» »

Asus ah3450 bsod

Asus ah3450 bsod

Assass1n ::

Živjo!
Zdej pa zares rabum vašo pomoč. Gre se za grafično Asus AH3450 512Mb na AGP vodilu. Matično imam Abit NF7, procesor AMD 2500+ M navit na 2500Mhz, 1Gb rama, 160Gb diska.
Sem si rekel, ker iger ne igram veliko, zdej smo se pa nekaj pripravili igrat Titan Quest pa mi ne dela lepo da si bom kupil tole grafično in bo mogoče kaj bolje.
Dobro kupim dam noter, naistaliram driverje z CD-ja. Vse lepo in prav.
Grem poskusit kako bo delalo pride noter. Hočem začeti reset. Jaz sam wtf ok neki ga je zamešalo. In poskusim in spet.
Ok dajmo gor najnovejše driverje catalyst. Pobrišem stare, hočem dat gor ne zazna. Letim na asus stran vidim da so eni novejsi, si mislim super zdej pa bo. Isto. Probam vsaj 5 driverjev, nič.
Fresh install Windows XP sp3 vse updejtano. Nič.
Vidim da je treba neke driverje izklaplat.Nič.
Pregogglam pol spleta, uporabim vse nasvete in mi vedno veče napako na nekem ati.dll-ju.
Zdej a sem kaj spregledal al kaj ne razumem več nič.
Drugače imam stabilen sistem na radeonu 9800se softmodanemu z odprtimi 8 cevovodi. dxdiag naredi normalno(9.0c)
Kaj mi še preostane poleg tega da vse skupaj prelomim na pol, in vem lahko bi si privoščil nov računalnik, vendar dokler tale dela bo kar vredu :) .
Če ima se kdo kako rešitev, se za odgovor najlepše zahvaljujem.
Lp, Blaž

PS. imam tudi 2 .dmp datoteke, lahko pošjem komu na mail če bo kaj več pomagalo
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne
  • spremenil: Assass1n ()

jan01 ::

Driverje iz uradne strani niso dobri? http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa...
Drugače si kupi za igre eno najslabšo. Če imaš možnost vrni. Poglej si za kake (rabljene) 7600gt hd4650 hd3850..

Assass1n ::

Sedaj je kar je. Vrnit ne morem, malo sem se zaletel zdej pa imam kar imam. Tudi te sem probal, isti blue screen. Opazil sem tudi da mi nabije procesor uporabo na dosti več kot mi sedajle 9800??
Lp, Blaž
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

mihak1991 ::

Assass1n probi Windows Visto Ultimate naložit pa gonilnike iz asusove strani za grafično si nalož (morjo bit za operacijski sistem vista). jst sm to naredu in delujejo vse igre tut tiste ka mi je prej vn metal.

Assass1n ::

Sem zmanjšal clock procesorja da teče z 1800MHz sedaj da mi ne meče več ven. Zakaj pa to?, ker na 9800 mi je pa delalo vse normalno, kako bi nastavil še to grafično da bi delala na iste nastavitve?
Lp, Blaž
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tezava z 4870

Oddelek: Pomoč in nasveti
341687 (996) lprelesn
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456844 (25576) LittleDevil
»

Prosim pomagajte pri nakupu za 70k

Oddelek: Kaj kupiti
171285 (1034) glinik
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337432 (5231) rap3r
»

Cudna slika po testiranju v 3dMarku!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10760 (624) MrGTO

Več podobnih tem