» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
9 / 20
»»

Mavrik ::

To te do trenutka ko pride do tebe z DDVjem lih stane toliko, da doplačaš razliko do 250GB modela. Ne komplicirat in si problemov delat za brezveze.
The truth is rarely pure and never simple.

integral15 ::

no sm najdu mal kako nalozit igro na trdi disk sm to ravno tako potrebujes igro met zapeceno na dvd sm nvm kje je tle pol logika edin da je tisje delovanje pa hitrej nalaha igro to mi pa lih nic ne pomen sm mislu da to ne potrebujes dvdja eh

Mavrik ::

A si mislo da bo piratiziranje preprosto? ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Keyser Soze ::

Mavrik je izjavil:

A si mislo da bo piratiziranje preprosto? ;)

Ma, niti ni toliko piratiziranje kot bolj realen problem.

Sam imam skoraj vse špile na disku (govorim o polnokrvnih špilih, ala COD, GOW, Fable, ipd serije), ravno zaradi pretiranega ruženja DVDja. Me pa blazno moti, da moram vedno, ko hočem zamenjat igro, vstat, stopit do boxa, vzeti ven DVD, ga dat v škatlo, poiskat škatlo od željenega špila, DVD vzet ven, dat v box, in šele nato lahko grem nazaj na sedežno. Boh ne daj, da mam bolj "mood swinging" dan. Takrat pa rajši sploh ne prižgem xboxa, ker se mi ne da skoz sprehajat gor in dol.

Razmišljam, da bi začel kupovat kar online. Ampak problem je v tem, da je ponudba za en drek (sploh bolj popularni naslovi), naslovi stari, cene pa na ravni aktualnih zadev. Go figure.

Bi bil cajt, da počijo še novitete na Marketplace. Mi ne bi bil problem odcolat kakšnih 40EUR za špil.
OM, F, G!

Mavrik ::

Keyser Soze: Se strinjam v bistvu glede tega. Jaz bi kupoval itak vse online, samo je najhujši problem to, da ti originalnih iger (Xbox Originals in Digital Downloads) v Slovenijo sploh prodati nočejo. Samo XBLA igre :\
The truth is rarely pure and never simple.

LuGi ::

Mavrik je izjavil:

To te do trenutka ko pride do tebe z DDVjem lih stane toliko, da doplačaš razliko do 250GB modela. Ne komplicirat in si problemov delat za brezveze.


Zanimal ga je manjsi disk, 20GB - 20eur ni dajatev.

svejk ::

tudi jaz imam eno vprašanje....sedaj imam original 60Gb disk na xboxu---če bi dokupil na ebay 250Gb disk pač nekje...ali semi prenesejo špili in vse shranjene zadeve na novega?

LuGi ::

Kako se ti bodo preneseli ce imas en disk izklopljen drugega pa vklopljenega? Enostavno lahko migriras podatke z http://www.dealextreme.com/details.dx/s...

Ali preko PCja.. priklopis oba diska (ohisje odstranis) in uporabis xplorer360

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

svejk ::

LuGi je izjavil:

Kako se ti bodo preneseli ce imas en disk izklopljen drugega pa vklopljenega? Enostavno lahko migriras podatke z http://www.dealextreme.com/details.dx/s...

Ali preko PCja.. priklopis oba diska (ohisje odstranis) in uporabis xplorer360



hvala

Mavrik ::

Tule se je treba zavedat ene malenkosti: precej plat napiše dodatne podatke na disk ko se priklopi in to čist pokvari Xbox diske (Xbox jih potem noče več prepoznati). Tako je postal moj 20GB disk neuporaben, pazljivo.

Namesto tega migriraš raje podatke z USB ključkom, dobiš enega 2GB za Savegejme in lepo skopiraš na USB ključek, menjaš disk, skopiraš nazaj, zdownloadaš DLCje.
The truth is rarely pure and never simple.

svejk ::

no mavrik sam če kupim original xbox 250Gb disk se to načeloma ne bi smelo zgodit....
ali konzola prepozna vseh 250Gb oziroma 250Gb/1024 = 244Gb?

Mavrik ::

svejk: Nima veze če je originalen ali ne, to se zgodi če tisti disk štekaš na računalnik. To sam pazi.

