» »

Visok pritisk

Visok pritisk

1
2
»

[D]emon ::

Sorry pikica, idiotom direktno povem da so idioti. Seveda so preneumni, da bi razumeli. ;) Seksizem si pa lahko nekam vtaknes, name ga ne bos obesila.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

trenerkar ::

Yohan del Sud je izjavil:


Po moje torej genetika (je v familiji isto). In stres. Definitivno stres. Na to pa res bolj kot ne ni moč vplivati. Mojih 5c.

Genetiko sem tudi jaz krivil za povišan pritisk, dokler nisem šel na svoje. Seveda uporabljam precej manj soli. Na stres pa je seveda tudi mogoče vplivat.

Spock83 ::

Sam imam pritisk in jemljem tablete. Žal ne delujejo najbolje. Zaradi stresnega življenja, ki me spremljajo že ene 5 let in posledično sem se zredil je s tem prišel tudi pritisk. Rešitev je na dlani ampak ne morem ven iz tega začaranega kroga.

krneki0001 ::

Lahko. Vsak večer en daljši sprehod za vsaj eno uro, pa spremeni hrano, ker je dost odvisno od hrane. Pa nauči se uporabljat obe ušesi; "Čez enega notri, čez drugega ven!", da bo manj stresa.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

pa spremeni hrano,


Verjetno ni tako enostavno, ker mu hrana "olajša" stres (sproščanje dopamina). Nekateri se zatečejo k alkoholu, drugi hrani, tretji izberejo težjo ampak na dolgi rok bolj zdravo pot za preganjanje stresa (šport),..

kingsix ::

Zelo poenostavljeno:
Sladkor in tudi ostali OH v telesu oz ledvicah zadržujejo vodo in s tem sol.. Kar seveda ni vredu.

Tako, da če znižaš sol bo tudi kaj pomegalo, ni pa glavni razlog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ultrazvočni senzor v obližu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
176196 (4577) unreal4
»

Krvavitev iz nosu

Oddelek: Loža
324826 (3855) fosil
»

Krvni tlak, srčni utrip...

Oddelek: Loža
3710988 (8666) Spajky
»

S katero hrano proti kislosti v želodcu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6359638 (42006) Dajarra
»

Klinične študije zdravil

Oddelek: Znanost in tehnologija
213427 (2925) Sc0ut

Več podobnih tem