» »

TEAC 24x noče zapečt CD Texta!

TEAC 24x noče zapečt CD Texta!

AtaStrumf ::

Sem že ene 4 CD-je probal z NERO-tom 5.5.7.2 in TEAC-om 24x (Firmware 1.0D) zapečt s CD Textom (v NERO-tu sem ga označil in tudi vnesel naslove kamor je treba) pa hudič ni niti enkrat zapekel naslovov komadov na CD. Kva je to? A je kaj narobe z tem tazadnjim Firmware-om, ker prej se mi zdi da je delal, sam se ne spomnim k sem sam enkrat dolg nazaj probal pa CD ni bil zame in ne morem preverit.

Han ::

Preveri v Neru oziroma s predvajalnikom, ki podpira CD-Text. S firmwarom ni nič narobe. Glej, da imaš izbran Disc-At-Once in Finalize CD.

TylerDurden ::

Kaj pa če je kaj narobe z zadevo na kateri sprobavaš?
Let\'s make some soap ...

AtaStrumf ::

A ma ker od vaju TEAC-a 24x z 1.0D firmware-om in mu na Nero-tu dela CD-text? Z predvajalnikikom ni pomoje ni narobe ker sem uporabil Windows Media Player in Exact Audio Copy, ki je za rip-at musko pa nikjer ni spoznal CD Texta.

MadMax ::

Na TEAC-ovi strani najdi TEAC CD Player (al nekaj takega).
Ne prepoznajo vsi predvajalniki texta (oz. vecina jih ne).


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Han ::

WMP ne podpira CD-Texta, EAC pa moraš nastavit, da ga pokaže...

Sam nimam tega Teaca, ima ga pa prijatelj in CD-Text preverjeno dela na ploščah, posnetih v EAC-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

AtaStrumf ::

A da WMP ne podpira CD-Texta al kva? Pismo kaj je to tok zakompliciran al kva? Čudn. Pekel nisem z EAC-om ampak z Nero-tom v EAC-u pa mi CD Texta ni prebral, vsaj avtomatsko ne. Kaj pa winamp, a on zna brat Cd-text?

MadMax ::

Ne.


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

AtaStrumf ::

O pismo pol sem imel pa čist napačno predstavo o tem Cd-text-u. Sem mislil da ti že ptički na veji znajo prebrat CD-Text:D. Ja kdo pa pol zna prebrat to sranje in pod kakimi pogoji.

Han ::

HACP je kar dober predvajalnik. Na tej strani imaš tudi izvorno kodo za CD-Text v Visual C++.

Smaug ::

MpegDJ Encoder zna brat CD-text.
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!

TylerDurden ::

Probi z avtoradije kakšnim boljšim, če imaš možnost.
Let\'s make some soap ...

AtaStrumf ::

Sem HACP dol potegnu in ugotovil, da TEAC čist lepo zapeče CD-text, sam ga noben od mojih programov ne zna prebrat. Kako to? A to to že stara stvar?

MadMax ::

Odkrival si toplo vodo:P

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

alien-w ::

Res je, moj Teac 24x je z vsemi tremi firmwarei pisal in bral normalno CDtext, ker sem ga sprobal na radiu v avtu.

Je pa res zalostno, da se CDtext, ki je zares uporabna funkcija ni prijela tako dobro, kot bi se morala... Več predvajalnikov bi moralo to podpirati, ne pa da se vsi zanašajo na CDDB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

Matek ::

Jap, CDDB je kul, sam pogori pri kompilacijah.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CD Text

Oddelek: Pomoč in nasveti
131573 (1350) BaRtMaN
»

Teac cd-w552e

Oddelek: Kaj kupiti
442134 (1528) tx-z
»

CD text

Oddelek: Pomoč in nasveti
151245 (1047) DrSergioDJ
»

write CDtekst to audio CD

Oddelek: Zvok in slika
81226 (1065) Yo
»

CD Text

Oddelek: Zvok in slika
101372 (1081) benzoo

Več podobnih tem