Drugače dobiš nekaj manj (če se prav spomnim nekih 230GB), ker si konzola za svoj cache in podatke vzame nekaj stran.
The truth is rarely pure and never simple.

svejk ::

ok...vseeno precej placa...
ali je že kdo poizkusil payat nove HD filme...ker kot vem je tole vseeno fat32 tabela in ne NTFS?

Mavrik ::

MKVjev konzola ne predvaja.
The truth is rarely pure and never simple.

svejk ::

Marvrik ali si ziher...da tudi z LT jem ne?

Mavrik ::

LT je uporaben izključno in samo za piratstvo in ti ne spremeni samega operacijskega sistema na konzoli. Ne, niti z LTjem ne gre. Niti z JTAGom.
The truth is rarely pure and never simple.

rdecaluc ::

Jst bi mel pa eno vprašanje.

Kako bi lahko povezal svoj prenosnik, ki je povezan na siolov router z wireleson,
z xbox-om, ki je povezan preko switcha na isti siolov router.

Men je nekako zmanjkalo idej, sem bral, da neki ftp obstaja.. samo neznam naštimat.
Est modus in rebus. ,typos

LuGi ::

Nobenga FTPja ni.. filme lahko streamas preko windows media player ali http://tinyurl.com/2deruot

rdecaluc ::

ne dela prek media centra, ker ne najde nič.
Est modus in rebus. ,typos

St235 ::

Poskusi z ps3 Media serverjem. WMS ima ponavadi precej problemov.

rdecaluc ::

Bom poskusil... sej sedaj mi je ratal povezat.. ampak tale WMC dela z zamikom.. pa nalaga skos neki v tri krasne.
Est modus in rebus. ,typos

Alirio ::

Pozdravljeni!

Malo sme prebiral to temo in na koncu sem se bolj zmeden kot sem bil na zacetku. :) Zato bi rad zastavil par vprasanj in lepo prosil kaksnega poznavalca za odgovor.

1. Zasledil sem, da je v Mullerju najcenejsi Xbox 360 (ali je slim ali ne?) + kinect konzola (isto kot wii ce se ne motim?) za 290€? Zraven je baje 4GB spomina, kako je pa s cenami in montazo dodatnega prostora? Če se ne motim se ta prostor uporablja za shranjevanje save game in direktno igranje iger iz diska namesto iz dvd medijev. Koliko prostora priblizno zavzame 1 save game?

2.Kako je z dobavljivostjo v mullerju? Namreč xbox planiram kupiti za božično darilo celotni družini.

3. Prijatelj ima xbox 360 bel, povsem obicajen. Kupil je novega in cudezno mu delajo vse igre ki jih potegne dol z interneta in posname na DVD. Je to mogoce??

4. Kako je z internetno povezavo in xboxom? Obstaja možnost wifija?

Za enkrat je to vse. Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore. Mogoče so kateri od teh že bili odgovorjeni ampak je zaradi obseznosti vseh tem in informacij tezko razbrati.

Lp.
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Mavrik ::

1. Zasledil sem, da je v Mullerju najcenejsi Xbox 360 (ali je slim ali ne?) + kinect konzola (isto kot wii ce se ne motim?) za 290EUR? Zraven je baje 4GB spomina, kako je pa s cenami in montazo dodatnega prostora? Če se ne motim se ta prostor uporablja za shranjevanje save game in direktno igranje iger iz diska namesto iz dvd medijev. Koliko prostora priblizno zavzame 1 save game?


Integriranega je 4GB Flash pomnilnika za shranjene igre. Velikost shranjenih iger je tam nekje med 10 - 150MB, odvisno od igre. Velikost povprečne inštalacije igre je okoli 6-8GB, s tem da tudi če igro inštaliraš, rabiš originalni DVD v pogonu. Če hočeš dokupiti originalni 250GB disk (edini za S konzolo) te stane nekih 50-60EUR, neoriginalni so cenejši a znajo biti problematični.
Disk ti zasedajo tudi dodatki in igre pobrane z Xbox Live servisa, česar se je recimo meni nabralo za kakih 8 - 10 GB.

2.Kako je z dobavljivostjo v mullerju? Namreč xbox planiram kupiti za božično darilo celotni družini.


Najboljše da pokličeš in vprašaš.

