» »

CD text

CD text

_Tejc_ ::

S katerim programom lahko preverim ce se je CD text zapisu na CD. Imam problem da ne vem ce se je to sploh zapeklo na cd. uporabljam pa nero..

rc-car ::

Kot se meni zdi naj bi WinAMP prebavil CD-text..
Daj CD v CD-ROM in ne bodi priklopljen na net in bos videl ali ti bo izpisalo naslove komadov..

Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

_Tejc_ ::

TNX
bom probu

Han ::

Winamp ne pozna CD-Texta. Zadevo lahko vidiš kar v Neru, ki mora biti novejši od 5.5.3.5, ali npr. v Exact Audio Copy, kjer pa moraš najprej obkljukat CD-Text prikazovanje za določen pogon...

iration ::

CD-Text deluje tudi v CDex-u, ki je res carski (freeware) program.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

_Tejc_ ::

Jep sem preveru in ne prebere, zanima pa me kako zavraga pogledas to v neru,, zapeku naj bi sam pregledat pa ne morem (ne znam)

iration ::

preveri še v cdex-u. Klikn na CDDB -> Read CD-Text.
Mogoče obstaja varianta, da ti cd-rom ne podpira CD-texta. bodo drugi vedl...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

tha_man ::

Nero bi moral sam prikazat cd-text če ga posnameš (pač pogledaš kaj je na cd-ju). Drugače pa probaj s HACP cd playerjem, preizkušeno podpira cd-text (ne vem linka, poišči na googlu).


Seveda pa je najbolj sigurna varianta ustrezni glasbeni stolp oz. komponenta :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

_Tejc_ ::

Ne vem , a sem res tako neumen da ne znam zapect tega zaje... CD texta . Se matram ze ene 2 ure pa nic ne pomaga.. Snemam seveda na CD-RW kajti probat je treba na tak medij, ker ce ni dobr lahka zbrisem.
Postopek s katerim delam je tko. Najprej sem MP3 pretvoru v WAV z WinAMP, pol sm pa su v nero (v 5572)dal New, Compile new CD, AudioCD, premaknu en wav file v tist okvircek, sel pod File, Compilation Info, Audio-CD in obkljuku CD-text, pol pa se su na tist WAV, dal properties in pod TITLE spremenil naslov skladbe
Pol zapeku seveda pod Disc-at-Once

Mam pa Plextor 16/10/40A, ki naj bi BRAL in PISAL CD text , Kaj hudica je narobe da ni zapisa CD text, saj bi verjetn pod artist in title moral kaj pisat?

Prosm , Prosm ce mi lahko kdo pomaga kaj naj se storim ali kak drug program za pect?

LP

tha_man ::

Jaz sem z Easy CD Creatorjem 4 zapekel kar dosti cd-jev s cd-text, pa vsi delujejo. Vklopiš Disc-at-once in obkljukaš cd-text, druge fore ne bi smelo biti.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

DrSergioDJ ::

hmm...mene tud zanima, kako ustimas, da iz poljubnih MP3-jev sestavis CD, pa da mas CD-text, ker sem probal vec variant, pa ne dela...mam pa acer 20/10/40 (a sploh podpira cd-text?)
...

_Tejc_ ::

Hvala , Easy CD Creator 5 deluje pod XP-jih in uspesno opravil test z CD-textom. BRAVO in hvala lepa za pomoc
:D

cekr ::

acer 20/10/40 podpira cd-text in to še zelo dobro.

DrSergioDJ ::

pol pa za navodila prosim...Mam pac MP3-je, vsi majo ID3 tag napisan, zdej bi pa prosu, kako ustimam, da posnamem wav cd, pa da bo cd-text...lepo "step-by-step"..uporabljam pa Nero 5.5.3.2

hvala
...

tejo ::

Mp3-je lepo potegni v nero, pa bo program sam nastavil CD-TEXT. Pri meni deluje...

DrSergioDJ ::

men pa tko ne dela...k pol v avtu nc ne pise...pa mam ID3 tag ....
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171746 (1473) valterz
»

CD Text

Oddelek: Pomoč in nasveti
131574 (1351) BaRtMaN
»

Nero audio Cd vprašanje

Oddelek: Programska oprema
101517 (1382) Han
»

TEAC 24x noče zapečt CD Texta!

Oddelek: Strojna oprema
151081 (856) Matek
»

write CDtekst to audio CD

Oddelek: Zvok in slika
81226 (1065) Yo

Več podobnih tem