» »

Čuden glavobol

Čuden glavobol

iNooby ::

Lp
Jaz imam en problem...Zdaj nekaj par dni me glava ful čudno boli, in ni tisto da boli boli, ampak me pika not v glavi vsakokrat ko naprimer sedim in se naenkrat vstanemm in obratno...
ve kdo kaj bi lahko to bilo? ful neprijetn občutek :(
Haters gonna hate...

WamPIRe- ::

Ne vem kaj bi lahko bilo.. ampak priporočam obisk pri zdravniku.

Tody ::

Dehidracija, ko vstaneš ti naraste pritisk in ko se premakneš se premaknejo tud možgani, ki plavajo v neki zadevi in če maš premal vode v sebi tiste tekočine bolj malo in se dajnsko tvoji možgani zaletavajo v lobanjo in to boli. Probi spit kak litr izotonične pijače in malo manj kave in alkohola.

iNooby ::

tody hvala, bom probal ;)
Haters gonna hate...

cyber_killer ::

Probi se mau odpočit, če si delovno obremenjen ali kako drugače. Mau več športa, več vode, več zdrave hrane. Isto je mene pred nekaj časa nazaj. Izvidi niso nič posebnega pokazali. Aja pa svež zrak to pa ne pozabi!

;-) ::

Kaj pa je glavovol

flood ::

Kaj pa je glavovol

čudnemu, nenavadnemu glavobolu se reče glavovol
pa kaj si ti iz hruške padu, da tega ne znaš

BigWhale ::

Ko vstanes ti pritisk nic ne naraste. Kvecjemu pade, ker kri ostane 'spodaj', glava se pa dvigne. Zato tudi vrtoglavica ob hitrem vstajanju pri ljudjeh z nizjim krvnim tlakom.

Pyr0Beast ::

Anevrizma ? >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Roadkill ::

Jaz stavim na nizek krvni tlak. Izmeri ga, če ga lahko.
Tudi od kakega prehlada je lahko.

Če pa ni prehlad in zadeva ne mine, pa pojdi do zdravnika. Škodovati ne more.
Ü

LordTado ::

Beži k dohtarju,naj ti napiše MR za pregled ožilja...
čim prej

iNooby ::

razmišljal sem da mi res primanjkuje svežega lufta pa rekreacije pa to, ker pol dneva itak delam pol ga pa prespim...

@ LordTado si mel kakšne izkušnje že s tem, al ti je že kdo o podobnih problemih govoril?
Haters gonna hate...

;-) ::

Mene tak pika ko si ti opisal če pijem kako energijsko pijačo mešano z alkoholom (lihe sharkvodka), celo noč ne spim ker se mi meša od pikanja pa zbadanja v glavi pa levi strani trupa. Sploh ko vdihnem me pika v srcu,.

iNooby ::

am, mene prav pika in boli v ritmu srca not po glavi, ful čudn feeling, kot da bi mel srce not v glavi.. :/
Haters gonna hate...

worxer ::

Kot so rekli, svež zrak, zdrava hrana, vlko pit, pa mal športa :)

DimmniBurek ::

In če vam te stvari ne pomagajo, je nekaj narobe. Kolegovga prjatla je pobralo, malo ga je glava bolela, po enem tednu je pa zaspal.
There Is No Stronger Drug Than Reality

iNooby ::

Danes si, jutri te več ni...

sem se odločo da bom kr k dohtarju šel
Haters gonna hate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNooby ()

flood ::

seveda če ti bo uspelo prit do njega :)

BigWhale ::

Zakaj mu pa ne bi? A so za devetimi gorami in devetimi vodami?

BALAST ::

Zdravnik bo rekel, mam ravno en tablet od LEK™ -a, poceni in učinkovito.
Tako bo dobil božičnico od LEK™ -a in mirna bosna, tebi bo bolje, ampak boš moral prešaltat na lokalno Albanko, ker je cenejša od generičnih zdravil.

BigWhale ::

Ja, najboljs da kr doma ostanes itak so vsi skorumpirani in pokvarjeni! :>

cyber_killer ::

@iNooby
Če si hočeš naredit uslugo, pust tele k ti tukaj pišejo Anevrzima inp. Kot sem že prej omenil, imel sem podobne oz. iste probleme kot ti. Začel sem malce drugače živeti, posvetil sem se malo gibanju, zdravi hrani, pitju vode...

Seveda sem šel na vse preglede MR glave ter MR ožilja. Vse je bp. Ti kar lepo do zdravnika, tam te bo poslal k nevrologu, potem bo nevrolog te pregledal (fizični pregled), že pri tem pregledu lahko ugotovi kakšne anomalije. Potem te pošlje odvisno od zdravnika na MR glave. Nevrovita tam je dober nevrolog, potem naprej da boš hitro prišel na vrsto za MR glave oz. MRA ožilja pa Medilab. V roku 2-3 mesecih si na pregledu. Če pa imaš viška 400EUR si pa takoj jutri.

krneki0001 ::

redbull, shark in podobne energijske pijače dehidrirajo telo in povlečejo vodo iz njega. V primeru ko piješ energijske pijače, moraš vsaj polovico več kot običajno popiti še drugih tekočin.


Po dehidraciji boli glava, tako da večinoma se to pozna pri ljudeh, ki premalo tekočine spijejo.

Invictus ::

Preveč alkohola zadnje dni :)).

Za začetek se napij mrzle vode. Pomaga pri nekroničnih glavobolih.

LP I.

LordTado ::

To je lahko anevrizma če te pika po utripu srca,ker pol jo prač čutiš kjer imaš razširjeno žilo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vode in tekocine na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9910814 (8102) jype
»

Glavobol po aktivnosti

Oddelek: Šport
444595 (3267) TehDucky
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4914049 (12351) LeQuack
»

Visok pritisk (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510242 (8008) kingsix
»

Glavobol

Oddelek: Loža
324480 (3382) Eupatrides

Več podobnih tem