sploh delujejo?

;-) ::

Jaz pa okoli prodajkota nimam kaj prevec pripomb, letos sem prodal novga ponyja na prodajkotu, isto en avto, kitaro, en telefon. Kr siba zadeva za tak malo uporabnikov.

Bolha je res velika po stevilu ljudi in bi blo fajn da bi dobro delovala, ker alternative nimamo.

2dark ::

;-) je izjavil:

Jaz pa okoli prodajkota nimam kaj prevec pripomb, letos sem prodal novga ponyja na prodajkotu, isto en avto, kitaro, en telefon. Kr siba zadeva za tak malo uporabnikov.

Bolha je res velika po stevilu ljudi in bi blo fajn da bi dobro delovala, ker alternative nimamo.


Imamo. Reče se mu Marketplace na FB-ju.
««
11 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645392 (2843) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935400 (12753) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049975 (23899) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419425 (15059) Ziga Dolhar

Več podobnih tem