» »

DVB-C sprejem

DVB-C sprejem

matjaz88 ::

Pozdravljeni,

približno leto dni nazaj sem za televizijo kupil DVB-C sprejemnik (TT-micro C320), ki ima HDMI izhod. Z njim nisem imel nobenih težav do danes, ko so pri ponudniku kabelske TV spremenili ponudbo programov.

Sprejemnik mi ne glede na izbrano državo najde samo 6 kanalov, od skupaj 110, ki bi morali biti na voljo. S starim sprejemnikom (TechiSat Digit K3X) lahko normalno še naprej spremljam te kanale (in tudi nove), ampak me pri njemu moti, da nima HDMI izhoda in sem zaradi tega kupil nov sprejemnik.

Če slučajno kdo pozna rešitev, ki bi omogočila sprejem vseh kanalov brez nakupa novega sprejemnika, mi naj prosim svetuje.

Zanima me še nekaj glede nakupa novega sprejemnika. Ponudnik (Elektro Turnšek) ponuja samo TechiSatov sprejemnik, ki nažalost ne omogoča HDMI izhoda. Poleg tega so po novem v shemi tudi HD kanali, ki pa jih tudi TT-micro sprejemnik ne more predvajati.

Torej iščem DVB-C sprejemnik s podporo HDMI in HD kanalov. Predvsem me zanima na katere podatke moram biti pozoren, da bom lahko brez težav uporabljal digitalno kabelsko.

Hvala za pomoč.

Yoxi ::

Trgovina EVJ Kisovec 035671234 pokliči na avdio oddelek, miselm da ga majo za 159€
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

BlackHole ::

Ne vem, kako je s sprejemniki, jaz imam DVB-C vgrajen v TV in če nastavim državo na Finsko, mi najde vse kanale. Si probal?
LP Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833436694 (76222) zavajon
»

Kateri DVB-C kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
5966 (698) krebs11
»

digitalni sprejemnik (DVB-C) za TV

Oddelek: Zvok in slika
3418382 (9856) mysterio
»

DVB-C sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
114196 (3186) plavko61
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425740 (22308) icek

Več podobnih tem