» »

3ds max 2010 (problemi)

3ds max 2010 (problemi)

šestglav ::

V max-u sem si za J*** nastavitve in ko ga uninstaliram potem pa spet instaliram mi še vedno zaganja stare nastavitve

ZAKAJ TO ???

bluefish ::

Zato, ker ob odstranitvi ne izbriše nastavitev. Ročno boš moral odstraniti 3dsmax mapo v (My) Documents folderju. Če še to ne zadošča, potem bo potrebno očistiti še vnose v registru.

šestglav ::

Ne zadošča! in ne samo to, izbrisal sem vse (probal sem tudi z Your Uninstaller) kar ima veze z 3ds max, autodesk, raysatom in še kar ob ponovnem inštalu zaganja stare nastavitve.

A lahko kje v v maxu pogledaš z katere mape izbira te nastavitve ???

bluefish ::

Hja, en folder je Users\imeuporabnika\AppData\Local\Autodesk, ostalo v prej omenjenem folderju in v Autodesk v Program Files.

nejcek74 ::

Pa še pod moje dokumente ti tudi zmeče projektne datoteke.

aja, pa verejtno moraš imeti vključeno, da ti pokaže skrite (sistemske datoteke)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

šestglav ::

Meni sicer to dela, sam to še vedno ne reši mojega problema.Finta je v tem da ko zaženem program mi pokaže 4 tabele, ko povečam eno od teh tabel in jo poskušam vrteti mi šteka, če pa jo še povečam v expert mod (CRL-X) pa spet vse dela normalno. V čem je problem? gonilnikih za grafično? Npr če v nastavitvah direct 3d zamenjam za opel-gl spet vse dela.

šestglav ::

Probal sem tudi inštalirati 3ds max 2009 in mi dela vse normalno.

bluefish ::

Mimogrede, vsaka od teh "tabel" je Viewport.

Pojdi pod Customize > Preferences > Viewports > Configure Driver... in sem objavi sliko nastavitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cinema 4D R12

Oddelek: Programska oprema
222343 (1511) Machete
»

Kje dobiti AutoCAD 2000-2008?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9115890 (14230) strojix
»

Maya ali 3DS Max - Začetnik

Oddelek: Programska oprema
122232 (2114) dottor
»

Problem pri Autodesk 3DS Max 2012

Oddelek: Programska oprema
8818 (749) Rippy
»

3d studio max (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1106053 (4890) bastadu

Več podobnih tem