» »

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn

PrimozR ::

Slivnica je kar mal daleč... SPloh za nas mulce k težko prvoz dobimo (beri: nimamo svojega avtomobila, kaj šele izpita). S kolesom pa do tja absolutno ne morem. :D

PrimozR ::

A bo ST z bicikli ččez drn in strn še kdaj ugledal luč sveta? Mogoče v 2006 obliki?

OwcA ::

Bo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

PrimozR ::

Kulsko :D

smilyxx ::

Ja tole bi se res spodobl, na prvem morm rečt da je bilo sila zabavno :D
Save water.
drink beer.

SavoS ::

Uf kull.. se bom letos vam tudi jaz pridružil.....če lahko? >:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

OwcA ::

Čisto tako hipotetično, bi bil kdo zainteresiran za zimsko/snežno turo?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

STASI ::

Ja, sma trenutno nimam bicikla. Sem unga k sm ga imel ko sva šla na Rašico vrnu nazaj.
Z mojim pa ne gre.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

PrimozR ::

OwcA mogoče :)

OwcA ::

@STASI: jst imam enega podobnega tistemu (no, prestave so slabše), če te zanima in če se nas nakaplja kakšnih 10.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

STASI ::

Sem za stvar samo če bo čas (predavanja):D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

KTr1sk ::

Ja jaz sem za zimsko turo, predprejšno nedeljo sem šel in naredil 126km 1743 višinske razlike in me je mal zeblo, no zdaj imam windstoper galoše če bo kaj pomagalo, ker noge in roke so najbolj kritične, aja šel bi seveda, če niste predaleč, ugibam da ste kje blizu LJ, jaz sem blizu CElja, no vglavnem če ne zdaj pa kdaj drugič obvezno pridem :P
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

PrimozR ::

itak moeš bit cel v WIndstoperju, jakna, hlače, galoše pa rokavice. Pa še eno kapo pod čelado. Še to te gladko zebe.

K0K0 ::

Kva je pol a bo kej zimske ture?

Trubadur ::

No, jaz za zimske ture nisem preveč zainterisiran = nimam obleke taprave
Berite Thomasa!

Damjan Jagar ::

Zimske fure so zakon sploh po snegu. Decembra prvič probal in bomo ponovili. Cote? V bistvu ni treba komplicirat. Jaz sem si 'nepremočljive' hlače kupil za 7 kSIT, zgoraj pa itak ne rabiš veliko, ker ti je hitro prevroče. Še vsakič sem z obleko pretiraval.
http://jagar.si

PrimozR ::

Če je manj kot 6 stopinj, ni za na kolo (nasvet by trener). ;)

K0K0 ::

P|P| kaj se zdej na trenerja zgovarjaš? Reč da se ti ne da pa je.>:D
Sicer pa lahko počakamo kak bolj sončen dan tko da gredo lahko tud uni brez zimske opreme zravn.

PrimozR ::

Brez vindstoperja nimaš kej delat. Problem je pa zrak ja. Se hitr prehladiš. Sicer me je pa že pri kakih petih stopinjah zeblo, kaj šele da bi se vozu po snegu, da si moker. :) Sicer mam pa tiak tolk treningov da nimam cajta :D

OwcA ::

Cuzaš nekaj toplega iz meha in tudi zrak ne reže več toliko.

Vsak resen kolesar bi moral vsaj poskusiti po snegu.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

PrimozR ::

PRoblem je če maš bidon v bidon halterju. SPiješ dva požirka preden greš od doma pa k nazaj prideš daš na radiator če maš kšn izotoničen napitek noter. Pa če si gorenjec ;)

PrimozR ::

Pa itak, zdej se v hribe hod. Al pa če ma kdo 26' spajke za posodt, sem voljan poizkusiti (lih u nedeljo sem vidu dva k sta bicikle tišala v breg na poti z Robleka) >:D

Trubadur ::

Mah kurac. Bom dal nekaj dnarja za hlače :)
Meh mam, 2,35 mobsterje na XC bajku pa tut :))
Berite Thomasa!

