» »

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

bluefish ::

Obeta sem nam nov del C&C serije, za začetek v obliki Open Bete.


"Command & Conquer 4 allows C&C fans to finally experience the epic conclusion to one of gaming's most beloved and longest-running series, the 15-year Tiberium saga. Kane. GDI. Nod. Tiberium. How will it end? Find out in Command & Conquer 4, told through persistent player progression, trademark live-action cinematics, and a multitude of innovations to the classic fast and fluid Command & Conquer gameplay.

Now is your opportunity to be a part to the development of Command & Conquer 4 by participating in this exclusive Beta program! Choose your class and command more units than EVER in a C&C game, as you team up and take on your opponents in 5-on-5 online battles! Strategize with your teammates or talk smack to your opponents over VOIP in fast, fun, and furious C&C action. We want to hear your feedback to help us deliver the C&C experience that you want when the game ships!

Visit the official site for Command & Conquer 4, or become a fan on Facebook!

The Open Beta is open to all GameSpot members worldwide, and keys will be released starting at 9:00am Pacific Time on January 28, 2010.
"

http://uk.gamespot.com/event/codes/comm...
  • zavaroval slike: bluefish ()

bluefish ::

Nekateri boste morda razočarani, da bo iz igre umaknjeno grajenje baze, kar je bil najbrž eden od glavnih zaščitnih znakov serije.

Guzzy ::

ah 1,2,3,4, povsod enak stil, povsod se enako gradi, mi že gre najetra. Povsod enaka imena (skoraj). Sem prešpilal trojko in enko in sta bile čisto isti razen v troji je blo par malih novih hišic in drugačna zgodba in seveda bolša grafika..

Bor H ::

guzzy: grajenja baze ne bo, ne bo zbiranja resoursov, glavna finta bo zajemanje kontrolnih točk

Berserker ::

guzzy: grajenja baze ne bo, ne bo zbiranja resoursov, glavna finta bo zajemanje kontrolnih točk


Khmmm to imajo dawn of war 2, coh(ok tale ima vsaj grajenje pa še nekako zanimiv koncept), demigod, end of war, wic itd... pa še mnogo novejših stategij a se kopiranja drug od drugih nebodo nikoli prenajedli !? Opažam da pri vseh novejših stategijah je samo neko zavzemanje kotrolnih točk, zbiranje comandnih točk potem pa bum pokličemo air suport pa nam pripelja novo enoto.
Bemti kje so stare strategije tipa stronghold crusader, dominion, total anhilation in še mnoge drugih ki se jih trenutno ne spomnim, edino supreme commander 2 in tw serija zgledata edino dobro pa še kakšen extrem recimo men of war. Drugo pa je vse kopija tw ali pa c&c.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Ah, ne ze spet ta C&C. :'(

Guzzy ::

eh samo res strongold crusader je res bla dobra igra.. pa american conquest. strongolhd 2 je brezveze, settlers 6 je dokaj podobno strongholdu in mi je všeč

če bo pa štirka samo kontrolne točke, pa niti slučajno nebom kupil.

huelz ::

Pa ravno baze so ble fajn :D
Sem si vzel cajt, da sem barbwire postavil, al pa betonski zid. Do prvega napada je zgledal seveda lepo:))

jizzer ::

C&C serije so zame najboljše strategije C&C Generals pa dodatek Zero Hour je bil zanimiv...Samo trojka ga z zgodbo owna..tak kot vsi ...

ah 1,2,3,4, povsod enak stil, povsod se enako gradi, mi že gre najetra. Povsod enaka imena (skoraj). Sem prešpilal trojko in enko in sta bile čisto isti razen v troji je blo par malih novih hišic in drugačna zgodba in seveda bolša grafika..


Jah lol logično...Če je C&C stil...Bi blo maločudno če bi enka pa dvojka mela en stil 3 pa 4 pa spet enga tretjega a?

Outsajder ::

To bo najbol beden del command and conquerja;(

Bendeho ::

še najbolj všečen način pridobivanja resorsov in gradnje vojske mi je bil pri .....

