» »

Igre v letu 2010.

Igre v letu 2010.

1
2
3

Tr0n ::

SC2 bo prisel "mogoce" letos.

Zheegec ::

Uradnega datuma še ni bilo in ga nikoli ni bilo... Se pa govori da je bila beta planirana za 3-4 mesece.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bor H ::

Poleti naj bi izšel ja.

Berserker ::

Letos so strategije v k*** razen Starcraft 2, RUSE in napoleon TW pa chaos rising dodatek za dawn of war 2 je vse ostalo mrtvo ali pa prežvečeno.

bluefish ::

Trenutno tudi v RUSE ne polagam preveč upov, vsaj glede na videno.
Za TW Napoleon pa imam občutek, da bo tako kot predhodnica imela le preoblečene enote in kako dodano malenkost.

Ni kaj, morda bomo šele čez dve ali tri leta dočakali kaj na nivoju prvotnega CoH ali WiC, skrite upe pa imam za Homeworld 3 in pa Ground Control.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ABX ::

Berserker je izjavil:

Letos so strategije v k*** razen Starcraft 2, RUSE in napoleon TW pa chaos rising dodatek za dawn of war 2 je vse ostalo mrtvo ali pa prežvečeno.


CIV 5, 'nuff said.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Rotaidal ::

Ja... dobrih strategij je res malo. Novi total war mi tudi ne diši. Kakšen Rome TW 2 bi bil super.

GLAVNI ::

Najbolj čakam na igro, ki me bo okupirala za TV 20 ur na dan:

GRAN TURISMO 5


Poleg tega pa še čakam na dostavo iz UK:

God of war 3


Pričakujem pa še:

GTA dodatka za PS3 ter Crysis 2

Berserker ::

Ja ROME TW 2 to so sanje, če so medieval 2 šli delat potem bodo tudi nadaljevanje rome tw. Gledati dve grupi v ETW kako se na 50 m streljata je dolgočasno,ladjevske bitke so dobre ampak vseeno bi raje videl spopad na salamini med trierami kako se parajo ladje na dva dela in posadka poleti v vodo. Glede RUSE je tak da so že vse ww2 strategije prežvečene. Serije CIV še nikoli nisem poskusil(pač tak tip poteznega igranja me žal ni potegnil), bi si želel da bi naredili kakšno dobro taktično vesoljsko strategijo, recimo sins of solar empire nadaljevanje, tudi homeworld 3 nebi bila slaba izbira.
Za ps3 pa bi čim prej rad probal heavy rain pa gow3. Drugače je imel joker v februarski številki kup prihajajočih naslov za vse platforme.

Berserker ::

Kaj doben ne pričakuje Metro 2033 ? Zgleda kar obetavno. Me je pa kap pri zahtevah, nevem od kod njim da rabim 4gb rama za takšni igro.

Bor H ::

Sploh če laufa na konzolah ja.

Verjetno prvi review, obetavno: http://www.computerandvideogames.com/ar...

bluefish ::

Berserker je izjavil:

Kaj doben ne pričakuje Metro 2033 ? Zgleda kar obetavno. Me je pa kap pri zahtevah, nevem od kod njim da rabim 4gb rama za takšni igro.
Ravno zaradi zahtev je malo manj mamljiv :) .

Rotaidal ::

Metro 2033
Minimum:

Dual core CPU (any Core 2 Duo or better will do)
DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800, GeForce GT220 and above)
1GB RAM

Recommended:

Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
DirectX 10 compliant graphics card (GeForce GTX 260 and above)
2GB RAM

Optimum:


Core i7 CPU
NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and 470)
As much RAM as possible (8GB+)
Fast HDD or SSD

Enabling 3D Vision

Metro 2033 utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware. To play in 3D you will require:

NVIDIA GeForce GTX 275 and above recommended
A 120Hz (or above) monitor
NVIDIA 3D Vision kit
Microsoft Windows Vista or Windows 7

Berserker ::

Razen svetlobnih učinkov in senčenja je v igri sama siva barva, kako je možno da to potem odžere toliko rama, pa igra je linearna napram fallout 3.

Bor H ::

Mogoče je tok brihtn da res prefetcha zadeve? Torej da za manj loadanja med samim igranjem da podatke v RAM?

Berserker ::

Mogoče je nezloščenost ali neoptimizacija pogona kar se rado dogaja razvijalcem iz vzhodnih dežel.

detroit ::

a sc2 beto kej špilate in kake mate feelinge
Skero

dronyx ::

Metro 2033 izgleda kot Stalker in Call of Pripyat meni danes deluje grdo, grše kot Half Life 2 iz leta 2004, dela pa tudi na zmogljivih računalnik precej slabo.

Tr0n ::

Jaz sem pa vceraj sprobal APB (All Points Bulletin) closed beto.

Spilcek ima potencial. V bistvu gre za GTA4 MMORPG, kjer imas na eni strani enforcerje, na drugi pa kriminalce. 100 igralcev na city instanco, dinamicno matchanje folka, kostumizacija avtomobilov ipd. Misije delujejo v vec stage-ih za obe strani.

Primer: kriminalci pridejo do prvega wavepointa, kjer morajo ukrast denar. Ko ga ukradejo, igra dinamicno poisce isto stevilo enforcerjev in oznaci naslednji wavepoint, kjer morajo preprecit krajo teama kriminalcev.

Berserker ::

Ena najboljših dirkačin test drive unlimited 2 Napovedan za Q3 2010 letos.

GLAVNI ::

... in vozilo se bo na otoki Ibiza, ki bo 2,5x večja od otoka iz prvega dela.

Berserker ::

Upam da bo tudi dvakrat več ali parkrat več avtomobilov pa več znamk.