Damjan Jagar ::

Tudi brez spajkov gre. Navzgor večinoma peški (odvisno od terena, govorim o gozdu), dol gre pa itak samo. :)
http://jagar.si

OwcA ::

Se strinjam, za nepreveč zahtevno turo spikeov ne rabiš v kolikor imaš dovolj široke in prijemaste gume. Vsekakor pomaga spustiti tlak.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

PrimozR ::

No tuki k sm jest šel je cesta mnogokrat presankana, torej zelo ledena :D Sicer pa, Michelin All Terrain XCR 2.0 IIRC. Pa kak bar in pol notri :D Kar leti (po zasneženih kolovozih).

K0K0 ::

Bo kej ture al je še premraz ? >:D

Jakka ::

Jaz sem takoj za kakšno turo, okrog ljubljane seveda. Samo da je +10, suho in sončno. :D

CaqKa ::

V okviru društva študentov feri, bom v oktobru organiziral eno lahkotno turo okrog maribora, za študente ferija, pa me zanima če se kdo (z več kondicije kot jaz :>) javi za front-bicikl-mana?

Damjan Jagar ::

Lahko sem na quadu kot spremljevalno vozilo. ;)
http://jagar.si

K0K0 ::

Jest bi šov sam Maribor mi je mal predaleč.

Btw.
Kaj je zdej z slo-tech turo?

PrimozR ::

Jah lohk bi kej nardil zdej v jeseni. Zame idealni čas. Naj bi blo konec tekem, za treninge samo še uživancija. Sicer je malce problem, da je konec septembra še zadnja pokalna tekma. Only in .si!!

frenk ::

ja jest bi šu tud na bicikl...sam morm najprej olje zamenat:)

PrimozR ::

V bremzah?

frenk ::

ja...morm enkrat mineralca nabavt na kšnmu citroen servisu:)

...pa ketno bom mogu tud menat, pa mogoče še kej

d0rK ::

Kva je zdej fantje. Poletje je spet kle. Jz morm zdele spredn menjalnik zamnejat ampak pol bi pa sigurno sou km.


Je kdo za? http://www.gremonapot.si/ - POLHOGRAJSKA NOGA

t3hn0 ::

lol...z opero ne mores dostopat do te strani...tud jst ze dva tedna menjam sprednjo os, ker nekaj poka...sam verjetno so sli lezaji :(
^.^

d0rK ::

Lahka, refreshi. Mene je tut prvic neki zafrkaval. Je super stran, polhna informacij.


Men je pa sou u rit totalno. Ne prestav mi iz tretje spredi. Tako da sm prejsn tedn med vzponom na Golovc na roke menju.

globoko grlo ::

fantje, tista dva šraufka za sprednji menjalnik bi pa že lahko znal mal pošraufat :)

d0rK ::

In to leti na koga?

PrimozR ::

Nate :P

A ste za ST ČDIS? :D Jest sicer avgusta ne morem ker šele konc avgusta (upam da) dobim bicikel, pol sem pa čist za!

d0rK ::

Menjalnik je zvit in se ga ne da popravt.

CaqKa ::

jaz si pa enega starega 20" ponija popravljam :>

AndrejS ::

sidd ::

bikeride je ful dobro za nedeljsko kolesarjenje. Greš lepo s kolegi malo v naravo. Če prikolesariš na Pohorje, pa je zadeva toliko bolj zanimiva:)
Bil lani, in je bilo odlično. Letos pa žal ne utegnem :/

CaqKa, kaj te maš na poniju za popravljat? :D
no idea for signature
signed
I

CaqKa ::

celega je treba malo pošlihtat. zračnice... barva.. pa predvsem bremze.

PrimozR ::

Okej fantje, zdej pa resno. ST ZBČDIS 2009 - kdo je za?

DimmniBurek ::

Samo da si kupim bicikel ki bo več vreden od sedeža. Trenutno imam sedež za 45€ :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

d0rK ::

Jz sm za. :)

To nedelo sicer se ne vem ce bom meu cajt, pa v pondelk dam novo opremo montirat... Ampak po torku je pa GOGOGOGOGO!

PrimozR ::

Khm, 2009? :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11215081 (4262) cresh
»

S-T čez drn in strn - mariborsko Pohorje

Oddelek: Loža
104172 (1844) CaqKa
»

Kolesarjenje

Oddelek: Šport
352709 (1954) ali3n
»

Slo-techovi kolesarji osvojili Mariborsko Pohorje

Oddelek: Novice / Obvestila
62192 (2192) CaqKa

Več podobnih tem