Kohan: Immortal Sovereigns
Kohan II: Kings of War

težko razložit, sam tist k je špilu me zastop.

LP
Kar je dobru, nej slabu!

bluefish ::

Sem danes igral Beto in je razočaranje. Sicer se bo morda način igranja v kampanjskem načinu malo spremenil, vendar je trenutno odmik od uveljavljenega modela preveč slabo izpeljan. O lesenih enotah pa niti ne bom izgubljal besed.

Berserker ::

Jaz se je sploh nebom lotil sploh ko sem pogledal kakšne smešne enote so dodali v igro.

AngelOfDeath ::

Ravno dol vlačim Beto da vidim kaj so ustvarili...
edit: Slovnica

jizzer ::

ja jaz pa keya nisn dobo :S pa sem na gamespot poslal vse potrebno :) če lahko kdo da hvala!

AngelOfDeath ::

Prvi vtisi. Kaj sploh je to ? Ni ničemur podobno :S
Če bodo tako naprej vse igre uničevali, jih bo kmalu zmanjkalo. Dobrih mislim...
edit: Slovnica

kixs ::

Je ze zunaj neka verzija ;)

Ze probal kdo?

lp

Bolf3nk ::

Prste stran od tega špila...z eno besedo: Katastrofa... sam gameplay in grafika sta zanič...vse zgleda kot da so amateri to pacali skup.

SC2 beta je svetlobna leta pred tem špilom...

kixs ::

Pred kaksnim tednom sem spet zacel spilat dobri "stari" Warhammer 40K Soulstorm.

Sicer pa probam tale C&C 4 danes...

lp

t3hn0 ::

osebno sem navdusen nad cnc3 kw, ampak tale cnc4 je pa bl polom kar se mene tice...

se dobro da se probal travnisko verzijo pravocasno :P
^.^

PARTyZAN ::

Definitivno so zagnojil z W40K pristopom v ZADNJEM naslovu iz C&C sage. Tako bo ostal le grenak priokus ko bo kdo v prihodnosti omenjal to serijo RTSov :P.

Sicer pa ni panike, SC2 se bliža izidu :).

Outsajder ::

A se men samo zdi ali je bila v cnc 3 bolj grafa kot v cnc 4

bluefish ::

Ja, tako nekako.

Tilen ::

c&c4tt

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Zheegec ::

Tale C&C4 je bilo pa čisto stran vrženih 40EUR :( Katastrofa...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

huelz ::

Zadnje case razen DoW in COH sploh nisem nobene novejse RTS igral. Je pa redno (recimo se vedno) na sporedu StarCraft, AOEIII in generalsi.
Je sploh se kak dober (novejsi) klasicen RTS (grajenje baze, ne zajemanje control pointov), pa da nima problemov s 3D grafiko? Npr. Supreme Commanderja al pa kakega Total War ne prebavim.

Berserker ::

Spreme commander 1 je točno to kar praviš , dvojka je druga zgodba.

huelz ::

No, 4-ka mogoce v multiplayerju niti ne razocara tako zelo (ign-ov video review, just love these things - klik :D).

Drugace bom pa ostal kar na enki, itak sem vecino casa nostalgicen, ker mi je gameplay boljsi kot pa nova fensi grafika.

Supreme Commander 2 pa mi se vedno ne odgovarja. Sem pristas nekako uravnotezene RTS, se pravi ne da se mi ubadat samo z majhno ekipco (heroji/capture pointi) in micromanagementom ali pa miljon enotami (kar je isto, ko jih grupiras, samo bolj nadlezno in nepregledno).

Najbolj se temu trenutno pribliza COH.

edit: typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6415010 (7586) -valvoline-
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17319354 (4740) Bezukhoff
»

Dobra strategija?

Oddelek: Igre
213028 (2237) GabrieLeo
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10228630 (25297) Berserker
»

Company Of Heroes (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
595717 (3630) Dobrawc

Več podobnih tem