3. Prijatelj ima xbox 360 bel, povsem obicajen. Kupil je novega in cudezno mu delajo vse igre ki jih potegne dol z interneta in posname na DVD. Je to mogoce??


Definitivno ni "povsem običajen" pa tudi novega v Mullerju ni kupil. Konzola namreč ima modificiran DVD pogon in vprašanje če je zaradi tega se sposobna povezati na internet za popravke in dodatke.

4. Kako je z internetno povezavo in xboxom? Obstaja možnost wifija?


Nove S črne konzole imajo vgrajen WiFi, s tem da če boš hotel piratizirat se prej ali slej več ne bo hotela povezati na internet.
The truth is rarely pure and never simple.

fil--21 ::

a je mozno na xbox predvajat podnapise al je tist znakec za subtittle kr za okras . ce se da kako ??

syti ::

men še ni ratal..

Pesimist ::

sem uspesno flasno in zdaj spet delujejo spileki.

Mavrik ::

fil--21 je izjavil:

a je mozno na xbox predvajat podnapise al je tist znakec za subtittle kr za okras . ce se da kako ??


Tisti znakec je za podnapise v DVD filmih.
The truth is rarely pure and never simple.

fil--21 ::

Mavrik je izjavil:

fil--21 je izjavil:

a je mozno na xbox predvajat podnapise al je tist znakec za subtittle kr za okras . ce se da kako ??


Tisti znakec je za podnapise v DVD filmih.


A potem se ne da predvidevam , razen če jih že prej integriraš noter...pol je pa isto k pri ps3 :(

ZaLoMaT ::

Saj pri PS3 se da predvajati podnapise !

fil--21 ::

ZaLoMaT je izjavil:

Saj pri PS3 se da predvajati podnapise !


ja ne vem , brat k ma ps3 mi pravi ,da na divx filmih mu ne podpira podnapise ...mogoce pa ne zna nastavit ...

jao tok sem bil vesel k sem kupu xbox da bom lahk vse filme iz diska zdaj gledu ( no to ni bil prvi razlog :) ) zdaj pa ne gre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fil--21 ()

techfreak :) ::

Divx filme večinoma predvaja, za h264 pa lahko pretvoriš s programom GOTSent ( http://www.videohelp.com/tools/GOTSent ).

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Zakaj za vraga imam jaz za Xboxov vedno taki obcutek da bo vsak cajt razpado, in ga skoraj neupam uporabljati in dolgo meti on, ceprav ni to nic druga kot PC kerega mam tudi doma 24/7 on in je bil drazji ko Xbox. Hm...

LuGi ::

Nebi vedel.. prizges,nazigas,ugasnes.. ni problema :D

Pesimist ::

No sej ni vazno, tak ga ne mislim vec uporabljat in sem ga ze fotru senko za bowling, ker ga tak ze od 2009 nisem vklopo niti enrkat. :D

cruz123 ::

kap kok je zaj..... igrat na gamepadu strelske igre
na pc čist v izi postrelim vsakega direkt v glavo tu pri xbox pa glih tok da zadenem
kaj morda obstaja igranje z miško in tipkovnico za xbox igra

a vidm da obstaja neka xfps 360 zadeva

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cruz123 ()

integral15 ::

zdravo, mene pa zanima, rad bi se povezal na xbox live pa se ne morem. Povezal bi se brezzicno problem je pri povezovanju na xbox live internet je v redu sm iz interneta na xbox live je krizec in napise test filed zakj prosim pomoc. Hvala

Mavrik ::

Izberi "More info" in povej kaj ti napiše. A imaš slučajno modificirano konzolo? ;)
The truth is rarely pure and never simple.

integral15 ::

evo tole napise
ne nimam modificirane to je xbox slim

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

Prijavi se v router in povečaj MTU.

integral15 ::

kako ga pa povecas

integral15 ::

no sm ga povecal sm zdaj mam pa probleme z portom 3074 pa sm neki odpiral pa ne dela nvm zakaj ne

Mati ::

Sem nov lastnik XBOX 360. Ker s temi zadevami sploh nimam izkušnenj in sem ga dobil bolj po sili razmer za božička imam nekaj vprašanj.
Namestil sem ga namesto Xtreamerja in ga želel uporabiti za ogled filmov, vendar mi ni uspelo. Enostavno mi ne najde portable device pa karkoli vklopim v USB naj si bo prenosni 500GB disk ali USB ključ.

