» »

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu

1 2
3
»

ivanuscha ::

Plačevanje z kovanci je podaljšano do poletja, poleg tega mi pa ni jasn kako se jih upajo uknit?! Tujci bodo moral kupvat urbano, res idiotsko!

MadMicka ::

ta ki tke, pač zelo dobro poznam te vode, pa težko razumem, kakšen bučman lahko misli, da si je oblast "Trenutno je s plačno reformo pridobila še sodnike", kot si ti to zapisal.

Mislim, pa od kje ideja, da so sodniki navadni idioti, brez dokončanih osnovnih šol, ki samo gledajo levo in desno, kje bodo dobili "korenček". In po izobrazbi in po IQ večina sodnikov seka večino politikov. Drugo pa je osebni karakter, ki narekuje takšno ali drugačno zagrizenost za "javno" ali pa ""materialno sfero".

Mislim, halo, bomo dalo 50,00 EUR neto višjo plačo in si bomo zagotovili lojalnost sodnikov? Pa kakšen kreten od človeka lahko sploh kaj takega pomisli? Kje je tukaj inteligenca? Kje je tukaj zdrava pamet?

Drama in brezno demokracije pa je točka, kjer se nabere večina takšnih, kot je ta ki tke.

Karen ::

Plačevanje z kovanci je podaljšano do poletja, poleg tega mi pa ni jasn kako se jih upajo uknit?! Tujci bodo moral kupvat urbano, res idiotsko!

Tega pa nisem vedel, odlično. Sicer se pa strinjam s tabo, jaz plačevanja v kešu ne bi ukinil. Ampak zdaj sva že precej offtopic (iz politike zabredla v komercialo press).

Brane2 ::

Plačevanje s kovanci stane in je za firmo ( za mesto ne vem) lahko kar precejšen glavobol.

AFAIK banke služijo kar precej s tem.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tear_DR0P ::

AFAIK banke služijo kar precej s tem.

3-4% od pologa AFAIK
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

solatko ::

A se vi še vedno pogovarjate o obnašanju podmladka političnih strank?
Kakšno vezo ima tema, z plačevanjem v kovancih?

Karen ::

Sem že prej napisal da smo off-topic. Ampak o podmladkih je bilo že vse napisano/škoda še kaj tipkat. Zdaj je na vrsti praktična ekonomija.
3-4% od pologa je verjetno še vedno manj kot provizija za plačilo z mobitelom ali pa provizija za polnjenje Urbane na avtomatu/kiosku.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30185943 (80481) lexios

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584213763 (181826) Pšenični

Več podobnih tem