» »

Snežni gradovi Črna na Koroškem

Snežni gradovi Črna na Koroškem

kozjakovec ::

Če jih odjuga ni stopila,bi jutri šli pogledat snežne gradove v okolico Črne na Koroškem pa me zanima ,kakšno je stanje tam.Škoda bi bilo,ker smo od tam precej daleč,da bi šli tja gor zastonj.Hvala za morebitne informacije.

billgates ::

Zdravo! Sem s koroške (bližina dravograda) in zaenkrat ne kaže na to da bi se sneg stopil. Ravno nasprotno, v tem trenutku še vedno pada.

Drugače pa poglej vremensko napoved ;)

Zgodovina sprememb…

kozjakovec ::

Zanima me,če še gradovi stojijo.

root987 ::

Sicer nisem šel do podpece, kjer so gradovi postavljeni, tako da ne morem trditi koliko sonce vpliva na mojstrovine, ampak stanje danes v Mežici (~500m nad.viš., peš približno uro in pol, morda dve od podpece) je bilo, da se je sneg okrog poldneva malo topil, ampak samo na močno osončenih legah, v višjih legah (~1000m?) pa se menda sploh ni topil.

Rekel bi, da vsaj še nekaj gradov stoji, nekaj pa se jih je verjetno stopilo. Če res nimaš ničesar drugega na našem koncu za počet in si nekaj ur vožnje stran je pa res mičken tvegan ja... Bi se moral spravit vsaj še rudnik pogledat, da bi imel kaj za počet tudi, če bi se stopili gradovi. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

billgates ::

Pa še smučat se lahko greš na Kope/Peco :) (če seveda smučaš)

kozjakovec ::

Koroška v soncu,ljudi v Podpeci veliko,gradovi pa kakor kateri,večina pa še v kar dobrem stanju.V glavnem lep izlet,verjetno da se bomo vrnili še poleti.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

V glavnem lep izlet,mislim da se bomo mogoče vrnili še poleti.


Priporočam. Koroška je lepa dežela in skriva veliko zakladov:)

root987 ::

PacificBlue: Ti si iz Koroške?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

PacificBlue ::

Tako:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lego kocke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16624699 (4232) Banza
»

Kje v Sloveniji se splača živeti, zakaj? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15620598 (14908) Vitez
»

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35227739 (12927) overman
»

Hidden & Dangerous 2

Oddelek: Igre
372062 (1276) ali3n

Več podobnih tem