» »

write CDtekst to audio CD

write CDtekst to audio CD

PINTARICH ::

Ko zapečem cd, in naslovim skladbe, jih ob uporabi winampa ta ne prebere. Ko v neronu pogledam ta isti cd pa tekst je. Če ga pretvorim v mp3 je ok. Sam jaz bi rad da mi win amp prebere tudi navadne cd-je.:)
Kvizko

tha_man ::

Mah, ti progami so vsi čudni. Jaz sem zapekel CD-Text z Easy CD Creatorjem 4, pa se ni prikazal v Nerotu (v ECDC4 se je). Nato sem ga zapekel z Nerotom, se pa v ECDC-ju ni prikazal. Mislm :) Na cd playerju sta pa oba delala.

Nisem pa vedel da Winamp podpira CD-Text. Moram enkrat probat 8-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Yo ::

ma niso cudni samo so bedasti. cisto noben probram za audio cd-je ne prepozna cd- texta (mislim da obstaja samo en ensoticni program pa se tisti ce se prav spomnim deluje samo na plextorjevih cd-jih pa se ta omogoca samo poslusanje ne pa ripanje).
se mi zdi full brezveze ko dobim kak doma posnet cede pa ga hocem zripat pa mi programi za ripat ne prepoznajo cd texta tako da je treba naslove komadov pisat rocno in to v 21 stoletju - bedarija.

DrSergioDJ ::

Men pa CD-TEXT ne dela v avtoradiu...?!!?Pa me zanima, kaj nej nardim, da bo delu. Hvala
p.s.
Ker ko je se muzka v mp3, je text prisoten, pa ko dam v wav tud...sam pol pa kr ni..;((
...

Cosmo ::

no glih rocno jih ni treba pisat.........CDDB se rece zdravilu za to:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Marko007 ::

V nerotu je potrebno posebej označiti, da naj omogoči zapisovenje cd texta. Winamp cd texta ne zazna, dela pa na cd playerih, ki imajo cd text...:D

Matek ::

CD-Text prikaže tudi CDex, ki je odličen za ripanje, pa tudi freeware.

zzyxz, CDDB je res super, samo ne pomaga pri mixih.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tr0n ::

Heh, winamp nima cd-texta. To imajo Sony CD Player komponente pa se nekatere druge.

Yo ::

drsergiodj: kaksen mp3 in wav. cd text je zapis imena komada na audio cd, ki ti ga potem zna prebrati avtoradio ali komponenta ki to podpira. Ti govoris pa o obicnem id tagu kamor se zapisejo informacije o komadu pri ripanju in jih potegnes iz naprimer cddb. :)))). to je cisto nekaj drugega. samo te informacije pa ti potem oporabi npr. nero ko ti pece audio cd in ti jih pretvori v cd text.

zzyzx: kdo pa govori o original cd-jih (ali kopijah originalov). gre za cd-je posnete doma kot ti je ze nekdo odgovoru.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero - CD text ne dela

Oddelek: Programska oprema
5947 (890) rfmw
»

Kreiranje Audio CD

Oddelek: Zvok in slika
6997 (936) zavajon
»

CD Text

Oddelek: Pomoč in nasveti
131569 (1346) BaRtMaN
»

TEAC 24x noče zapečt CD Texta!

Oddelek: Strojna oprema
151077 (852) Matek
»

CD text

Oddelek: Pomoč in nasveti
151241 (1043) DrSergioDJ

Več podobnih tem