» »

paypal pomoč

paypal pomoč

miqro ::

Mene zanima nekaj v zvezi z paypalom.
Star sem 15 in bi rad imel paypal račun.Sedaj me pa zanima ali lahko imam za paypal kartico visa electron?ali jo lahko dobim če sem star 15 let ali jo dobi samo polnoletna oseba?Ali moraš pri paypalu res kaj plačevati če prejemaš denar od koga(npr.Če kdo kaj kupi od tebe in to vsak mesec in ti nakaže denar na paypal)?

to bi bilo zaenkrat vse...hvala že vnaprej =)

KoMar- ::

Starost 15 let ni izgovor, da ne bi uporabil iskanja, ker je bilo v zadnjih mesecih odprtih veliko podobnih tem.

miqro ::

nisem našel nobene podobne.....če pa je že katera pa oprostite...vseeno bi rabil odgovor do jutri...hvala

LuGi ::

Priporočamo: paypal pomoč!, paypal pomoč, pripravljen plačati, PayPal pomoč, eno vprasanje glede paypala, Ali PayPal krade?

paypal pomoč!
paypal pomoč, pripravljen plačati
PayPal pomoč
eno vprasanje glede paypala
..

Tem je veliko veliko,..

Za viso poklici na banko.. o paypalu bos pa nasel veliko na slo-techu.. hint: uporabi iskanje

miqro ::

Ej LuGi nobena od teh tem nima niti enega sitega vprašanja kot zanima mene...še vedno iščem odogovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miqro ()

givos ::

Mene zanima nekaj v zvezi z paypalom.
Star sem 15 in bi rad imel paypal račun.Sedaj me pa zanima ali lahko imam za paypal kartico visa electron DA ?ali jo lahko dobim če sem star 15 let ali jo dobi samo polnoletna oseba LAHKO IMAS 15LET SAMO MORAJO BITI STARŠI ZRAVEN KO NAROČIŠ KARTICO ?Ali moraš pri paypalu res kaj plačevati če prejemaš denar od koga(npr.Če kdo kaj kupi od tebe in to vsak mesec in ti nakaže denar na paypal)? PLAČATI MORAŠ TAXO ČE PROSTO POŠILJAŠ DENAR(ne računajo če kaj kupiš od ebaya...)

to bi bilo zaenkrat vse...hvala že vnaprej NI KEJ =)

miqro ::

torej ti trgajo od paypala(dol z računa)denar???

miqro ::

imam še nekaj vprašanj!
Če imam persoal račun a lahko sprejemam in pošiljam denar?Kolikšne so obresti?A zmeraj ko pošljem ali sprejmem denar dobim izpis od abanke?kako dolgo traja aktivacija računa?

to je zaenkrat vse...hvala :D

Alamar ::

Lahko sprejemaš do določene meje. Mejo povišaš tako, da (brezplačno) nadgradiš paypal račun. Obresti ni, so samo provizije, če kaj prodaš. (poglej pod help -fees)
Aktivacija je takojšnja, ko od svoje banke dobiš avtorizacijsko kodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

miqro ::

torej sedaj ko sem naredil račun moram počakati da od abanke dobim pošto z 4 mestno kodo?kako dolgo traja?

Edit:ali lahko z viso electron dvigujem denar na bančnih avtomatih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miqro ()

givos ::

torej sedaj ko sem naredil račun moram počakati da od abanke dobim pošto z 4 mestno kodoBI REKU DA OKOL 1 MESEC...?kako dolgo traja LAHKO GRES NA BANK PA RECS TM DA POGLEDA NA TVOJ RACUN PA TI POVE?

Edit:ali lahko z viso electron dvigujem denar na bančnih avtomatih? NE GA SRT DA RES

miqro ::

a lahko dvigujem al ne?kaj recem na banki da mi pove to kodo?
sem nov v tem "poslu" tako da sem noob:)

lp

givos ::

Gres na kolo, avto, bus,...
Gres v A Banko.
Gres do oslužbencev.
Jih pozdraviš.
Jim daš svojo kartico.
Jih lepo prosiš če lahko pogledajo stanje na računi, oz. kaj si plačal. Prosiš jo če lahko pove 3 ali 4 mestno kodo, prejemnika paypal(3.5EUR pomoje)
Si zapišeš števiko.
Vzameš kartico in greš domov.

Dovolj jasno.

Dviguješ lahko na bankomatih, lahko tud placuješ u kavarnah pa to :) .

boom ::

Živjo,

Prebral sem si že v eni temi glede Paypala, izkušenj itd.

Imam Master card, ker sem jo potreboval pred časom za kupovanje domen in hostov prek bluehosta, registriral sem se že na Paypalu.

1.Sedaj se mi odpira en biznis, proizvodnja oz. glavno skladišče je v ZDA in Kanadi, na Poljskem pa majo za evropo skladišče. Na paypalu sem si naredil računa kot navadna oseba, ker bi rad plačal vzorce, ki bi jih dobil. Sedaj pa me zanima, če imaš mogoče po nakazilu (prek maila) trgovcu tudi kakšen trden dokaz o opravljeni transakciji v primeru, da ne bi recimo prejel plačanega blaga in bi šlo za nateg. Kako je glede tega?

2.V primeru da bi šlo vse po načrtih, bi začel poslovanje, odpru s.p. in naročil večjo količino blaga.
Predvsem pa me zanima, če se da potem recimo prek paypala plačat kot samostojni podjetnik in ti gre strošek v račun s.p-ja kot ti gredo lahko drugi stroški.

mogoče me bo še kaj zanimalo, vendar v tem trenutku se ne spomnim :)

hvala za pomoč!

Slo-One ::

Star sem 16 let in imam debetno kartico in vse.

1. A je kaj narobe če sem pod 18 in ali je kako možno imeti paypal acc na mojo kartico.

bluefish ::

A je kaj narobe če sem pod 18
Ne.

ali je kako možno imeti paypal acc na mojo kartico
Da.

Slo-One ::

Če sem pa nekaj bral, da mi lahko limitirajo moj račun in zahtevajo dokumente...

vaiosony ::

Prosil bi nekoga če mi lahko pošlje 10$ no moj PP account. Čez 2 dni vrnem 20$.

blackbfm ::

Kaj naj rečem ful se čudno sliši. Če zdaj 10 eur ne moreš gor spravit kako boš potem 20 vrnu?

techfreak :) ::

Čeprav staro vprašanje, ampak odgovor je pa napačen:

bluefish je izjavil:

A je kaj narobe če sem pod 18
Ne.

ali je kako možno imeti paypal acc na mojo kartico
Da.

2.1 Eligibility. To be eligible for our Services, you must be at least 18 years old


@vaiosony: Večina bo želela 20€ zdaj in ti bodo po tem nakazali 10€ preko PayPala kamor boš želel.

vaiosony ::

Lahko vnaprej pošlem 15EUR po pošti pa mi potem nakažete 10EUR

Nobeden ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vaiosony ()

St235 ::

To je pa že lažje izvedljivo, sma lahko bi nas še razsvetlil zakaj to rabiš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738919 (21950) plusdzabaka1
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107028 (34075) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417575 (8779) amacar
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256797 (5963) rakun24
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316648 (8969) techfreak :)

Več podobnih tem