V čem je problem. Hvala za pomoč.

integral15 ::

Ne bo ti ga predvajal ker nima codecu edina mozonst je da ga povezes z pcjem z programom PS3 media server. Edino ce zapeces na dvd, sam more bit obovezno DVD filem ne kak xvid ali pa rip ker ti filma ne bo prebralo. Sploh pa v xbox lahko utaknes najvec 16Gb velik kluc. Ce pa povezes z pcjem z tem programom PS3 media server brezžično ali pa žicno pa lepo bere film iz pcja in predvaja tudi podnapise preverjeno pri meni.

Mati ::

Ne morem verjet, sranje od sranjeta.
Sem že priklopil nazaj Xtreamerja in bom kar to dalje uporabljal za multimedijo.

Mi lahko kdo pove en pameten nasvet, kaj sploh početi z XBox 360 Kinect, če nisem nek igralniški frik?

integral15 ::

am ja nvm kaj bos pocel z njim imas igre za kinetc pa igras nvm ti drugac povedat. Drugac ga pa prodej ce ga ne nucas.

Mavrik ::

Mi lahko kdo pove en pameten nasvet, kaj sploh početi z XBox 360 Kinect, če nisem nek igralniški frik?


To je zdaj isto kot če bi vprašal, kaj narediš z avtom, če nimaš izpita.

Enostavno mi ne najde portable device pa karkoli vklopim v USB naj si bo prenosni 500GB disk ali USB ključ.


To se ti zgodi, če USB ključ ali disk nista formatiraniva v FAT32.
The truth is rarely pure and never simple.

Alirio ::

Pozdravljeni!

Danes sem dobil xbox 360 slim + kinect in imam par vprašanj.

1. Vse je delalo lepo in prav kinec in gamepad, potem sem hotel priklopiti xbox wireless gamepad for PC sepravi, sem v usb rezo na xboxu priklopil senzor in od sedaj ne dela vec noben gamepad. Kinect deluje normalno. Poskusil sem iztaknit iz elektrike, sklopit xbox, dati vn igro. Enostavno ne dela.

2. Kupil sem nekaj iger v mullerju. Zaenkrat sem stestiral le fifo11 inna voljo imam le 3 jezike. Ali je mogoce, da pridem do anglescine na kaksen nacin? Zaenkrat imam le mađarščino, nemščino in italjanščino.

Prosim za odgovore.

lp.
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Mavrik ::

1. Vse je delalo lepo in prav kinec in gamepad, potem sem hotel priklopiti xbox wireless gamepad for PC sepravi, sem v usb rezo na xboxu priklopil senzor in od sedaj ne dela vec noben gamepad. Kinect deluje normalno. Poskusil sem iztaknit iz elektrike, sklopit xbox, dati vn igro. Enostavno ne dela.


Probaj ponovno spariti WiFi gamepade z ustreznimi tipkami.

2. Kupil sem nekaj iger v mullerju. Zaenkrat sem stestiral le fifo11 inna voljo imam le 3 jezike. Ali je mogoce, da pridem do anglescine na kaksen nacin? Zaenkrat imam le mađarščino, nemščino in italjanščino.


Igre so načeloma v jeziku, na katerega je nastavljen dashboard ali pa ti ponudijo izbiro. S tem da v Müllerju pogosto imajo igre za nemški trg, ki so samo v nemščini in nimajo angleščine.
The truth is rarely pure and never simple.

techfreak :) ::

Ne morem verjet, sranje od sranjeta.

Zaradi tega, ker ne podpira vseh možnih kodekov je to sranje? Saj Xbox ni nikoli bil namenjen predvajanju multimedijskih datotek.

GaRRuS ::

Lep Pozdrav!

Pred kratkim sem si kupil xbox nad katerim sem navdušen. Zdaj me pa zanima, kaj moram storiti za igranje multiplayerja (če rabim kak kabel, če moram naredit kak accaount).
««
9 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021043 (19284) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534124 (23319) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324117 (3857) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514438 (10957) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848912 (39180) St235

Več podobnih tem