» »

3d studio max

3d studio max

1 2
3
»

Bibi ::

Kako to mislis pretiraval??

Mislim da bi lahko naredili na UBB novo poglavje.... CG (computer graphics) Kje bi se lahko postavljaja razlicna vprasanja ali pa kaj...

BAstadu.. www.metropolis.de pa si naredi en acount. Hitrost je dobra tja do 100 k/s omejitev je na velikosti fila... tja do 1mega.

bastadu ::

No tukaj imate mojo zbirko slikic.... Komentarji/graje dobrodošle! :D

Bibi ::

Niso slabe slike ampak so velike prekletih 3 mega in sem cakal pol ure da sem jih dol dobo !!
Drugace niso slabe ampak ti se menjka realnosti
tako da se bos mogel delat na oblekah stvari
Bomba je ok ostalo pa ti malo manjka. Poleg tega imam obcutek da ti modeliranje ne disi.

zetko ::

Bomba je res zakon pa una mašina tut....

Huey P ::

Jaz man en CD pa so slike v ločljivosti 3000*2000, ena je velika 18 Mb. Brez zajebancije
..::DOOM III: The Legacy::..

zetko ::

Kolk cajta se ti pa to odpera? :D

Cr00k ::

sej je vec takih cd-jov...sam tm gor niso 3d slike :))...ampak fotke...

bastadu ::

Ni problem zmodelirati model (no ja tudi včasih:)), ampak ga je najtežje narediti realističnega (to verjetno veste tudi sami). Pravilno postaviti luči, dodati pravilne texture in materiale pa te zadeve je ponavadi najtežje...

Bibi, kaj misliš s tem, da mi modeliranje ne diši?? To delam skoraj najraje... če bi že rekel, bi moral rečti, da mi niti ne uspeva ali pa kaj tekega...:D:D

Bibi ::

SAj ti uspeva :) SAmo glede na to da coln ni imel dobenih detailov izrisanih si se mi zdel malo len kar se tice modeliranja.

Drugace pa so risbe ok. Manjka jim tisto kar je tako tezko dosect. Realnost. Ok granata je ok in cilindri. Tisto je zeloj realno. Kak material si uporabil.

Ok toliko da vos vedel...

OChack ::

Tale forum je pa en vecjih :) se mi zdi:D

bastadu ::

Aha!:D:D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za modeliranje

Oddelek: Programska oprema
111840 (1579) #000000
»

SGI v prisilni poravnavi

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
244234 (2951) Yerpo
»

Freeware 3d software za modeliranje ?

Oddelek: Programska oprema
81912 (1802) Andruxa
»

PC Grafična postaja

Oddelek: Kaj kupiti
131654 (1392) Gh0st
»

autocad

Oddelek: Programska oprema
152110 (1956) AnWar

Več podobnih tem