» »

Avatar - The Game

Avatar - The Game

Matej_K ::

Ok, za novo leto sem dobil v dar tole igrco. Vse vredu, original zapakirana, kupljena v BigBang Celje.

Odprem, vstavim DVD v računalnik in računalnik nikakor noče zaznati DVDja, nič se ne premakne, če grem v raziskovalca in kliknem na pogon mi ga izvrže z vstavljenim DVDjem.

Kaj bi lahko bilo narobe, računalnik je dosti močan, dvd-rom bere vse druge dvd-je???

V škatli sem dobil tudi serial. Ali se mi splača igrico downloadati iz 'travnika' in inštalirati z mojo kodo, ali gre tukaj lahko kaj narobe? Kaj če bo za igranje računalnik zahteval DVD?

Jutri grem DVD probat km ojem drugemu računalniku k staršem doma, če bo tam deloval, potem vem da je nekaj narobe z mojim računalnikom.

Sem pa iz LJ, in upam da če DVD ne bo delal ali lahko zamenjam igrico v BigBang Ljubljana???

Nasveti dobrodošli!

Prosim
... .. .

Guzzy ::

okej, men se je to isto zgodilo z mojo drugo igro. kaj sem naredil je da sem vstavil cd v drug računalnik in je zaznalo. potem sem vstavil še v moj računalnik in je zaznalo. To je tako kot da cd spraviš ''k sebi'' :P

WarpedGone ::

Zna bit kakšen nesrečen flek na ploščku. Prvi poskus rešite je, da zadevo enostavno lepo obrišeš z neko nežno tkanino.
Zbogom in hvala za vse ribe

Guzzy ::

Okej, men je igra kul(nisem še igral) samo bi blo reeeeees legenda če bi nradil avatar rpg al pa kaj kr bi res skupaj pasalo :)

Matej_K ::

Neverjetno, sem odnesel danes v službo tam je delalo, prisenem spet domov, ni delalo,
probam vse ostale dvd-je ki imam, delajo
spet dam avatar notr, ne dela

grem v cmd kliknem e: noče delat,
medtem ko sem pa začel pisati tole je kar naenkrat dvd zalaufalo in se špil trenutno inštalira..

uiiii happpy :D
... .. .

Guzzy ::

heh bravo jaz pa si igro tako želim pa je norm dobit

Guzzy ::

ljudje, jaz sem mislil da je avatar pc isti šit kot wolwerine pa spider man ko je zgodba pa preobrneš pa ti je dolgčas. TA PA MA MULTIPLAYER!
problem pa je, da ne najdem kje bi kupil. pogledal sem na internetu in iskal pod AVATAR-nič tudi IGABIBA- nič mi lahko kdo pove kje lahko kupim igro?

Sims ::

Hm ... Avtor je napisal:

"Ok, za novo leto sem dobil v dar tole igrco. Vse vredu, original zapakirana, kupljena v BigBang Celje."

Torej je odgovor, kje igro dobiti, v tem stavku.

Guzzy ::

aja, sorry :/ samo zdaj sem našel na platform.si 37 eur, brezplačna dostava

Matej_K ::

Torej je odgovor, kje igro dobiti, v tem stavku.


Ja bolj slab odgovor, ker je v Ljubljani ni bilo mogoče 'nikjer' dobiti, in so šli samo zato v Celje in tudi tam je bila 'zadnja'.

Tak so rekli
... .. .

Tr0n ::

Raje si denar prisparajte za kak drug spil ali ponoven ogled filma v kinu.

Your friendly advisor,
Tr0n

Guzzy ::

Ne tr0n, hvala friendly advisor filem v kinu sem že gledal 2x, ampak zdaj ko sem zvedel da se v igri lvlaš pa da so xpji pa multiplayer bom 100 posto kupil :)

Lion29 ::

sam eno vprasanje... a pise "for PC" ? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Matej_K ::

Haha Lion itaq da piše for PC :-D

Zdajle sem igral in je kar zanimivo, levelaš postopoma, imam na izbiro že veliko orožja, sam ko sem se nekje po uri igre moral odločiti ali iti za Na'vi-je ali za RDA-vojake, sem kar gledal...ja treba bo dvakrat obrnit tale špil, in potem še MP!!!
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

Guzzy ::

http://www.platform.si/ tukaj, sej piše da je za pc. Jaz bi definitivno šel za na'vi-je ker so mi zlo všeč :)

Guzzy ::

igro sem dobil, če bi kdo šel moj xp je gasprozzo :D

kak vam je ime v avatarju? men je Guzzy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

arabella11 ::

Guzzy je izjavil:

igro sem dobil, če bi kdo šel moj xp je gasprozzo :D

kak vam je ime v avatarju? men je Guzzy


Avatar je zakon! Najbolše je, ko iščeš une 'melodije' al neki :D
nabaute si usi, ki ste u dilemi za nakup!

Zgodovina sprememb…

arabella11 ::

Matej_K je izjavil:

Haha Lion itaq da piše for PC :-D

Zdajle sem igral in je kar zanimivo, levelaš postopoma, imam na izbiro že veliko orožja, sam ko sem se nekje po uri igre moral odločiti ali iti za Na'vi-je ali za RDA-vojake, sem kar gledal...ja treba bo dvakrat obrnit tale špil, in potem še MP!!!



Bedno je, če se odločiš za RDA.. Naviji te takoj ubijejo, pa še nisem jih mela veselja klat. Aja, pa če se odločiš za RDA, se lahko pol proti koncu igre, ko moreš ubit enga Navija spet pridružiš Navijem, sam da si človek. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687857 (13599) Superboyy
»

Izšla Dota 2

Oddelek: Novice / Igre
3912382 (10024) Tr0n
»

V Mehiškem zalivu nova vrsta bakterij razgrajuje razlito nafto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5515287 (12131) Pyr0Beast
»

Prenosi s spleta slabo napovedali dobitnike oskarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6815973 (13922) BaToCarx

Več podobnih tem