Pesimist ::

APB bom mogo probat. Upam da bo kaka open beta, ker sprejet v to closed beto garantirano nebom.

EDIT:

Naja 2 leti ago je to zgledalo bol impresivno, pred GTA4 in takimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Za MMO se vedno zgleda cool.

blblb ::

GLAVNI je izjavil:

... in vozilo se bo na otoki Ibiza, ki bo 2,5x večja od otoka iz prvega dela.


Erm does not compute??

Oahu 1545.4m2
Ibiza 571.04m2

Podatki so iz wikipedije. Oahu, Ibiza

lp, blblb

Bor H ::

mogoče bojo avti manjši :D

GLAVNI ::

ej stari ne vem, tak sem prebral, dejanskih podatkov nism gledal

Berserker ::

Lahko da bo bodo šli bolj v mikro sistem cest kot pri TDU1, recimo več stranskih cest, resnične razdalje itd.

http://www.gametrailers.com/video/next-...
En space mmo na koncu piše da bo kao free.

Pesimist ::

Jupi. kot APB testera so me zbrali. Da vidimo te to. Upam da je na nivoju GTA4.

Berserker ::

bluefish ::

Sicer le cinematični trailer, vendar imam občutek, da gre franšiza vse nižje - pač, prilagajanje za vse platforme in en kup starostnih skupin.

Rotaidal ::

Ja... prvi del je bil daleč najboljši... tudi najtežji;)

Berserker ::

Nevem no GRAW in še prejšni deli so mi bil kar všeč. Sicer nevem zakaj sklepaš da bo serija zaradi tega slabša ker pač pride na vse platforme , GRAW je bil za vse multiplatforme pa je bil še kr zajeban, 3 streli pa si bil mrtev od blizu že 1.

bluefish ::

Ja, GRAW je bil kar dober (seveda niti blizu prvemu GR), GRAW2 pa ni preveč navdušil.

Berserker ::

Pred kakšnim tednom je prišel srednjeveški RPG Mount & Blade Warband to je pač dokaj realistična sabljačina (ni bednih pošasti in urokov), sicer je sama igra prišla nekje konec 2008, ampak so jo skozi izbolšavali z raznimi betami, v warbandu so grafično izboljšali enote(pač opremo, orožije, konje), dodali nekaj stvari, tudi bojevanje in gibanje je manj leseno ter bolj realistično. Najbolj pomembno je pa to da so dodali multiplayer do 64 oseb. Se pravi dve ekipi po 32 igralcev, modusi so obleganje, branjenje gradu, pristanišča, deadmatch,.... Seveda bodo igro izboljšavali z raznimi modi( obstaja tudi star wars mod).

Berserker ::



Red dead redemtion multiplayer trailer

soldier111 ::

Ok.Mislm d je najbolš RED DEAD REDEMPTION.Mam ps3 in rdr si bom kupil takoj ko bo prišel.Ker ta igrca je ZAKON!!!!!!

Berserker ::

RazzorX ::

Uf a tale Red Dead Redemption pride na PC? Ker izgleda super!

matija14 ::

Ne pride na žalost. :(

kmetek ::

Končno novi SPLINTER CELL :)

RazzorX ::

Počas bo treba že res konzolo kupit, ker same dobre igre izidejo le za njih pa še večina portov iz konzol na pc je zelo slabih, na žalost.

kmetek ::

To je pa res.......sploh ALAN WAKE.

opeter ::

Jaz bom naslednji teden (končno?) kupil Xbox... tri leta sem odlašal, ampak RazzorX ima prav.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Jaz upam da bo bmw prisoten v tdu 2. Po red dead redemtion pa se mi zdi da ne pride nič kaj pametniga materjala.

jizzer ::

A ni takih iger kot so GTA pa RDR težko igrat na konzolah?

RazzorX ::

tr33k, kaj pa Mafia 2?

Berserker ::

jizzer je izjavil:

A ni takih iger kot so GTA pa RDR težko igrat na konzolah?



Ravno obratno na konzoli je lažje igrat TPS-jke sploh zaradi preprostega nadzora nad kamero ker to preprosto obračaš z gobico kot pa z miško katero moraš vleč, preberi si v temi gta4 kolk je folka jamralo zaradi glupe kamere pri vožnji.
Ja mafijo 2 sem pozabil omenit.

Berserker ::

http://www.gametrailers.com/video/exclu...


Čudi me da ni doben postal trailerja o najbolj znani seriji. Zdi se se da bomo tudi tu igrali z klopotci(kopiranje z bodoče MOH očita).

Bananovec ::

Berserker je izjavil:

jizzer je izjavil:

A ni takih iger kot so GTA pa RDR težko igrat na konzolah?



Ravno obratno na konzoli je lažje igrat TPS-jke sploh zaradi preprostega nadzora nad kamero ker to preprosto obračaš z gobico kot pa z miško katero moraš vleč, preberi si v temi gta4 kolk je folka jamralo zaradi glupe kamere pri vožnji.
Ja mafijo 2 sem pozabil omenit.

Imo je na konzoli FPSjevke pravtako boljše igrati kot na PCju (vsaj multiplayer). Predvsem mislim tako zato, ker se na pcju izgubi tisti feeling, ki ti ga da orožje in to prav zaradi tega, ker je vsak tako natančen, da se lahko v sekundi zavrti za 417 stopinj in zadane muho na 5,4 kilometra in 2 milimetra.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614139 (567) oo7
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815070 (4730) oo7
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10111988 (9094) listje123
»

Prototype

Oddelek: Igre
492937 (1175) Outsajder
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227600 (17569) Berserker

Več podobnih tem