» »

Problem z driverji HD5670

Problem z driverji HD5670

yanz ::

Sem nov na forumu, zato upam, da sem prav parkiral temo...

Torej problem je sledeč:

Povsem nova Sapphire HD5670 512 MB Arctic Cooling je nameščena v sistem c2d E6300 na asus p5b-e plati (oboje staro dobra 3 leta), sistem je Win7 64 bit.

Ko zaženem inštalacijo driverja (10.1 z ali brez CCC, poskusil oboje), se zadeva lepo do konca namesti brez javljenih napak (express in custom način stestiran), vendar ATi display driverja ter posledično CCC ne namesti (niti ni opcije za kljukico pri inštalaciji). Namesti se samo HDMI audio driver, foldig@home, Visualkajježe, ATi install manager ter ATi register product. Kartica sicer dela v 2D, ob zagonu direct3D aplikacij pa butne error.

Inštalirani so driverji z uradne ATi-jeve strani - priložen CD ni opcija, ker CD glava v pogonu, ki je v računalniku ne dela več:(.

Device manager v Win7 kartico zazna kot standard vga produkt, ponovno zazanavanje strojne opreme in windows update ne data rezultata, tako da driverja ne morem dobiti niti na ta račun.

Driver sweeper (safe mode) in 100 rebootov ni pomagalo. Aja, pa prejšnja kartica je bila tudi ATi in sicer 1950pro, ki je delala brez problema.

Rešitve ali vsaj diagnoza problema? Plata (vodilo PCI-E) ali morda sama grafa ne dela kot bi morala?

Mitja358 ::

Kaj maš gor, XP?

jan01 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

yanz ::

Tnx jan01, s temi Catalysti pa vse b.p.

Pa naj še kdo reče, da ATi zna delati driverje:).

jest10 ::

yanz je izjavil:

Tnx jan01, s temi Catalysti pa vse b.p.

Pa naj še kdo reče, da ATi zna delati driverje:).

Če ti dela, potem jih zna ane?

yanz ::

Dela, ja - z RC3 driverji za testerje. Z uradnimi pač ne...

No saj, važno da dela - grafa je drugače presentljivo tiha in hitra za 75 EUR. Tako na oko je 1x hitrejša od 1950pro, ki je bila njena predhodnica.

Za vse, ki vam grafe za 100+ EUR ne pridejo v poštev, je tole odlična izbira, če odmislimo moj problem:).

st0jko ::

če odmislimo moj problem:).


In še xy drugih, ko se boš malo več z različnimi igrami zajebaval. :)
keks?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850129743 (40222) ferdo
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382581 (1865) aiko
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527254 (17193) smarty
»

Novi Catalyst 7.10 gonilniki bi naj prinesli precejšnje izboljšave v zmogljivosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
315258 (3489) SebaR
»

Radeon X1950PRO - oc totaly 0mhz

Oddelek: Navijanje
482727 (1686) 1950pro

Več podobnih tem